Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Kawa drago mi je da je sve u redu i da si vidjela titraje ❤️ neka bude i dalje sve super♥️🍀😘
    Jurky držimo 🤞🏻 da se malac ne požuri i da izdržite još bar dva tjedna i duže ako je moguće 🍀🤞🏻🍀🤞🏻❤️😘
    Bless ♥️♥️🥰😘držim 🤞🏻 🍀 svima vama koje se borite🫂💪🏻♥️nek si se napunila pozitivom💪🏻
    Sage sretno, neka ti sljedeći postupak bude uspješan 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 
    Mala to su super vijesti, neka se mrvice čvrsto prime za mamu i ne puštaju, neka bude i smrzlića🥰 ♥️ 🍀🤞🏻😘
    Angeleyes drago mi je da se dobro osjećaš, to je pozitivno po meni, neka potraje🥰jedva čekam tvoj testić🤞🏻🍀♥️😘
    Tera drago mi je da je sve u redu, samo opušteno dalje♥️♥️😘🎉🥳
    Čokoladice to mi se sve kod tebe čini kao jako dobri simptomi, držim 🤞🏻🍀 hoćeš ti piškiti testić ili čekaš betu?♥️😘
    Luna draga to su divne vijesti, nadam se da ovaj porast znači samo dobro. Čekamo petak s tobom i nek sve izađe na dobro🙏🏻❤️😘🍀
    Divna super rezultat, neka se tako i nastavi ❤️ evo ja sam imala sličnu situaciju, endometriom na lijevom jajniku koji su vidjeli na jednom od UZV prije početka stimulacije i doktorica je komentirala da to neće biti zapreka, nek ja prvo ostanem trudna pa ćemo onda to rješavati. Inače znam da kažu da je endometrioza razlog zbog kojeg žene ne ostaju trudne. Endometriozu mi nikad nisu potvrdili sto posto jer nisam htjela na operaciju, a rekli su mi da se jedino operacijom može sigurno potvrditi da li je obična cista ili endometrioza. Sretno 🍀🤞🏻♥️😘
    Sretno cure drage, šaljem vam svima trudničku prašinu ✨✨✨✨🪄🪄🪄🪄🪄🪄💛💛💛💛


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 869

    Prijavi adminu

    Kawa da, baš mi se odužilo. Ja kao računam od travnja, od kad sam se "očistila", a zapravo sam u zadnjem postupku bila u veljači. Ali dobro, tako je valjda moralo bit, proletilo je vrijeme, imala sam drugog posla i drugu zanimaciju i sad se opet bacamo na ovo.. 😊
    I bravo za titraje, bit će to lijepi otkucaji do utorka.. 🥰
    Bless, Lunaa ❤️
    Mala pupo-ice sretno, neka se mrvice čvrsto prime.. 🤞🏻❤️
    Lunaa iskreno se nadam da će se pokazati da sam u krivu ali ovo po meni nažalost ne miriše na dobro.. 🥺 Može biti svašta, a beta je premala da bi se išta vidjelo i ne preostaje ti ništa drugo nego čekati i vidjeti rasplet situacije. 
    Pogledaj malo moje bete u potpisu, završilo je kao blighted ovum. Gledajući tvoju prvu betu, danas ti je trebala biti već preko 1500..  
    Drži se, pokušaj ne razbijat glavu previše jer ti ne možeš nikako utjecati na rezultat.. 🫂❤️
    Diivnaa super, neka nastave lijepo rasti. 🤞🏻❤️ Ja imam endometriom na desnom jajniku, pojavio se nakon zadnje stimulacije. Vidjet ćemo sada kako će reagirati na sljedeću.. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Lunaa93

