Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Stela_M cestitam draga na frendiću Leonu🩵 Sad je drugi Leon na redu😂 
    Nemaš pojma kako mi je drago što si imala pozitivno iskustvo😍
    Zadnjih dana sam bas izbedirana losim iskustvima poroda u svojoj blizini, tako da mi je ovo bas gušt za citat 😍
    Odmaraj, oporavi se , mazite se i pazite se 😍

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    Stela_M čitam u nazad i vidim da si i ti rodila, čestitam i tebi  Brz oporavak ti želim
    Sanjuška, sigurno će ti dati da piješ 1xtjedno 25000 IU, tako je barem meni bilo.Cure svima sretno u ovom tjednu od pikalica, UZV-a, rodilja, borilica! Jako je lijepo biti na ovom formu, biti podrška nekome i naći informaciju za kojom tragamo ❤️

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • Aneri21

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Lotti 
    Cestitke od ❤️, brz oporavak i uzivanje u mrvici 🤗🥰

    👩🏻 - sve oke
    👦🏻 - sve ok
    Godinu i pol pokušavanje bez trudnoce ,
    Femara , folacin , duphastone, ovitrelle 7mj’23 - 1 AIH
    Beta ❌
    11mj’23 - 2 AIH
    Beta❌
    1mj’24 IVF prvi postupak
    Ovaleap 200 , Orgalutran,Ovitrelle
    13 oocita iz punkcije
    5 zdravih , 1 vracen
    Prva beta-468,73
    Druga beta-1079,71
    Prvi UZV 22.2

  • Faith1509

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Stela čestitam i želim ti brzi oporavak ❤️

    Beta 9 dnt ➡️ 132 14 dnt ➡️ 991
    Nifty low risk, stiže dečko 💙

  • Medo 23

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Stela_M, Lotti I Tikvice čestitam 😍 puno bebica ❤️ baš neka pozitiva, svim curama glavicama, sretno na pregledima, i svima dobre nalaze i rezultate želim 😊😊

    💃32
    🕺33 sve ok;
    2017.cista žutog tijela+endometriom sakrouterini lig. 11.21 tubarna (5+4)jajovod✂️
    5.22.tubarna (9+5)jajovod ✂️
    Androstendion 11.52 testesteron 3.59 Tsh2.79(inace do zad.nalaza bio 2 ili niže) DEHEA-s12.27, vit D 49.9 Amh 2.2(pijem D vital)

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 869

    Prijavi adminu

    Marisha

    Stela_M čitam u nazad i vidim da si i ti rodila, čestitam i tebiBrz oporavak ti želim
    Sanjuška, sigurno će ti dati da piješ 1xtjedno 25000 IU, tako je barem meni bilo.Cure svima sretno u ovom tjednu od pikalica, UZV-a, rodilja, borilica! Jako je lijepo biti na ovom formu, biti podrška nekome i naći informaciju za kojom tragamo❤️

    Jesu, poslali su odmah recept, idem sad u ljekarnu po to.
    Nadam se samo da je ta jedna kutija dovoljna da se podigne. Trebala bi krenuti s bockanjem za 3 tjedna odnosno nakon 3 ampule i onda bi taman jos zadnja bila za vrijeme bockanja.. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2086

    Prijavi adminu

    Stela_M, Lotti i Tikvica drage mame borilice, od srca vam čestitam na vašim malim, mirišljavim smotuljcima upijajte i uživajte u svakoj sekundi  bit će i teških trenutaka, ali to sve tako brzo prođe. Nisam se ni okrenula, a naša mrvica napunila 15mj❤️ samo su jednom male bebe. Mazite se, volite, grlite, ljubite, plačite kad vam dođe, jer ti hormoni su divlji 
    TIvy mislim na vas i vaše dečke ❤️ sretno i čekamo da nam se javiš sa lijepim vijestima 
    Sani ❤️ u mislima si mi ❤️
    anii208 sretno draga ❤️

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    9/24 FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Monny

