Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Ani32 nadam se da je sve u redu ipak, koliko sam čitala, krvarenja u prvom tromjesečju nisu neuobičajena, držim fige da bude ok. Ja osobno ne bi terapiju prekidala bez konzultacije sa liječnicima... 
    Jane23 moji komentari o tome kome izabrati/ ne izabrati u B+ bi te dodatno zbunili pa se odlučujem na to da prešutim ovo komentiranje i da ti poželim najviše sreće na svijetu i da budeš dio pozitivne statistike ❤️
    Teich56 žao mi je, suosjećam i grlim 🫂🫂
    Sreća najveća uživaj u ovim divnim trenutcima sa svojom princezom. 💖
    Dina4 ajme znam da si luuda a kako i ne bi bila.. Držim fige da sve bude u redu. Nestrpljivo čekam s tobom 🤞
    Jurky32 zbog svojeg mira nekad je najbolje sjest u auto i otići na pregled, treba nekad biti i paničar, premda ja mislim da je to ok i da ti se maternica širi i da odatle dolaze ti bolovi. Javljaj dalje situaciju... 🫶 Dobro je da su te ostavili na promatranju, nadam se da će biti sve u najboljem redu 🫂
    Mura sretnooooo ❤️Ja sam opet u problemima, evo se borim sa učestalim piškenjem, znači idem doslovce 2-3 kapi izmokrit, trenutno sam na Uvinom čaju.. Kontam da prije Feta svakako moram ponoviti sve moguće brisove dolje da sve bude u savršenom redu. Bojim se tih bakterija više nego išta.... Svim curama želim sreću danas a na ovaj forum da se nadvije sretna zvijezda... Stvarno treba već.. 
    Ljubim i grlim sve ❤️❤️❤️❤️

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija negativno ❌
    3. postupak- stanica prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije.
    8. Alea Fertility- 2 js, Et, 1 smrzlić vesnaa1985@gmail.com

  • Kruškica90

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Bok cure imam pitanje..
    Na prvom trudnickom uzv sam bila kod MPO dr i napisao je koje sve pretrage trebam obaviti (brisevi, papa, KKS, urin, TSH itd) ali moj ginekolog je uzeo sve briseve osim za PAPU uz komentar da ne zeli previse cackat pa cu papu iduci put. Medutim on je sad na go, a zamjena me ne narucuje na to jer im je guzva pa bih trebala kod njega tek 28.8. Je li to vama kasno za papu ? 9 tt sam, pa me malo strah da mi nesto ne promakne, mozda da odem privatno ili da se strpim? Sve ostale nalaze sam napravila I uredni su osim KKS gdje sam imala povisenu aktivnost jetre pa je preporuceno da prestanem uzimst Novalac

    🙋‍♀️ 32 sve ok
    🙋‍♂️ 35 sve ok
    U postupku od 2022
    Sv.Duh
    2022 Inseminacije❌️
    3/23 IVF-1 js, nije oplodena
    6/23 IVF -2 js, nije oplodena
    Poliklinika Škvorc
    12/23 IVF/ ICSI 3 js, 1 oplodena, 1ET ❌️
    6/24 IVF/ICSI 5 js, 3 oplodene, 3 ET -> trudnoca 💖
    👶 ⏳️ 3/25
    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;121/st/20250308/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a8cd/preg.png

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Angel eyes, Mura, Jabukica, Sadiegreen, Korni, Sanjushka, Tinčica 😘😘😘😘😘
    Evo mene.. sve je u redu.. od sinoć nije bilo više kontrakcija, a ova tupa bol u leđima je i dalje tu, postojana 🤷‍♀️ kks, crp i urin su u redu.. srčeko kuca.. ostaviti će me par dana za svaki slučaj i onda vjerojatno kući na mirovanje.. 
    Mura, sretno danas 🤞🥰
    Sadiegreen, možda da se konzultiraš sa doktorom 🤞🥰
    Tinčica, nadam se da nema nikakve beštije 🤞🥰
    Kruškica, ne brini, može ti papu napraviti i kad drugi puta dođeš 🤞🥰
    -----
    Cure, ja sam sada puno mirnije glave 🫣
    Sretno svima 😘🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Jurky dobro je da si otisla,bitno da je ok i da beba ostane u tebi, sad odmaraj i nadam se da ce ostat sve ok, grlim🤗
    Mura sretno danas😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    sadiegreen

    Jurky, ja bih isto otišla, neka si.
    Ja se isto brinem jer sam izgleda završila s crijevnom virozom. Već drugi dan imam proljev koji ne staje 😞 može li to naškoditi bebi? Gubim kile jer ništa ne zadržavam u sebi. Pijem probiotike koji su namijenjeni trudnicama, ali zasad nema efekta.

    Najbolje da se javis svom gin, pij puno tekucine da ne dehidriras..


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • MiliPe

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Jurky Super sto je sve dobro i bolje sto si otisla. Bice sve uredu samo odmaraj i cekaj svig princa. To je sad najbitnije 🥰🤞🏻🍀

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Sadiegreen joj, cuvaj se. Javi se ginekologu za svaki slučaj 😘
    Kruskica ako te to brine mozda da ipak odes privatno iako mislim da nece nista biti ako pricekas do iduceg pregleda, dobro da su brisevi i sve drugo ok. Ne cudim se za jetru koliko sve pijemo suplemenata.
    Tinčica nadam se da nije nista, napravi sve da budeš spremna za fet 😘
    Jurky drago mi je da si se javila, da je sve ok ❤️  sve za malog princa 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Monny

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Jurky navijamo da sve bude u redu 🍀 samo miruj i odmaraj ♥️

    12/23 UZV ♥️✔️

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Jurky meni se to dogodilo u 23tt, on je stalno bio dolje s goavom, skroz do kraja trudnoce i lupao u cerviks. Cerviks mi je u 23tt skratio se i omeksao i uz to sam imala stalne bh kontrakcije. Mirovala sam do 36tt i na kraju rodila u 39. Znam koji je to stres, ali vjerujem da ce sve biti ok! Mene su pustili nakon par dana doma i nastavila sam mirovati kod kuce.
    Mura sretnoo danas! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Jurky bitno da je ipak sve ok🥰
    Cure koje ste se testirale na trombofiliju, da li se mora biti natašte? 

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.