Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ružica

Broj poruka: 1418

Prijavi adminu

Tincica, imala sam ET 26.09.  sada vidim da mi je krivo uhvatili u potpisu…

👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

• Marttina

Broj poruka: 171

Prijavi adminu

ružica

Tincica, imala sam ET 26.09. sada vidim da mi je krivo uhvatili u potpisu…

Danas ti je 2 dana nakon transfera, ne 3. 😁

👱🏼‍♀️ 35 hormoni, papa, brisevi ✔ AMH 26,4
    👨 31 4mj asthenonecrozoospermia ➡️ 8mj normozoospermia
    1. IVF Petrova 🔜 9mj Menopur 225 + Orgalutran 0,25 + Ovitrelle 250 ➡️ 8🥚 ➡️ 26.9. ET 1 blastocista, 2 🐧🐧 ➡️ 06.10. ➕
    BETA 14 dnt 671.46; 16 dnt 1378.47
    1.ult 18.10. 5+5 😍🤰
    2.ult 6+4 ❤

Stela_M

Broj poruka: 1702

Prijavi adminu

Sani, Linda hvala cure 🤗❤️❤️ šaljem veliki hug 🤗🤗
    Barby30 držim 🤞🤞 da beta razvali 🤗😘
    Maslačak zaslužila si sad uživaj, grlim 🤗🤗❤️❤️❤️ propustila sam slikicu 🥺
    Flowerson samo opušteno ne možemo na ništa utjecati bit će sve dobro 😊🤗❤️
    Ružice meni su sad rekli u poliklinici da blastice koje su ocijenjene jako lošom ocjenom da njih uopće ne zamrzvaju moguće da je i kod tebe tako 🤷‍♀️
    Panda, Ribić, Aries, Sunny, Petra, Anemona, Inna, Angeleyes, Cotton, Iman, Kacusha,  Avocado, Roxy, Tikvice, Ma kako ste cure?
    Dupla Panda, MalaG gdje ste cure?

👩‍🦰35 pcos, hipotireoza, hashimoto, IR, Amh 37,3 DHEAs 18,15
    🧔32 asthenonecrozo.. ➡️ normo 😁
    Pokušavamo tri godine,
    07/21 prvi MPO (Petrova) 16 🥚 nema 🐧 transfer 2 blastice 💗 beta 0 ⛔️
    07/22 Poliklinika Ivf kratki antagonistički fleksibilni protokol 15 🥚 - 8 blastica 🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧 🤗❤️
    10/22 FET 1 🐧 beta 12 ⛔️

• ribic

Broj poruka: 2511

Prijavi adminu

Stela Curke i ja ok. Danas imali pregled (samo protoci) jer su nesto bili granicni prosli tjedan i evo sve ok… opet pregled/uzv za 2 tt… Kak si ti?

💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke
    [lilypie.com]

Stela_M

Prijavi adminu

ribic

StelaCurke i ja ok. Danas imali pregled (samo protoci) jer su nesto bili granicni prosli tjedan i evo sve ok… opet pregled/uzv za 2 tt… Kak si ti?

Drago mi je da su curke dobro i da lijepo napreduju 😊 jel ti i dalje moraš biti na onoj finoj papici 😁 dobro sam ne mogu se žaliti 🤗❤️❤️

Pokušavamo tri godine,
    07/22 Poliklinika Ivf kratki antagonistički fleksibilni protokol 15 🥚 - 8 blastica 🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧 🤗❤️
    10/22 FET 1 🐧 beta 12 ⛔️

• ribic

Prijavi adminu

Stela_M

ribic

StelaCurke i ja ok. Danas imali pregled (samo protoci) jer su nesto bili granicni prosli tjedan i evo sve ok… opet pregled/uzv za 2 tt… Kak si ti?

