Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Angel eyes, tera, jurky, saniii hvala cure ❤️ 
    Angel eyes vjerujem da hoće da 🤗 jučer je baš bio težak dan, ishendlali, i ajmo danas u novi 🥰 pratimo te 🍀🍀
    Saniii da, baš ima puno kosice od rođenja 🥰
    Sretno cure 🤗❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Hvala cure, dobro je prosao uzv ❤️
    Sanjuskha moze 9.9. Fet 🤞🍀🐧
    Saniii hvala, imam spec nalaz od mpo dr di pise da se trazi kariogram radi vise neuspjelih postupaka. Valjda je to dovoljno 🤞
    Lunolina legendo, ali mislim da ti je previse 3 x dnevno radit UZV 😂😂
    Angel eyes kad si ti na aspiraciji, jel se jos pratimo?

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt beta 421, 14dnt beta 1170

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Sani slažem se trebala bi bit sjena neka blijeda crtica .. evo još nisam otišla po test nemam se snage suočiti s negativnim Haha🙆🏽‍♀️imamo neko obiteljsko druženje danas pa ne želim bit loše volje … sutra ću ga napraviti 🙏🏻

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Malo sam proletila stranice, pa da se javim.
    Moj spontani se baš jako odužio jer beta je još rasla neko vrijeme nakon prvog UZV. Bila sam na nekoliko UZV i bilo je spominjanja svega i molarne trudnoće i vanmaterične... Ispalo je da su bile dvije gestacijske i 2 žuta tijela, ali plodova nigdje. Tako da je dogovor bio da ću na tablete. Najveći dio još prije tableta sam odradila doma i bilo je prestrašno. Muž me ne znam koliko puta, dok sam se previjala, pitao hoću li na hitnu. Ja rekla da ionako to mora boljeti, a lakše mi doma  to proći jer sam mogla svuda, pa me bilo i na WC, kadi, krevetu i tražila položaje koji mi nekako najviše odgovaraju. Baš bolno iskustvo kako fizički tako i psihički. Na tablete su me stavili jer nije sve otišlo pa sam bila pod nadzorom i navečer išla kući.
    Uz taj gubitak izgubila sam i drugog roditelja. U kratko vrijeme otišli su oboje. Tako da sad se stvarno moram malo posložiti i vidjeti što ću dalje.
    U postupak mislim da više neću jer ne mogu više to sve prolaziti. Nakon svega ovoga bila bi najsretnija da je bio negativan test. Za sada još je dosta sve friško pa ni ne znam kad mogu uopće očekivati prvu M.
    .
    Čestitam svima koje su dočekale svoje srećice. 💙💗
    One koje se još bore, nadam se da će dočekati taj dan da imaju svoje klupko sreće uz sebe.
    Jurky neka on još malo uživa u trbuhu. Drži se.
    Pozdrav svima🤗

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Malo sam proletila stranice, pa da se javim.
    Moj spontani se baš jako odužio jer beta je još rasla neko vrijeme nakon prvog UZV. Bila sam na nekoliko UZV i bilo je spominjanja svega i molarne trudnoće i vanmaterične… Ispalo je da su bile dvije gestacijske i 2 žuta tijela, ali plodova nigdje. Tako da je dogovor bio da ću na tablete. Najveći dio još prije tableta sam odradila doma i bilo je prestrašno. Muž me ne znam koliko puta, dok sam se previjala, pitao hoću li na hitnu. Ja rekla da ionako to mora boljeti, a lakše mi doma to proći jer sam mogla svuda, pa me bilo i na WC, kadi, krevetu i tražila položaje koji mi nekako najviše odgovaraju. Baš bolno iskustvo kako fizički tako i psihički. Na tablete su me stavili jer nije sve otišlo pa sam bila pod nadzorom i navečer išla kući.
    Uz taj gubitak izgubila sam i drugog roditelja. U kratko vrijeme otišli su oboje. Tako da sad se stvarno moram malo posložiti i vidjeti što ću dalje.
    U postupak mislim da više neću jer ne mogu više to sve prolaziti. Nakon svega ovoga bila bi najsretnija da je bio negativan test. Za sada još je dosta sve friško pa ni ne znam kad mogu uopće očekivati prvu M.
    .
    Čestitam svima koje su dočekale svoje srećice. 💙💗
    One koje se još bore, nadam se da će dočekati taj dan da imaju svoje klupko sreće uz sebe.
    Jurky neka on još malo uživa u trbuhu. Drži se.
    Pozdrav svima🤗

    Bebolina jako mi je zao, ne znam sta bi ti pametno rekla, saljem zagrljaj 🫂 ❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt beta 421, 14dnt beta 1170

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Saniii, a izgleda da tako mora biti 🤷‍♀️ hvala ti ❤️ brojim još 24 dana do ulaska u deveti mjesec i onda sam na konju 🤗
    Čokoladica, super za uzv 🤞🥰 meni je na Rebru bio dovoljan nalaza mpo specijalista koji me šalje na kariogram..
    Bebolina, hvala ti ❤️ moja iskrena sućut i baš mi je žao što si to sve morala proći, drži se 🫂🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Bebolina bas mi je zao . Moja sućut 🥲❤️Drži see uzmi se vremena za sebe 

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1121

    Prijavi adminu

    Bebolina žao mi je zbog svega što ti se događa ❤️

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1332

    Prijavi adminu

    Bebolina neizmjerno mi je zao zbog svega. Ne mogu ni zamisliti kako ti je. Moja sucut zbog roditelja, a i zbog mrvica koje nisu opstale ❤️
    Zelim ti da ti srce i dusa cim prije zacijele i da skupis snage za dalje. Zelim vjerovati da vam iza kise dolazi sunce ☀️❤️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Bebolina, moja sucut, zao mi je sto si to sve prozivjela, tuguj koliko god ti treba jer tako samo prode(postane lakse), drzi se i uzmi vremena za sebe koliko god ti trebq, grlim🤗


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.