Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 987

    Prijavi adminu

    Žuži kod mene ti je to išlo ovako.. Prvo smo dogovorili konzultacije na koje doneseš sve što imaš, popričaš s doktorom o prošlim postupcima, stimulacijama i sl. i pokažeš mu zadnje nalaze. Odmah je napravio i uzv da vidi situaciju uživo. Kad smo sve prošli dao mi je koje nalaze još moram napraviti/ponoviti i kad sam dobila nalaze morala sam mu ih poslati na mail.
    S obzirom da su svi nalazi bili u redu, odgovorio mi je mailom da je sve super i da možemo krenuti u postupak što se njega tiče. 
    Nakon toga sam zvala sestru, rekla joj što mi je odgovorio i ona me naručila 20. dan ciklusa. S obzirom da sam morala vaditi hormone 2.-5. dan ciklusa, nalaze dobila par dana kasnije, stigla sam se naručiti taj isti ciklus.
    Tad sam došla na uzv, dobila odmah protokol, išla kupiti sprej u ljekarnu i krenula sa špricanjem tu večer. Oni ne prodaju lijekove ali imaju neke ljekarne s kojima surađuju, niti 10 min pješke od njih tako da te sestra uputi gdje da ideš.
    Sljedeći posjet je bio prvi uzv/folikulometrija nakon određenog dana pikanja. I onda sam ja prekinula postupak.. 🙄🤣
    Najduže ti se čeka na te prve konzultacije. Poslije sve ide glatko, meni se dogodilo da sam zvala da sam dobila M i sestra mi je rekla da dođem odmah danas. Ja mislila da ću se morati naručivati i čekati tko zna koliko.. (to je bilo ono poslije kad smo trebali u novi postupak ali nismo zbog ciste).  
    Stela i ja se nadam da će nam jesen donijeti pozitivu 🤞🏻🥰
    Jurky odmaraj i drži se.. 🥰❤️
    Korni ❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Tera hvala ti❤️mislim da ne moraš brinuti dok nema bolova, vjerojatno je samo neka žilica puknula, ako se nastavi ja bi na tvom mjestu na hitnu, da se smirio❤️🤞🏻🍀😘
    Blondie, Sadiegreen sretno danas na druškanju🍀🤞🏻😍🎉❤️
    Sanjushka hvala ti🥹❤️😍😘
    Slee pozdrav i tebi, drago mi je da uživaš i puniš baterije. Navijat ćemo kad god budeš spremna da kreneš❤️❤️❤️😍😘
    Žuži hvala ti🥹❤️😍😘sretno u novoj klinici❤️
    Sreća najveća sretno na carskom, neka sve prođe super🥹🍀🤞🏻❤️😍😘
    Angeleyes hvala ti🥹😍❤️😍drago mi je da si zdrava napokon, neka tako i ostane ❤️❤️😘
    Kawa hvala ti🥹😍❤️😘žao mi je što nema pomaka😔 nadam se da će se ipak probuditi🍀🤞🏻♥️😘
    Stela uživajte na moru🌊♥️😍😘hvala ti♥️😘
    Lunolina žao mi je zbog tužnih događaja, nadam se da sada slijede samo sretni ♥️ sretno sa nalazima i jedva čekam navijati za tebe🤞🏻🍀♥️😘
    Korni♥️♥️♥️😘
    Jurky hvala ti ♥️♥️♥️😘 žao mi je što se tako osjećaš😔samo odmaraj, vjerujem da nije lako ni stalno ležati, ali biti će sve u redu🫂♥️😘🍀

    Ja se danas sama zaputila po ostatak nalaza od petka, jer nikako nisu stizali kod doktora. I dalje je TSH ogroman 11,66 😔🥴sad me već malo strah, ali moram misliti pozitivno i nadati se da će na kraju ipak biti sve u redu🥹♥️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Korni ❤️
    Jurky joj vjerujem da te strah, horizontala i bit će lakše. Baš nemaš nikako mira, drzi se 🤗😘
    Leona hvala ❤️ joj, i dalje ti je visok tsh, bas se ne da. U drugom tromjesečju je referentna vrijednost do 3.6. Sto ti dr kaze na to? I trebas biti pozitivna 😘😘🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1240

    Prijavi adminu

    Sanjushka, Angel eyes, Leona, 😘😘
    Leona, samo pozitivno.. i ti i ja skupa s tobom 💪❤️ još je visok, ali koliko se sjećam za pola si ga ipak spustila 💪

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Drage moje, uredan razvoj kaže dr. 21.7. probir i anomaly scan. Imam mali hematom, ali kaže da se ne brinem, da će otići 🤷‍♀️ Mogu na more i smijem se kupati, ali moram nastaviti s Utrogestanom što mi je ogromna tlaka više, ali ajd, sve za bebicu.

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Sadiegreen ❤️❤️ super, drago mi je 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Evo i mene, 
    Rješili pregled sve je oke. 
    Ponovni UZV i pregled 3.9.

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    sadie kako si stavila trakicu?

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Blondie super, neka i dalje sve bude uredno 😘😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Blondie odeš na tickerfactory.com i slijediš upute.

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.