Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Malo sam proletila stranice, pa da se javim.
    Moj spontani se baš jako odužio jer beta je još rasla neko vrijeme nakon prvog UZV. Bila sam na nekoliko UZV i bilo je spominjanja svega i molarne trudnoće i vanmaterične… Ispalo je da su bile dvije gestacijske i 2 žuta tijela, ali plodova nigdje. Tako da je dogovor bio da ću na tablete. Najveći dio još prije tableta sam odradila doma i bilo je prestrašno. Muž me ne znam koliko puta, dok sam se previjala, pitao hoću li na hitnu. Ja rekla da ionako to mora boljeti, a lakše mi doma to proći jer sam mogla svuda, pa me bilo i na WC, kadi, krevetu i tražila položaje koji mi nekako najviše odgovaraju. Baš bolno iskustvo kako fizički tako i psihički. Na tablete su me stavili jer nije sve otišlo pa sam bila pod nadzorom i navečer išla kući.
    Uz taj gubitak izgubila sam i drugog roditelja. U kratko vrijeme otišli su oboje. Tako da sad se stvarno moram malo posložiti i vidjeti što ću dalje.
    U postupak mislim da više neću jer ne mogu više to sve prolaziti. Nakon svega ovoga bila bi najsretnija da je bio negativan test. Za sada još je dosta sve friško pa ni ne znam kad mogu uopće očekivati prvu M.
    .
    Čestitam svima koje su dočekale svoje srećice. 💙💗
    One koje se još bore, nadam se da će dočekati taj dan da imaju svoje klupko sreće uz sebe.
    Jurky neka on još malo uživa u trbuhu. Drži se.
    Pozdrav svima🤗

    Ovo je bas pretuzno za procitat, jako mi je zao. Zelim ti puno snage za dalje ❤️❤️❤️

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Jurky drago mi je, nadam se da si bar malo mirnija sad kad si pod nadzorom. Bit će sve u redu♥️♥️♥️😘
    Angeleyes super za rezultat, držim 🤞🏻 da i ovi manji narastu🎉 🎉 sretno u utorak 🍀🤞🏻♥️😘
    Tera drago mi je da si dobro♥️cice su veliki bonus, slažem se😅😍♥️😘
    Dodo pusa velika♥️♥️♥️😘
    Aria držim 🤞🏻 za testić ♥️ 😘 🍀 
    Boogie drži se🫂😔♥️😘
    Ivankovići dobrodošla i još prije otišla na vedrije teme♥️ svašta si prošla i nadam se da će ti neka od klinika donijeti sreću sljedeće godine🍀🤞🏻🫂♥️😘
    Bebolina teško je čitati uopće što si napisala, a mogu misliti kako je teško bilo proživjeti to😔 baš mi je žao što je bilo tako grozno i bolno😭moja sućut, drži se, šaljem puno ljubavi i zagrljaja🫂😔♥️😘
    Slee od ♥️ti želim da nam se samo javiš sa pozitivnim testom, sretnoooo🍀🤞🏻🫂♥️😘
    Nikkii sretno na HSG i konzultacijama🍀🤞🏻♥️😘
    Cure drage deveti mjesec je krenuo i svima koji imaju nešto ovaj mjesec od ♥️ želim uspjeh. Puno pusa šaljem😘😘♥️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Nikkii

    Nikkii

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    BikMik

     
    Sretno u postupku! Javljam se jer sam isti ulazak imala u MPO vode, sa mojim HSG je muz uradio spermiogram i ista dijagnoza, rekli ICSI metoda i onda na dan apsiracije njemu spermiogram normo, tj kazu i bolji nego normo. A prije toga na 6 mjeseci isto imao nalaz normo, nastavio sa istim vitaminima, tako da je po meni nemoguce dati dijagnozu na osnovu jednog nalaza


    Hvala puno, smirila si me malo.. nadam se da ce ici na bolje... a koje vitamine je pio? 
    Drago mi je da ste uspjeli na kraju😊🥰

    👰🏼‍♀️23(PCOS)
    🤵🏽‍♂️27 oligoasthenozoospermia
    Pokusavamo od 04/2022
    06/2022 spontani 6tt
    07/2023 spontani u 10tt

  • Lunaa93

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Drage moje, izvinite sto ulijecem kao padobranac. 
    Prije 7 dana sam bila na transferu blastociste. 
    Nakon bolova u zdjelici, i dodjem dijelu ledja dobila sam neki smjedji iscjedak. Koristim ultragestene i trenutno su mi prepisana 3X3. Cerkviks je nekad mekan, nekad tvrd, iscjedak jutros prije tog smedjarenje nije bio tako obilan kao predhodnih dana. Doktor mi je odgovorio da to nije menstruacija, nego normalna reakcija nakon ET. 
    Da li se neka od vas susretala sa slicnom situacijom? 
    Ne pitajte, sto se ne javljam. Cim pocnem da pisem, postajem opsjednuta i sate provodim na forumu. 
    Pozdrav svima. 😘

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Bebolina žao mi je 😞

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Da mi ne bi bilo dosadno, dobila sam koronu dok sam sa svojima bila na moru. Par dana sam se patila na moru, a jučer sam se dovezla sama u zg. Dosta me skršilo. Zabrinula sam se za bebu i nabavila baby heart monitor da čujem kuca li srce i dalje. Jutros sam ga uhvatila. Dogovorila sam i vanredan pregled kod gin da vidi je li sve ok. Eto. Za ubit se.

