Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Drage moje lavice, 
    dugo me nije bilo obzirom da prilazim kroz jedno tesko razdoblje na poslu sa jednim clanom uprave koji me zeli izgurati kako bi prikrio svoje malverzacije 😏 podnjela sam vec nekoliko tuzbi, privatnih i kaznenih itd.
    Sto se tice bebice je hvala Bogu sve uredu. Zadnji pregled nam je bio dobar u medjuvremenu sam isla kod kardiologa obzirom da mi je tlak varirao (sto nije ni cudo obzirom na situaciju) ali se i ispostavilo da moj tlakomjer je bio krivi, onaj za rucni zglob, tako da sam kupila pravi i sada je zaista sve uredu.
    Napravila sam Ogtt, hormone stitnjace, urinokulturu i sve je u najboljem redu.Iduci pregled i plus 4D UZV nam je 16.09. ❤️Nadam se da ste mi sve dobro. Idem procitati zaostatke i saljem puse svima 😘😘😘


    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • plavuša

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Jer se koja od vas susrela sa dr. Joškom Zekanom? 
    Navodno da je radio u petrovoj.. 
    Kakav je doktor? 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Korni, Tera, Leona 😘😘
    Tratincica drago mi je da je a bebicom sve ok ❤️❤️ baš kad ti to ne treba problemi na poslu, drži se 🤗🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ....
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Hvala svim curama na podrsci... Bila sam danas na aspiraciji i dobili smo 16 jajnih stanica, pitanje je kakve ce mi biti kvalitete tj da li ce docekati 5-dan i da li ce biti smrzlica,.. Zbog prijasnjih postupaka iz KBC imam straha jer dosad jos nisam docekala taj 5-ti dan za vracanje embrija, pa se nadam da ce sad biti vise srece kod privatnika,...

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • plavuša

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Mala 33

    Hvala svim curama na podrsci… Bila sam danas na aspiraciji i dobili smo 16 jajnih stanica, pitanje je kakve ce mi biti kvalitete tj da li ce docekati 5-dan i da li ce biti smrzlica,.. Zbog prijasnjih postupaka iz KBC imam straha jer dosad jos nisam docekala taj 5-ti dan za vracanje embrija, pa se nadam da ce sad biti vise srece kod privatnika,…

    🤞🤞🤞🤞🤞
    Samo bez straha, sve bude ok... 
    I za et i za fet bude ostalo 🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Hvala plavuso, daj Boze 🙏🙏🙏 i moze li mi se reci sto je sa kavom, da li je ok piti kavu ili se treba izbaciti? 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mala odlična brojka, bravo. Vjerujem da će biti dosta blastica 🙏🙏 neće ništa biti od šalice-dvije kave

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ....
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • MiliPe

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Tanjanja27 Procitala sam da ti i suprug radite kariogram kao i gen cisticne fibroze. Ja bih ti rekla da se odmah testiras i ti na costicnu fibtozu jer moj suprug ima tu mutaciju a ja dam dobila termin posle mesec dana da se testiram th 19.9 i jos cu cekato rezultate najmanje mesec dana a do tad cu poludeti.. Da sam znala trazila bih da i mene testiraju odma.. 
    Sanjuska, Lunolina Sretno cure sutra 🍀
    Luna Zao mi je ali se nadam da ce sve izaci na dobro 🙏🍀
    Jurky Drago mi je da si doma, jos malo je ostalo izdrzaces 🙏🍀
    Boogie Koja prica.. 😔🙏
    Ostale curke Sretno vam bilo citam vas redovno i zelim vam srecu. Ja imam u sredu histero nadam se da ce sve proci dobro. Javljam se kad budu novosti citam vas redovno i zelim srecu u novim postupcima 🙏🍀🥰

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Mala, super broj! Navijamo za dobar party u labu 🍀🤞🏼❤️
    Sanjushka, Lunolina sretno na konzama! 🍀🤞🏼🍀🤞🏼
    Čokoladice, neka ovaj fet bude dobitan! Poslije odmah na krumpiriće ❤️🍀🤞🏼 držim fige da se mrvica čvrsto primi! Kad si narucena? Možda se i sretnemo, ja imam pregled u 13:30h 🥰🥰
    Sretno svima ovaj tjedan! ❤️❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Sanjuhshka, Lunolina sretno na konzultacijama 😘😘
    Čokoladica sretno na transferu 🥰🥰 
    Jabukica sretno na druškanju ❤️💕

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ....
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.