Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Bebolina tako mi je žao zbog svega što si prošla! Šaljem zagrljaje podrške, drži se!
    Sani hvala na odgovoru 😘
    Korni ❤️
    Čokoladica sutra mi je aspiracija, u par dana smo 🤗🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Bebolina, moje saucesce zbog roditelja i neizmjerno mi zao zbog svega kaj prolazis, al kak kazu cure, tuguj, placi kolko god treba, mrvu podnosljivije bude 🫂Eh curke, znam ja da je bolje i za mene i za bebu da imam sto manje kila, al kad one tako lako gore, a tolko tesko dolje.. Krenuli smo mm i ja hodat, 4 km je krug, pa eto valjda ce otic jos malo...  Nadam se da mi nece radit probleme zbog toga ako ostanem na 90+,da me ne puste u postupak bas, jer dr Lana nije striktno rekla da moram, vec da bi bilo dobro.. Al to znam i sama, pokusavam... 
    Aria drzimo fige za veliki plus, a onda i pozitivnu betu 🤞🤞

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2607

    Prijavi adminu

    Bebolina srce me boli dok citam, daj si vremena za oporavak. Bas jako tesko razdoblje, saljem ti veliki zagrljaj! 

    Klaiceva kariogram - ja nisam znala da im treva neka potvrda pa sam dosla bez nje, presimpaticna doktorica mi je dala svoj broj mobitela i kad sam dosla doma sam joj samo poslala fotku nalaza doktora na kojem je pisalo da je preporuka napraviti zbog niza gubitaka

    Plavusa nije sada ni dobro da izgubis puno kila. Ali evo moja preporuka za keto, ja odem jednom u dva-tri mjeseca na mjesec dana na takvu prehranu kako bi vodu iz organizma izbacila jer mi se jako nakuplja. Znaci samo izbacim sve ugljikohidrate, ukljucujuci i voce, prehranu baziram na povrcu i mesu i vec u prvom tjednu mi odu 2 kile. To je samo voda, ali puno znaci i osjecam se lakse.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2607

    Prijavi adminu

    Zelim puno srece svima koji nastupaju u rujnu! Ja jos nisam odlucila sto cemo i kad cemo, jedino sto smo se dogovorili jest da cemo ovoga puta znati samo nas dvoje da idemo u fet, ni najblizi, ni forum ni nitko. Hoce li to biti ovaj mjesec ili za pol godine ovisi o tome kako se ja budem osjecala na dan kad dobijem menstruaciju. Onaj mjesec kad dobijem i osjetim da je to to - tad idemo. Pratit cu i pisati ovdje i nadam se da cu samo banuti nekad uskoro s pozitivnim testom :)

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Malo sam proletila stranice, pa da se javim.
    Moj spontani se baš jako odužio jer beta je još rasla neko vrijeme nakon prvog UZV. Bila sam na nekoliko UZV i bilo je spominjanja svega i molarne trudnoće i vanmaterične… Ispalo je da su bile dvije gestacijske i 2 žuta tijela, ali plodova nigdje. Tako da je dogovor bio da ću na tablete. Najveći dio još prije tableta sam odradila doma i bilo je prestrašno. Muž me ne znam koliko puta, dok sam se previjala, pitao hoću li na hitnu. Ja rekla da ionako to mora boljeti, a lakše mi doma to proći jer sam mogla svuda, pa me bilo i na WC, kadi, krevetu i tražila položaje koji mi nekako najviše odgovaraju. Baš bolno iskustvo kako fizički tako i psihički. Na tablete su me stavili jer nije sve otišlo pa sam bila pod nadzorom i navečer išla kući.
    Uz taj gubitak izgubila sam i drugog roditelja. U kratko vrijeme otišli su oboje. Tako da sad se stvarno moram malo posložiti i vidjeti što ću dalje.
    U postupak mislim da više neću jer ne mogu više to sve prolaziti. Nakon svega ovoga bila bi najsretnija da je bio negativan test. Za sada još je dosta sve friško pa ni ne znam kad mogu uopće očekivati prvu M.
    .
    Čestitam svima koje su dočekale svoje srećice. 💙💗
    One koje se još bore, nadam se da će dočekati taj dan da imaju svoje klupko sreće uz sebe.
    Jurky neka on još malo uživa u trbuhu. Drži se.
    Pozdrav svima🤗

    Draga Bebolina jako mi je žao što ti se dešava i ovim putem primi moje iskreno saućešće. Želim ti od svega srca sve najbolje u životu, što god odlučila bit će dobro za tebe. Mislim na tebe i želim ti što brži oporavak  

