Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mura

    Mura

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    tinčica1703

    Teich56nadam se da će se crtica pojaviti ipak, ja sam ti vječni optimist što me nebrojeno puta koštalo… Šaljem pozitivne vibrice ❤️
    Žuži od mene ste čule same pohvale za dr Alebića i stojim iza svega , dakle predivan pristup svih od embriologa koji je cijelo vrijeme prisutan za razliku od puno ostalih klinika pa do sestre i doktora. Svi su mi odlično sjeli.Mona28 moj muž je velika podrška meni i bez njegove brige i suosjećajnosti već bih se odavno raspala psihički, svatko se nekako na svoj način nosi sa neuspjehom, nekom je ta zatvorenost "ispušni ventil", netko se isplače , svi smo inividue za sebe… Pokušaj razgovarati s njim i objasniti mu sve kako se ti osjećaš. Iskomunicirajte, to je ključno.. Sretno 🫂❤️
    Sadigreen draga, financijski smo ostrugali dno, malo da se oporavim i fizički i psihički i financijski… Treba malo vremena..
    Jurky32 drago mi je da je sve ok, miruj i uživaj u svom blagoslovu ❤️
    Leona89 divnoooo druškanje, hvala dragom Bogu da je sve u redu sa bebicom i da je živahna i nestašna. 💖
    Sleebaš nam se zaredalo da, negativna i crna sila se nadvila nad naš forum. Mora doći sunce 😒
    Uživaj u godišnjem ❤️ I meni je naredni fet posljednji. Nadam se da ćemo uspjeti 🫂
    Sreća najvećaod srca ti želim najveću sreću i da sve prođe savršeno. I mi jedva čekamo upoznati tvoju bebicu ❤️ Sretno, u mislima si mi 🫂
    Sadigreen kako volimo čuti lijepe vijesti ovdje na forumu, drago mi je da je sve u redu, kupaj se i uživaj na moru.. 🫶
    Cure koje nalaze se treba imati svježe pri ulasku u FET?

    Nista ne mora biti 'svjeze'. Klasika - hormoni i papa vrijede godinu dana, a brisevi, urino i markeri 6 mjeseci.

    👩 37, sterilitet, oba neprohodna jajovoda, AMH 11
    🧑 34, hyperspermia
    Planiranje trudnoće od 01/2022
    1. IVF 06/2023, Ovaleap 150, Orgalutran; 21.06. ET 1x morula,🐧🐧🐧🐧, beta 05.07. - neg
    FET (07/2023) 1x blastica, beta 01.08. - neg
    Histeroskopija (03/2024)
    FET (07/2024) 1x blastica, beta 19.07. - neg

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 229

    Prijavi adminu

    tinčica1703

    Teich56nadam se da će se crtica pojaviti ipak, ja sam ti vječni optimist što me nebrojeno puta koštalo… Šaljem pozitivne vibrice ❤️
    Žuži od mene ste čule same pohvale za dr Alebića i stojim iza svega , dakle predivan pristup svih od embriologa koji je cijelo vrijeme prisutan za razliku od puno ostalih klinika pa do sestre i doktora. Svi su mi odlično sjeli.Mona28 moj muž je velika podrška meni i bez njegove brige i suosjećajnosti već bih se odavno raspala psihički, svatko se nekako na svoj način nosi sa neuspjehom, nekom je ta zatvorenost "ispušni ventil", netko se isplače , svi smo inividue za sebe… Pokušaj razgovarati s njim i objasniti mu sve kako se ti osjećaš. Iskomunicirajte, to je ključno.. Sretno 🫂❤️
    Sadigreen draga, financijski smo ostrugali dno, malo da se oporavim i fizički i psihički i financijski… Treba malo vremena..
    Jurky32 drago mi je da je sve ok, miruj i uživaj u svom blagoslovu ❤️
    Leona89 divnoooo druškanje, hvala dragom Bogu da je sve u redu sa bebicom i da je živahna i nestašna. 💖
    Sleebaš nam se zaredalo da, negativna i crna sila se nadvila nad naš forum. Mora doći sunce 😒
    Uživaj u godišnjem ❤️ I meni je naredni fet posljednji. Nadam se da ćemo uspjeti 🫂
    Sreća najvećaod srca ti želim najveću sreću i da sve prođe savršeno. I mi jedva čekamo upoznati tvoju bebicu ❤️ Sretno, u mislima si mi 🫂
    Sadigreen kako volimo čuti lijepe vijesti ovdje na forumu, drago mi je da je sve u redu, kupaj se i uživaj na moru.. 🫶
    Cure koje nalaze se treba imati svježe pri ulasku u FET?

    Meni je doktor prije feta dao da izvadim kks, željezo i vitamin d su mi bili niži pa mi je dao terapiju da ih malo podignem prije transfera. Ništa osim toga

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Hvala curke kaj držite fige💜 javim svakako sutra rezultat.
    Plan za dalje već imam, konze u rujnu za novi postupak a do tad ponovit nalaze jer su bas svi istekli.