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Hej cure, jel radila koja biopsiju posteljice (horionskih resica)? Nažalost stigao mi je nalaz Harmony testa i piše visok rizik za trisomiju 13. Idući tjedan imam biopsiju i izvan sebe sam 🥺

    12/23 UZV ♥️✔️

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, vec se neko vrijeme želim pridružiti pa evo da se napokon odvažnim. 
    U rujnu je suprugu došao loš spermoogram i odmah su nam rekli da je velika šansa da s takvim nalazom cemo morati na ivf. Pokretnih 22% morfologija 3.23%. 
    Otišao je na pregled urologu i rečeno mu je da uz dolje navedenu terapiju za njega može se dosta stanje popraviti, da pričekamo 3 mjeseca i da ja u međuvremenu obavim sve preglede. Uz sve pretrage sam takoder obavila i provjeru prohodnosti u poliklinici Roda u st.
     Nakon 3 mjeseca nalaz jos gori, jedino se popravila morfologija na 8.6 posto ali ostalo dosta lošije (pokretnih 12%, koncentracija tri puta manja). Na preporuku zakazali pregled u Cita i doktora Mršića s idejom da krećemo u proces. Sada smo bili kod njega on opet traži da čekamo bar još dva mjeseca i da on nastavi piti što je pio ja da pijem dolje navedeno ( do sad sam pila novolac). Rekao mi je da ga malo brine inzulinska što mi doktorica prethodno nije spominjala.Zanima me ima li tko iskustva s citom i doktorom Mršićem? Ono što mi je rečeno da uz njegov nalaz šanse za ostati trudan prirodnim putem su skoro pa nikakve, ima li smisla puno odgađati proces ?Hvala i sorry na ogromnom tekstu 😅

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • marica36

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    Molly8

    Pozdrav svima, vec se neko vrijeme želim pridružiti pa evo da se napokon odvažnim.
    U rujnu je suprugu došao loš spermoogram i odmah su nam rekli da je velika šansa da s takvim nalazom cemo morati na ivf. Pokretnih 22% morfologija 3.23%.
    Otišao je na pregled urologu i rečeno mu je da uz dolje navedenu terapiju za njega može se dosta stanje popraviti, da pričekamo 3 mjeseca i da ja u međuvremenu obavim sve preglede. Uz sve pretrage sam takoder obavila i provjeru prohodnosti u poliklinici Roda u st.
    Nakon 3 mjeseca nalaz jos gori, jedino se popravila morfologija na 8.6 posto ali ostalo dosta lošije (pokretnih 12%, koncentracija tri puta manja). Na preporuku zakazali pregled u Cita i doktora Mršića s idejom da krećemo u proces. Sada smo bili kod njega on opet traži da čekamo bar još dva mjeseca i da on nastavi piti što je pio ja da pijem dolje navedeno ( do sad sam pila novolac). Rekao mi je da ga malo brine inzulinska što mi doktorica prethodno nije spominjala.Zanima me ima li tko iskustva s citom i doktorom Mršićem? Ono što mi je rečeno da uz njegov nalaz šanse za ostati trudan prirodnim putem su skoro pa nikakve, ima li smisla puno odgađati proces ?Hvala i sorry na ogromnom tekstu 😅

    Pozdrav.
    naravno da ti je s takvim nalazom super ići na ivf. tj vjerojatno icsi.
    istu dijagnozu imamo mi samo što moj suprug ima morfologiju 0. :( i sada radimo na tome da popravimo, nisu mislim ni toliko bitni pokretni,polupokretni ako je icsi ...bitno da je morfologija okej donekle a ne kao nama 0.
    mi pijemo isto proxeed, smokve, maslinovo ulje, goji bobice, alge ove....štošta....ja sad pitam tebe ili bilo koga drugog je li tako netko imao 0 morfolgiju pa da je bar došao na 2 %da idemo na icsi??
    sretno i budete uspjeli sigurno jer IMA IH I MORFOLOGIJA NIJE LOŠA. sretno :)

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    It's boy 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.