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Kawa da, baš mi se odužilo. Ja kao računam od travnja, od kad sam se "očistila", a zapravo sam u zadnjem postupku bila u veljači. Ali dobro, tako je valjda moralo bit, proletilo je vrijeme, imala sam drugog posla i drugu zanimaciju i sad se opet bacamo na ovo.. 😊
    I bravo za titraje, bit će to lijepi otkucaji do utorka.. 🥰
    Bless, Lunaa ❤️
    Mala pupo-ice sretno, neka se mrvice čvrsto prime.. 🤞🏻❤️
    Lunaa iskreno se nadam da će se pokazati da sam u krivu ali ovo po meni nažalost ne miriše na dobro.. 🥺 Može biti svašta, a beta je premala da bi se išta vidjelo i ne preostaje ti ništa drugo nego čekati i vidjeti rasplet situacije.
    Pogledaj malo moje bete u potpisu, završilo je kao blighted ovum. Gledajući tvoju prvu betu, danas ti je trebala biti već preko 1500..
    Drži se, pokušaj ne razbijat glavu previše jer ti ne možeš nikako utjecati na rezultat.. 🫂❤️
    Diivnaa super, neka nastave lijepo rasti. 🤞🏻❤️ Ja imam endometriom na desnom jajniku, pojavio se nakon zadnje stimulacije. Vidjet ćemo sada kako će reagirati na sljedeću..

    Znam da nije ok. Izvadicu betu opet u petak, ukoliko se nastavi ovaj polagani rast, mislila sam da odem u hitnu i da kazem da me boli stomak. Morace nesto uraditi, ako nista smjestice me u bolnici i promatrace me. Problem je sto ovdje nemam svog ginekologa, uvijek to radim dole kod nas. Ja pocinjem da sumnjam na vanmatericnu. Ne znam koja je razlika izmedju trudnoce u rogu materice i vanmatericne? 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Lunaa93

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Divna, Lali, Boogie,
    Hvala vam cure na odgovorima. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Mala pupo nek se mrve cvrsto prime 🥰
    Htjela sam ti jucer pisat i nikako nisam stigla. Samo bez stresa i pozitivno. Jer blastica ti ne mora nista znacit evo moje su sve blastice pa vidis ishode. Tako da samo dan po dan,optimisticno i bez negativnih mislit. Nazalost nama svima je ovo jedan dug put na kojem moje biti svega.❤️
    Ja sam sutra na histeroskopiji,javim kako je proslo.
    Curke svima drzim najvece fige sta god da ima ovih dana! ☺️🤞🏼❤️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Lunolina Čitam da ćeš u sljedećem postupku koristiti Pergoveris? Imam ga dosta viška u frižideru, pa se javi ako ti treba, propasti će mi.

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • MiliPe

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Haj cure, zavrsila sam histero danas oko 15h. Sve je proslo dobro, odstranili su polip nisam imala nikakve bolove imala sam totalnu anesteziju i sve je brzo proslo. Imam malo krvarenje ali nista strasno osecam se kao da nista nisam radila. 20.9 imam termin kod svoje dr pa cu saznati rezultate. 
    Mala Pupo neka se mrva cvrsto primi 🙏🍀
    Luna93 Jos je sve moguce, misli pozitivno sve je moguce 🙏🍀

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • MiliPe

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Srculence Vidim da si ti sutra na histero, sretno sce ce joti dobro. Javi nam se 🙏🍀

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Leona i sanjuska, hvala na odgovorima 
    Srculence, držimo fige za sutra, nek sve prođe dobro i da ne boli nista 🤞 nadam se da će nam svima 9.mjesec donijeti pozitive i dobrog uspjeha 

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Luna osim ako nemaš neke simptome, makar se  izvanmaternična može stvarno dogoditi i bez nekih jakih simptoma, tipa čudno krvarenje ali ono malo smeđe pa malo svježa krv i tako ukrug danima pa onda jednostrana bol, bol u ramenu i sl, nemoj si to stavljati u glavu. Ako si jako zabrinuta, da, odi na hitnu, reci točno to što pišeš i primit će te. Veća je šansa da je jednostavno sve krenulo dobro pa se smrdalo putem, a mi smo sve na toliko lijekova da tijelo nema što nego održavati trudnoću koju bi inače već samo eliminiralo i očistilo se. Znaš što, ja te toliko kužim u ovom trenutku da bih te najrađe zagrlila. A kako se ti osjećaš? Jel te boli nešto? Imaš simptome trudnoće ili su se smanjili?

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.