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Stela, zuzi, tera, bikmik hvala na iskustvima ❤️ nema mi druge onda nego cekati petak i nadati se da ce se nešto pokrenuti 🥰 zadnju prirodnu ovulaciju sam imala u veljači, nakon toga sve stimulirano. A i taj put je bila na 18dc jer inače imam duge cikluse, ali sada je vec dosta kasno.
    Angeleyes korni jurky leona ❤️
    Blondie, sadie, super za preglede 🥰
    Mura sretno na transferu 😘
    Lunolina šaljem ti puse 😘

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Kawa

    Stela, zuzi, tera, bikmik hvala na iskustvima ❤️ nema mi druge onda nego cekati petak i nadati se da ce se nešto pokrenuti 🥰 zadnju prirodnu ovulaciju sam imala u veljači, nakon toga sve stimulirano. A i taj put je bila na 18dc jer inače imam duge cikluse, ali sada je vec dosta kasno.
    Angeleyes korni jurky leona ❤️Blondie, sadie, super za preglede 🥰
    Mura sretno na transferu 😘
    Lunolina šaljem ti puse 😘


    Mozda je sad samo malo kasnije O, drzim 🤞 da u petak krene folikul, ako ne, zna se desiti neki cillus da je anoovulacijski to je sve normalno... meni kad je tako bilo dr sunj mi je rekla da je imala pacjenticu kojoj je O bila 50dc i ostala je tad trudna, ali kod mene na 18dc nije se ni jedan pomakao ni mm(a O mi bude izmedju 16-18dc) zato sam rekla da odustajem.


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Ani32

    Ani32

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Cure, jedno pitanje. Desilo mi se jako obilno svjetlo crveno krvarenje bez ugrušaka, početkom 7. dana od embriotransfa. Lije iz mene i evo 3 dana ne staje. Rekli su mi da nastavim s Utrogestanom ali nema ovo smisla, toliko strasno je krvarenje da mi sve izađe. Razmisljam prekinut s njim. Bolove nemam nikakve, a ovakvo krvarenje nisam znala da moze uopće biti 😮
    Inače mjesečnice su mi takve da mogu proći 4 dana s dnevnim uloškom,a ovo sada su strašni izljevi😮 
    Dali vam se  ikad desilo to 6,7 dana nakon transfera trodnevnih? 24.dan ciklusa. Jedno 6, 7 dana prije očekivane mjesecnice? Mjesecnice su mi cijeli zivot slabe i na vrijeme pa ne znam sta je ovo.. 😮

    👰32 - sactosalpinx, AMH 8,7 pmol/l,
    TSH ➡️1,4 (Euthyrox), Novalac
    🙎‍♂️40 - oligospermia ➡️
    5/2024 hipospermia (Fertilup)
    💥BetaPlus IVF - 7/2024. (Gonal F + Antag.+ Ovitrelle)
    🌠Najsnažnije priče su one neispričane🌠

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    U poliklinici Betaplus odlucila sam se za paket obrade neplodnosti (uzv, papa, brisevi, hormonski status, spermiogram i bakterioloska analiza za partnera te konzultacije s lijecnikom).Obavili smo sve osim konzultacija. Rekli su nam da odaberemo doktora pa da ih nazovemo. Ukoliko se odlucimo za daljnje postupke, taj doktor bi obavljao inseminaciju ili embriotransfer. Imate li mozda preporuku za doktora unutar Betaplus poliklinike? Puno bi nam znacilo

    👩🏻 34 god
    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 8 mj.

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Žuži

    Blondie, Sadiegreen cure super sto je sve u redu, nek se samo tako i nastavi🥰
    Sanjushkahvala ti na detaljnom odgovoru, to me zanimalo😇 Ajoj, ja sam mislila da ću moći obaviti konzultacije pa doći na dva tjedna dok traje postupak. Izgleda da ću morati između ubaciti još koji posjet. Super mi je sto imam sestru u Zagrebu pa mi smještaj nije problem, ali isto će bit izazovno ako mi kažu da isti dan moram doc gore🙈 Vi ste ovdje napisale kako su na godišnjem kroz osmi mjesec tako da sam znala da ću na konzultacije moći u devetom. Dobila sam termin 6.9. sto mi je nekako brzo, očekivala sam da će biti i kasnije.

    Zapravo je i mene iznenadilo kako si brzo dobila termin ali rekao mi je on zadnji put da u prva dva tjedna nakon godišnjeg ne rade aspiracije i transfere tako da valjda imaju više slobodnog vremena za konzultacije. 
    A za ovo da moraš doć isti dan, ne brini, to je bio kod mene slučaj i nije bilo u redovnom protokolu, ali sestra mi je rekla da dođem sutradan ako ne stignem, samo sam ja htjela odmah vidjeti situaciju a i bila sam slobodna pa sam sjela u auto i zapičila u Zg. 🙈
    Jako su fleksibilni za nas "putnike". Uvijek me pita da li želim kasniji termin s obzirom da dolazim iz Ri i isto tako mi uvijek kaže da ako slučajno dođem ranije nek ju slobodno nazovem da vidim ako me može doktor primit ranije i obično uvijek primi. 😉 

    Mura upisano 🥰

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳
    sanja18388@gmail.com

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Jane23 u Betiplus bih uvijek birala dr Romanu Dmitrović. Čak ne toliko zbog inseminacije ili ET, vec zbog drugih popratnih stvari (terapija, stimulacije, dijagnostike itd) 

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tera, samo spavaj, zaslužila si 🤗🥰
    Tinčica, 😘😘
    Ani, žao mi je.. ja bih na tvom mjestu otišla na pregled ako već imaš izljev.. sretno.. nadam se da će sve biti u redu 🤞🥰
    Jane, dr. Dmitrović definitivno.. sretno 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.