Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Sreća najveća, čestitam! Želim ti brz oporavak i puno radosnih trenutaka s vašom curicom 💕💕💕💕

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Sreća najveća, čestitam od srca! Čini mi se kako je u zadnje vrijeme sve više i više trudnoća u ovoj grupi 🥰Ima li tko možda iskustva s E. coli u ejakulatu? Partner je dobio antibiotike da to riješi. Nema nikakvih simptoma. Otkrili su mu to kad je radio spermiogram. Guglala sam, ali nema baš puno toga za pročitati. Također me zanima pitanje vezano uz histero. Spremam se to obaviti u 9.mj u Betaplusu. Jedino mi je još to ostalo od pregleda. 

    👩🏻 34 god
    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 8 mj.

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 229

    Prijavi adminu

    Teich žao mi je zbog negativne bete, idemo zajedno u novi postupak💪🏼💪🏼
    Sreća najveća cestitke na sreći najvećoj ❤️🥰
    Čokoladice ja sam bila na histeroskopiji negdje početkom ciklusa 10-12 dan. Taj dan sam preležala, nisam imala neke posebne bolove, samo lagani pritisak. Sigurno je pomoglo sto sam i dobila nešto protiv bolova😅. Sutra sam bila kao nova. Imala sam lagano krvarenje (vise iscjedak, dovoljan je bio dnevni uložak) sve do mjesečnice koja je taj mjesec došla malo ranije. Imala sam i jedan sav koji je otišao sa sljedećom mjesecnicom.

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Žuži

    Teich žao mi je zbog negativne bete, idemo zajedno u novi postupak💪🏼💪🏼
    Sreća najveća cestitke na sreći najvećoj ❤️🥰
    Čokoladice ja sam bila na histeroskopiji negdje početkom ciklusa 10-12 dan. Taj dan sam preležala, nisam imala neke posebne bolove, samo lagani pritisak. Sigurno je pomoglo sto sam i dobila nešto protiv bolova😅. Sutra sam bila kao nova. Imala sam lagano krvarenje (vise iscjedak, dovoljan je bio dnevni uložak) sve do mjesečnice koja je taj mjesec došla malo ranije. Imala sam i jedan sav koji je otišao sa sljedećom mjesecnicom.

    Zuzi, hvala 😘 ja idem 20. DC. Meni pise da popijem brufen i normabel,  ti si tamo nesto dobila? Jesi isto morala biti nataste? A zasto si imala sav? 

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 229

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Žuži

    Teich žao mi je zbog negativne bete, idemo zajedno u novi postupak💪🏼💪🏼
    Sreća najveća cestitke na sreći najvećoj ❤️🥰
    Čokoladice ja sam bila na histeroskopiji negdje početkom ciklusa 10-12 dan. Taj dan sam preležala, nisam imala neke posebne bolove, samo lagani pritisak. Sigurno je pomoglo sto sam i dobila nešto protiv bolova😅. Sutra sam bila kao nova. Imala sam lagano krvarenje (vise iscjedak, dovoljan je bio dnevni uložak) sve do mjesečnice koja je taj mjesec došla malo ranije. Imala sam i jedan sav koji je otišao sa sljedećom mjesecnicom.
    Zuzi, hvala 😘ja idem 20. DC. Meni pise da popijem brufen i normabel, ti si tamo nesto dobila? Jesi isto morala biti nataste? A zasto si imala sav?

    Bila sam natašte, nisam popila sam ništa, oni su mi tamo dali nešto nakon zahvata. A sav je bio jer me očito malo capnuo dole da lakše uđe, tako sam bar ja shvatila. Kaže da je to nezgodno raditi kada žena nije rodila pa se zato i preporuča da se ide pod anestezijom. 

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Zuzi idemo, nema predaje💪. Nove konzultacije imam par dana nakon tebe, 10.9., a do tad cu ponovit sve nalaze.
    Plus planiramo kariogram privatno napraviti.

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    6.8. uto
    MURA - fet
    7.8. sri
    BIKMIK - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    14.8. sri
    BLONDIE - ultrazvuk
    19.8. pon
    JABUKICA - ultrazvuk
    HYPNOTICPOISON - anomaly scan
    BIKMIK - ultrazvuk 
    20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳
    sanja18388@gmail.com

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Sreća čestitam na rođenju djevojčice sretnim roditeljima. Tebi želim što brži oporavak i da ste brzo svi zajedno doma na maženju🎉🩷💜🩷💜
    Angeleyes hvala ti🥰❤️❤️❤️☺️😘🫂
    Čokoladice sretno na histero i neka sve prođe u redu🍀🤞🏻🥰❤️😘
    Jane sretno na histero i neka sve prođe u redu, a mužu želim da se što brže riješi beštije🍀🤞🏻❤️🥰😘
    Teich, Žuži bravo, nema predaje curke, sretno da sljedeći bude dobitan 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 
    Mura sretno sutra na FET-U, nek se mrva čvrsto primi🍀🤞🏻❤️🫂😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar Dina4

    Dina4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Tera, bravo za nalaz 🥳🥰
    Teich, žao mi je za betu.. jastuk je 🔝😁
    Dina, ja bih rekla da je to preniska beta za te tjedne.. nešto tu ne štima 😔
    Ani, ja sam takvo jako krvarenje imala jednom kad sam zbog ciste na rodnici.. mislila da je menga, ali kako se nije smirivalo, otišla provjeriti i bila je cista u pitanju.. sretno sutra 🤞🥰

    Bila sam danas opet na pregledu plod ne vide,a beta je danas 1285 m(iU)/ml ,još uvijek smedjarim za dva dana opet kontrola..psiha na 100.po njihovom sam isto 9 tt po zadnjoj men.a znam da od prošle 3 trudnoce ni jedna nije odgovarala po menstruaciji.PCOS kod mene..sad cekat pa vidit ću.. 

  • Avatar Dina4

    Dina4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dina4

    Jurky32

    Tera, bravo za nalaz 🥳🥰
    Teich, žao mi je za betu.. jastuk je 🔝😁
    Dina, ja bih rekla da je to preniska beta za te tjedne.. nešto tu ne štima 😔
    Ani, ja sam takvo jako krvarenje imala jednom kad sam zbog ciste na rodnici.. mislila da je menga, ali kako se nije smirivalo, otišla provjeriti i bila je cista u pitanju.. sretno sutra 🤞🥰
    Bila sam danas opet na pregledu plod ne vide,a beta je danas 1285 m(iU)/ml ,još uvijek smedjarim za dva dana opet kontrola..psiha na 100.po njihovom sam isto 9 tt po zadnjoj men.a znam da od prošle 3 trudnoce ni jedna nije odgovarala po menstruaciji.PCOS kod mene..sad cekat pa vidit ću..

    Najgore od svega u Austriji sam ,a doktor koji zna sve na pamet mi u Hrvatskoj..ma uzas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.