Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Leona, navijamo za spuštanje TSH 🤞🤞🥰
    Teich, 🤞🤞🥰
    Sreća najveća, čekamo lijepe vijesti 🤞🩷
    Marisha, veselim se tvom novom postupku 🤞🥰
    Hypnoticpoison, 😘🫂
    Jabukica, bolje je, hvala ti ❤️ ali najgore mi je kad mlatara nogama pa imam osjećaj da će mu glava dolje probiti sama koliko se odguruje 😱 pokušavam što više mirovati.. jučer mi je stigao trudnički jastuk, a danas knjiga Čudesni tjedni pa ću se umjesto Google-a uhvatiti toga 💪🥰
    -----
    Sretno cure svima 😘🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3113

    Prijavi adminu

    Tera lijepo si pokrivena progićem, druge nema malo uspori tempo i gledaj da više ležiš na lijevom boku, ako se ponovi i budeš u grču/strahu uvijek možeš otići na hitnu, sretno 🙏❤️
    Angel eyes od ❤️ ti želim da ti dođe još jedna nespavalica 🤭🤞❤️
    Korni daaa za taj divan smješak sve se isplati 🤭😘❤️
    Jurky i moj je bio nisko glavom mislila sam da će mi mjehur izaći van, ako je tebi lakše psihički i fizički odmaraj😘❤️ btw ja sam dobila knjigu na poklon nisam ju niti pročitala 🤣🤣samo škicnem kada će biti skok i to je to 🤣🤣🙈
    Leona to je fakat visok tsh ky kaže endo, koliko sada uzimaš mg? I kakva ti je to endo da ne odg toliko na mail, možda da ju promijeniš jer tebi def treba puno jača terapija to je stvarno visok tsh za trudnoću, nadam se da će se uskoro sve unormaliti❤️🤞
    Sadiegreen odlično neka do kraja bude uredna i školska trudnoća, i da se hematom što prije povuče 🤞❤️
    Blondie neka do kraja bude školska🤞🤗❤️
    Mura držim 🤞 da fet napokon bude dobitni 🤞❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Stela, ja sam ti uvijek bila pomalo hipohondar, sad u trudnoći logično još više 😁 tako da će mi ležanje najviše psihički pomoći 💪 a knjigu sam kupila da mi ubije vrijeme i da prestanemi googlati prerano otvaranje i prijevremeni porod 🤦‍♀️ luda glava u svakom slučaju.. ali bit će bolje 😁❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Stela❤️
    Stigao je prvi nalaz urinokulture i sve je negativno,jedna briga manje..iduci uzv mi je 7.8 pa moze na listu sanjuska😊
    Sretno teich sa betom😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Kod mene negativna beta, očekivano👎
    Sreca najveća sretno neka sve dobro prođe☺️ 
    Tera super za nalaz💪
    Jurky nadam se da ce se smiriti mozda i jastuk pomogne🤗👍😁

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Dina4

    Dina4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav heroine, ja sam 7g lijecila neplodnost,psihički sam dosta pala i odustala sam..Nije dugo vremena prošlo spontano sam zanijela, rizična trudnoca ,završena 31 tt,beba dobro,sad već velika cura 9 g,dvije godine poslije opet trudnoca isti scenarij ali smo uspjeli doći do 36tt danas zdravi dečko 7 g,2021 trudnoca,nažalost spontani u 6tt.Naime sad sam opet trudna zadnja m bila 30.5.pocelo krvarenje pregledali uzv ne vide ništa,napravili betu iznosi 439m(iU)/ml,ponedjeljak ujutro moram opet.u glavi haos hormoni udaraju vaše mišljenje,tračak nade ..bilo šta.puno hvala i vama želim svu sreću ovoga svijeta