Drago mi je da su curke dobro i da lijepo napreduju 😊 jel ti i dalje moraš biti na onoj finoj papici 😁 dobro sam ne mogu se žaliti 🤗❤️❤️

Da da. Do kraja pazim. Al ok, ide to. Zdravije jedem…

💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    Poliklinika IVF
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke
    [lilypie.com]

Stela_M

Prijavi adminu

ribic

Stela_M

ribic

To je, zdravije je i vjerujem da se i ti bolje osjećaš, a kada dođe želja za nekom hranom uvijek se možeš počastiti 😁😊❤️

Pokušavamo tri godine,
    10/22 FET 1 🐧 beta 12 ⛔️

• ribic

Prijavi adminu

Stela_M

ribic

Stela_M

ribic

To je, zdravije je i vjerujem da se i ti bolje osjećaš, a kada dođe želja za nekom hranom uvijek se možeš počastiti 😁😊❤️

Tak je :)

💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    Poliklinika IVF
    [lilypie.com]

petra30

Broj poruka: 1018

Prijavi adminu

Jutro❤️!
    MakiSt žao mi je kaj ovaj put nije uspjelo 💔… Grlim te jako❤️!
    DomLeon znači Julia ti je prekrasna😍😍😍😍! Puse joj šaljem 😘!
    Maslačak tvoju slikicu nisam ulovila, ali vidim da uzivate i baš te je gušt čitati❤️! Drago mi je da si se javila ☺️! I samo hrabro po bracu ili seku❤️!
    Curke s negativnim testicima drzite mi se❤️! 
    Pupiceeee ima vas, navijam od srca za svaku🤞❤️🙏🍀!
    Barbi30 test ti je😍😍😍! Nek beta bude do plafona 🍀🤞!
    Stelice tebe pratim iz prikrajka🤭! Ide to po ps-u❤️🤞! Samo jako💪! Navijam i veselim se ❤️!
    Ribic vidim i ti si na režimu prehrane🙃… Kak s kilama? Ja sva sretna jer sam uspjela kilu dobiti, zadnji put na pregledu su padale,a to mi se ne sviđa😐… Trenutno sam na svega +4… Mozda da malo “popustim” s dijetom?🤣🙈 Ja sam to fest ozbiljno shvatila 🤣…
    Stela mi smo dobro, isto sam imala jucer pregled, curka ima 2200 i sve je super❤️… 

Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

• MalaG

Broj poruka: 296

Prijavi adminu

Jutro svima!🥰🤗 Čitam vas svaki dan, ali nikako uloviti vremena i javiti se.🙄
    Žao mi je za sve negativne testove i bete.🥺💔 Skupite snage cure, ostanite pozitivne i pokušajte promijeniti što možete do idućeg pokušaja!🤞🤞🤞🤗🥰
    Isto tako čestitke na pozitivnim testovima i lijepim betama. Nek vam do kraja trudnoće sve teče glatko i bez komplikacija!🥰🤭☺️
    Pandapanda tebi draga držim sve fige i želim svu sreću za pozitivan test i da razvališ betu!🤞🤞❤️🥰
    Stela vidim da si krenula sa postupkom i držim fige da sve super prođe i da ovaj bude dobitan!🤞🥰🤗 Kako se ti osjećaš? Kada ti je iduća kontrola?
    Cotton mi uzimamo https://www.lifeextension.com/vitamins-supplements/item01426/super-ubiquinol-coq10-with-enhanced-mitochondrial-support. [lifeextension.com] Muž jednu, a ja dvije dnevno. 😘 Jeste imali konzultacije? Jeste dogovorili za idući postupak?🙈🤭

Mi smo u dogovorima za idući postupak i pokušavamo dogovoriti nulti UZV ovdje pa folikulometrije i ostatak postupka kod Dr.B, ali obzirom da ovdje stvari idu drugačijim redoslijedom i dosta je zeznuto sve posložiti, vjerovatno ćemo sve obaviti u Hrv i sačuvati malo živčeka.😂😂

🙋36g, oligoastheno.
    🙋🏽‍♀️26g, AMH 16.7
    TTC od 04/2020
    04-07/21 Letrozol ➖
    Poliklinika BetaPlus
    08/22 1.ICSI (Menopur, Cetrotide & Ovitrelle) ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️Test 17.09.'22.➖💔
    *Planirani postupak 01/2023🤞*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.