Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    jane23

    U poliklinici Betaplus odlucila sam se za paket obrade neplodnosti (uzv, papa, brisevi, hormonski status, spermiogram i bakterioloska analiza za partnera te konzultacije s lijecnikom).Obavili smo sve osim konzultacija. Rekli su nam da odaberemo doktora pa da ih nazovemo. Ukoliko se odlucimo za daljnje postupke, taj doktor bi obavljao inseminaciju ili embriotransfer. Imate li mozda preporuku za doktora unutar Betaplus poliklinike? Puno bi nam znacilo

    Meni radila dr Banović ja prezadovoljna 🥰🥰

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Angeleyes kad dobijem nalaz šaljem ga svojoj endokrinologici pa mi mailom javi što dalje, ali zadnji put nije odgovarala par dana pa sam se javila svojoj doktorici opće prakse koja mi je dignula terapiju. Endokrinologica je odgovorila nakon 8 dana, tako da ne znam baš kakvog smisla ima javljati joj se uopće kad ne odgovara odmah na mail. Jučer sam ga poslala, ako do sutra ne odgovori, zvati ću svoju dr.opće prakse, pa će mi vjerojatno još dići terapiju. ♥️♥️♥️😘
    Jurky u pravu si, moramo biti pozitivne❤️🫂da bio je preko 23, nekako mi se sporo to spušta, ali nadam se da će s još jednim povećanjem terapije sljedeći mjesec biti puno bolji nalaz💪🏻☺️❤️😘
    Sadiegreen drago mi je da je sve u redu sa bebicom, neka tako i nastavi ♥️☺️i ja ga imam, pa još uvijek moram stavljati Utrogestane, ali kako kažeš, sve za bebicu. Jel ga ti piješ ili stavljaš i jel ti dr. možda rekao kakav je hematom, moj je supracervikalni i rekla je da će se s vremenom pretvoriti u nešto što ne znam ponoviti🤣❤️😘
    Blondie drago mi je da je i sa tvojom bebicom sve u redu, neka tako i nastavi❤️😘🎉
    Mura sretno u FET-u❤️😘
    Tera hvala ti♥️🥰😘drago mi je da nema više iscjetka💪🏻ja bi isto samo spavala, užas jedan ❤️🥰😘
    Tinčice ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ 🫂😘
    Ani nemam iskustva s tim. Žao mi je da je tako, drži se, nadam se da će biti sve ok🫂♥️😘
    Sretno svima cure❤️❤️❤️🥰🥰🥰🍀🍀🍀


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Jane mene je vodila dr Sirovec i ja sam jako zadovoljna jer nas je dovela do top rezultata. Mislim da je sve odradila odlično i vjerujem u njenu stručnost.
    Leona nemam pojma kakav je osim da je 1cm velik. Rekao mi je da će nestati i da se ne brinem pa se ja ne brinem😂
    Tinčice jasno 🤞💪

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Wow! Cure, puno hvala na preporukama za doktorice iz Betaplusa!! 🥰

    👩🏻 34 god
    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 8 mj.

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Žuži drago mi je da si dobila tako brzo termin, sretno 😘
    Teich neka beta iznenadi 🙏🙏
    Sreća najveća sretno još jednom, stiže princeza ❤️❤️ javi se kas uspiješ 🥰🥰
    Leona tako je, bitno da dobijes brzo odgovor i da ti još digne terapiju. Na koliko si sad? Nekad se baš sporo spušta...Vjerujem da će biti sve ok ❤️❤️
    Ani nadam se da će sve biti ok, kako si danas?
    Jane sretno 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    2.8. pet 
    TEICH56 - beta 
    SRECA NAJVEĆA - stiže curica 🥰🩷
    6.8. uto
    MURA - fet
    7.8. sri
    BIKMIK - screening
    14.8. sri
    BLONDIE - ultrazvuk
    19.8. pon
    JABUKICA - ultrazvuk
    HYPNOTICPOISON - anomaly scan
    BIKMIK - ultrazvuk 
    20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Teich neka beta danas iznenadi 🤞🏻❤️
    Sreca najveca zelim ti da sve prođe bezbolno i u najboljem redu i da brzo grliš svoju curicu.. 🥰🩷
    Blondie jel onda brišem onaj pregled 3.9. ili i on ostaje?

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳
    sanja18388@gmail.com

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Sreca najveca sretno danas, dolazi tvoja princeza😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 495

    Prijavi adminu

    Jutro curke, čitam vas iz prikraja. Svima šaljem zagrljaje utjehe i nade da će jesen biti puna pozitivnih novosti ❤️
    SRECA NAJVEĆA došla sam ti poželjeti sreću danas, postaješ mama ❤️Ako morate u Petrovu ići vaditi krv, obavezno tražite da vam se interna uputnica isprinta ili pošalje na mail jer im je tamo kaos, pad sustava već tjedan dana i pitanje koliko će trajati…Sanjuška molim te upiši me za pregled 26.08. Ako bude sve ok već 27.08. krećem u postupak 🤞🏻

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖
    05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc
    (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Drage cure, pratim sve iz prikrajka ali sam se malo psihički isključila iz svega.
    Žao mi je zbog svih negativnih beta i nadam se da ce vam jesen donijeti sreću. Dopustite sebi i svom tijelu odmor do tada ❤️❤️❤️
    Drago mi je za sve dobre preglede, posebno za Jurky 🩵❤️ nas dvije se pratimo u stopu! Jel ti malo bolje što se pritiska tiče?
    I naravno, Sreća najveća, želim ti puno sreće danas, neka sve prođe u redu i da brzo upoznaš svoju srećicu ❤️❤️❤️❤️❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ženoline moje!🥰🥰🤗🤗
    Da se i ja malo javim.😊
    Sreća najveća sretnoooo danas!🥰🥰❤️❤️ Upoznaješ svoju princezicu.👑🤗🤗💜 Uživajte i mazite se&pazite, a ti nam se javi kad budeš mogla.😘😘🤗🤗❤️❤️
    Teich čekamo s tobom betu.🤞🤞🍀🍀🙏🙏❤️❤️
    Marisha veselim se tvom postupku i jedva čekam.💪💪 Vidjet ćeš da će ovaj put to biti to.🤞🤞🍀🍀🙏🙏❤️❤️
    Rolice, Dodo, Sanjushka, Leona, Angel eyes, Marisha, Čokoladice, Jabukice, Tratinčice, Jurky i sve ostale lavice, grliiiiiimmmmm 🫂 Vas i cmokam 😘!❤️❤️
    Svim kraljicama želim sreću do neeeeeeba!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.