  • Avatar Ani32

    Ani32

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    angel eyes ❤️ A evo danas isto kao ove dane, svjetlo crveno krvarenje, na noćnim sam ulošcima po prvi put u životu🤦‍♀️ Presvlačim se 5 puta dnevno i tuširam. Ali stalno mi procuri negdje🤦‍♀️ 
    Zanimljivo je to sto me uopće nista ne boli,ali bas nista, jedino sto se već osjecam malo iscrpljeno od toliko krvarenja. Sutra je dan za vadit Betu, pa cu u Analize odletit kroz jutro izvadit cisto da im mogu javit sto posto da je negativna i to je to.
    Jurky32 ❤️ a evo cekam da prođe ova Beta sutra, pa cu onda dogovorit kod svog ginekologa za pregled svakako, nastavilo se krvarenje ili ne. 

    👰32 - sactosalpinx, AMH 8,7 pmol/l,
    TSH ➡️1,4 (Euthyrox), Novalac
    🙎‍♂️40 - oligospermia ➡️
    5/2024 hipospermia (Fertilup)
    💥BetaPlus IVF - 7/2024. (Gonal F + Antag.+ Ovitrelle)
    🌠Najsnažnije priče su one neispričane🌠

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Stela hvala ❤️
    Tera super 😘
    Teich žao mi je 😔
    Dina nemam savjet, samo ti želim poželjeti sreću, nadam se da će biti sve u redu 🤗
    Ani sretno sutra, javi što je bilo. Drži se 🤗🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tera, bravo za nalaz 🥳🥰
    Teich, žao mi je za betu.. jastuk je 🔝😁
    Dina, ja bih rekla da je to preniska beta za te tjedne.. nešto tu ne štima 😔
    Ani, ja sam takvo jako krvarenje imala jednom kad sam zbog ciste na rodnici.. mislila da je menga, ali kako se nije smirivalo, otišla provjeriti i bila je cista u pitanju.. sretno sutra 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Sadiegreen super da je tako mali, možda i bolje da što manje znaš, bar se ne brineš🤣
    Sreća najveća nadam se da je sve prošlo super i da se na veliko maziš sa svojom princezom 🩷💜 
    Angeleyes sad sam na 100, u 11/23 krenula sa 25 mg😵‍💫 od sutra krećem sa 125, dobila sam svoju dr.opće prakse 🥰 hvala ti, vjerujem da hoće 🫂♥️😘
    Marisha baš sam sretna zbog tebe, proletiti će to i krećeš ☺️🎉🎉🎉😍♥️😘
    Jabukice nadam se da si dobro🫂♥️😘🥰
    Hypnotipoision šaljem poljupce i zagrljaje natrag, nadam se da si mi dobro 🫂♥️🫂♥️😘😘😘
    Jurky hvala ti❤️drago mi je da si bolje, odmaraj i uživaj u knjizi♥️♥️♥️🫂😘
    Stela endo nisam vidjela od početka 06.mj. jer smo se dogovorile pošto sam trudna da neću dolaziti gore, nego da se konzultiramo preko maila i to mi je zvučalo super, ali da sam znala da ću čekati stalno ne bi pristala na to. Od sutra sam na 125 mg, bila sam na 100 do danas💪🏻 dala mi je dr.opće prakse termin kod nje u utorak, ali konzultacije, tako da ne moram ići na Rebro, a mora se javiti. Nisam ni znala da mi moja dr. može tako zabilježiti termin, danas sam ju zvala da ju pitam da li smijem povisiti terapiju pa mi je rekla to. Znam da je visok, zato me i strah, rekla je opća da će mi vjerojatno još povisivat terapiju jer mi beba puno uzima i da je zato takav. Bit će sve u redu, molim Boga, hvala ti🥰🥰🥰❤️🫂😘
    Tera drago mi je zbog dobrog nalaza 💪🏻♥️😘
    Teich žao mi je, drži se😔🫂❤️😘
    Dina sretno u svakom slučaju, ne znam što pametno napisati🫂♥️☺️
    Ani baš mi je žao što i dalje krvariš, drži se, nadam se da će ipak biti sve u redu🫂♥️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.