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Ivankovići, dobrodošla 🤗 i kod nas je prvi spermiogram bio grozon, kud ih je bilo malo tud ih je bilo i manje od 4% morfološki ispravno, zbog toga kod prvog icsi postupka nije došlo do oplodnje.. muž je pio sve i svašta, na prvim stranicama imaš navedeno sve što bi moglo pomoći. Mi smo uz hrpetinu vitamina pili još i Arabesca Genitals prah i došli do 18% morfološki ispravnih. Sretnoo 🤞🥰
    Cure sa E. Coli., navijam da se čim prije te beštije riješite 🤞🤞🥰
    Čokoladica, sretno danas 🤞🥰
    Plavuša, žao mi je što se mučiš s kilama.. vjerujem da je teško, ali probaj koju skinuti, ako ne zbog sebe, onda zbog buduće bebice.. sretnoo 🤞🥰
    Djetelina, mi smo oboje pili Arabesca Genitals, ali ne čaj, već neki prah što se s vodom muti..

    Jurky, da da taj prah i mi pijemo. Ja to zovem čaj iz ne znam kojeg razloga 😂😂 vidim da je tvom partneru popravio morfologiju na 18 %. To je odlično. A sto se tice pokretljivosti? Je li mu se i to popravilo. I nakon koliko vremena je radio spermiogram? 
    Ja sam evo dobila menstruaciju nakon popijene jedne kutije tog praha i nijedan simptom mentruacije nisam imala 🤣 cini mi se da je dobar čaj. Vadit cu uskoro i hormone pa cu vidjeti jel utjecao prah i na njih. Vidim da je netko napisao da se u Poliklinici IVF ceka po pola godine termin 🫣 kakva je situacija sa Škvorcom? Jel se tamo prije dode na red?Lunolina, javit cu ti kakva je situacija nakon cranactina kad obavim drugu urinokulturu za 10ak dana 😀 Bebolina, drži se i čuvaj se 💕

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF ⏳️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1382

    Prijavi adminu

    Leona da cice su bonus iako svrbez bradavica me izludi ali mazem s uljem iz dma pa je izdrzljivije😊 vidim da si bila na mini anomali jel to kombinirani test? Sta rade tad?


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Bebolina jako mi je žao zbog svega šta si prošla.. drzi se 🫂❤️
    Slee neka bude sretno i uspješno kad god se odlučili na fet 🍀🤞
    Leona hvala ti 🥰 bome ide i tvoja trakica 🤭🤗❤️
    Sadie bemu miša i koroni.. sigurna sam da je bebica dobro 🍀 Obavi pregled za svoj mir. baby monitor stvarno dobro dodje, poslušaj srčeko i odmah ce ti biti lakše ❤️ 

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    djetelina13

    Jurky32

    Ivankovići, dobrodošla 🤗 i kod nas je prvi spermiogram bio grozon, kud ih je bilo malo tud ih je bilo i manje od 4% morfološki ispravno, zbog toga kod prvog icsi postupka nije došlo do oplodnje.. muž je pio sve i svašta, na prvim stranicama imaš navedeno sve što bi moglo pomoći. Mi smo uz hrpetinu vitamina pili još i Arabesca Genitals prah i došli do 18% morfološki ispravnih. Sretnoo 🤞🥰
    Cure sa E. Coli., navijam da se čim prije te beštije riješite 🤞🤞🥰
    Čokoladica, sretno danas 🤞🥰
    Plavuša, žao mi je što se mučiš s kilama.. vjerujem da je teško, ali probaj koju skinuti, ako ne zbog sebe, onda zbog buduće bebice.. sretnoo 🤞🥰
    Djetelina, mi smo oboje pili Arabesca Genitals, ali ne čaj, već neki prah što se s vodom muti..
    Jurky, da da taj prah i mi pijemo. Ja to zovem čaj iz ne znam kojeg razloga 😂😂 vidim da je tvom partneru popravio morfologiju na 18 %. To je odlično. A sto se tice pokretljivosti? Je li mu se i to popravilo. I nakon koliko vremena je radio spermiogram?
    Ja sam evo dobila menstruaciju nakon popijene jedne kutije tog praha i nijedan simptom mentruacije nisam imala 🤣 cini mi se da je dobar čaj. Vadit cu uskoro i hormone pa cu vidjeti jel utjecao prah i na njih.Vidim da je netko napisao da se u Poliklinici IVF ceka po pola godine termin 🫣 kakva je situacija sa Škvorcom? Jel se tamo prije dode na red?Lunolina, javit cu ti kakva je situacija nakon cranactina kad obavim drugu urinokulturu za 10ak dana 😀Bebolina, drži se i čuvaj se 💕

    Ja sam kod škvorca dobila termin za konzultacije za mjesec dana. Isli smo 27.5 i rekao mi je da preko ljeta ne rade postupke prekp hzzo, vec samo one koje su zapoceli i one koje do 15.6 dobe menstruaciju. Tako da sam nakon obavljenih nalaza sredinom 7mj zvala i dobila termin 27.8, onzirom da mi tsh nije bio ok, povecali mi dozu i opet termin 16.9.

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.