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 376

    Prijavi adminu

    bebolina jako mi je drago sto si se javila, iako s losim vijestima  moja sucut , zao mi je zbog gubitka roditelja i svega loseg sto ti se zaredalo. drzi se, zelim ti brz psihicki oporavak i saljem zagrljaj.
    slee zelim ti puno srece u postupku i fetu, kad god ti odlucila da to bude. nadam se da ces nas iznenaditi plusicem kako i planiras 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Bebolina moja sućut, žao mi je 😓
    Nadam se da će ti se nakon svega osmjehnuti sreća i da ćeš dobiti bebu uz koju ćeš lakše preboliti gubitak❤️

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Nikkii

    Nikkii

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pomalo vas pratim i javila sam se jednom, dvaput...
    Uglavnom pomalo se pripremamo za mpo, ne znam jos za sto tocno.  9.9. Idem na HSG i konzultacije pa cu znati vise, danas je muz dobio los nalaz spermiograma- oligoasthenozoospermia. Zanima me jel postoji mogucnost da se spermiogram popravi i kakav je taj HSG? Jel jako boli? Moram li na bolovanje taj dan itd... ako netko zna sto me ceka opcenito to jest na koji postupak bi nas mogli uputiti recite mi molim vas... svaka info je dobro dosla pogotovo sada kad nas je utukao njegov los nalaz..
    Drzim figice svima🥰

    👰🏼‍♀️23(PCOS)
    🤵🏽‍♂️27 oligoasthenozoospermia
    Pokusavamo od 04/2022
    06/2022 spontani 6tt
    07/2023 spontani u 10tt

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Nikkii

    Pozdrav svima, pomalo vas pratim i javila sam se jednom, dvaput…
    Uglavnom pomalo se pripremamo za mpo, ne znam jos za sto tocno. 9.9. Idem na HSG i konzultacije pa cu znati vise, danas je muz dobio los nalaz spermiograma- oligoasthenozoospermia. Zanima me jel postoji mogucnost da se spermiogram popravi i kakav je taj HSG? Jel jako boli? Moram li na bolovanje taj dan itd… ako netko zna sto me ceka opcenito to jest na koji postupak bi nas mogli uputiti recite mi molim vas… svaka info je dobro dosla pogotovo sada kad nas je utukao njegov los nalaz..
    Drzim figice svima🥰

    Sretno u postupku! Javljam se jer sam isti ulazak imala u MPO vode, sa mojim HSG je muz uradio spermiogram i ista dijagnoza, rekli ICSI metoda i onda na dan apsiracije njemu spermiogram normo, tj kazu i bolji nego normo. A prije toga na 6 mjeseci isto imao nalaz normo, nastavio sa istim vitaminima, tako da je po meni nemoguce dati dijagnozu na osnovu jednog nalaza ✌️Bebolina, uzasno mi je zao sta ti se sve izdesavalo, stalno gledam hoces li se javiti. Nema rijeci utjehe da ti olaksamo imalo to sve, osim da se nadam da ce sad dva andjela cuvara ti donjeti srecu u narednom periodh i da smo uvijek ovdje za tebe ❤️❤️❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Matajči folikuli super napreduju, sretno sutra na UZV🍀🤞🏻♥️ 
    Stela kod mene uvijek veselo, hvala ti🤗♥️ uživaj u svom mališanu, vrijeme stvarno leti🤗❤️🥰😘
    Plavuša ❤️ držim 🤞🏻 da uspiješ i da koja kila ode do postupka 🍀🤞🏻😘
    Sanjushka baš me raznježilo ovo što si napisala o prijateljici, prekrasno 🥹 i ja ti želim što i prijateljica, uspješan postupak i da vam se bebe u 2025.oj druže zajedno ♥️♥️♥️♥️😘🍀🤞🏻
    Čokoladice sretno danas, krasan san si imala, nek se ostvari trudnoća jedne mrve😅♥️ 🍀🤞🏻
    Lunolina koji ludi san🤣🤣🤣kako bi to dobro bilo, stalno bi se pregledavala😅bome ruke znaju moliti od nošenja bebice da, sjećam se dok sam nećakinju nosala, pa još kad zaspe na rukama, ali krasan je osjećaj makar boli🥹♥️😘
    Korni drago mi je da ste ti i pišulja dobro i da je malo lakše, baš leti to vrijeme. Preslatka je cura velika😍Uživajte♥️♥️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.