Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Ania


    Točno znam taj osjećaj o kojem pričaš - i mene je pogodilo što nema ništa za zamrznuti. Što su ti vratili, trodnevni? Držim fige da je ova jedna - tvoja mrvica koja će uspjeti 😀

    Vratili su mi dvodnevni 2stanicni i 3stanicni po njima dobre kvalitete e sad ima li tu sanse ne znam, nego me iznenadilo od 10 jajnih stanica,oplodjeno 9 pa prezivjelo 7 i onda nakraju nista za smrznit, iako mi kazu da nista to nije strasno da se jednostavno dogodi i da je najvaznije da kvalitetan,pa sad,na cekanju sam,jos 10 dana do bete 🤔🤔

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu


    RolicaDa razumijem sve… i mi ćemo se u nekom trenu prebaciti na hzzo ako ne uspije privatno, ne mislim to plaćati u nedogled :/ Ali za početak si mislim ajde, ako mogu brže ovako postići neke rezultate, nek probamo. I ovako mi pare odoše na razne gluposti, pa sad barem znam da sam uložila u nešto za sebe. Nadam se da je tebi idući dobitan. Jesu ti ikada slali plod na analizu nakon izgubljene trudnoće? Nešto sam načula da to obično rade ako se ponavljaju takve situacije.


    Ali nakon što smo potrošili cca 50-60 tisucica kuna bez uspjeha e onda sam se odlučila na postupke preko hzzo. A i dr L je rekao da meni može svatko napraviti bebu jer nismo neki zakokukuljeni slučaj, pitanje je sreće kod nas kad ćemo pogoditi dobitni embrij. U dobrim si rukama i bude sve dobro 💙. Nikad nismo išli na analizu ploda, pogotovo jer u zadnje dvije trudnoće nije bilo ploda. 
    Lucky na čekanje se čovjek stvarno nekako privikne, kad sam shvatila kako to funkcionira počela sam uzimati slobodne dane i kad sam rasterećenje mogla čekati bilo je dobro. Uvijek se nađe netko za brbljati 😂, po mene dođe dr L i pita jeste li razmjenile sve recepte 😂. Ma da je dobiti dijete pa nek i košta i nek čekamo 100 sati.
    Jurky moja prijateljica je nakon 13-14 transfera konačno trudna i to u beti kod dr Dmitrovic. Prije je bila kod Lucingera i u ivf kod Grbavca i ovo joj je prva trudnoća nakon tolikih neuspjelih transfera. Sad je u 8tt. Znači na dobrom si mjestu 🥰 baš mi je drago da si sad u tome i na tebi je sad red da se omamiš 💙

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Mrvica samo da se prime pupice 🙏🙏 

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Cure danas mi je FET u 15 sati, s obziron da sinoc nismo uspijeli imati odnos mislite li da je sada prekasno da to odradimo? Znam da su sanse vece za implementaciju al sinoc je muz zaspao prerano i naljutio me 😱

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️
    SIJEČANJ 2024.
    23.1.
    JURKI32 - ultrazvuk ivf
    24.1.
    NPELICA - ultrazvuk
    SRECA3 - ultrazvuk
    BUBICA1 - ultrazvuk
    25.1.
    BEBOLINA2024 - 1. ultrazvuk ivf
    29.1.
    GABBY - ultrazvuk
     
    VELJAČA 2024.
    5.2.
    KORNI - ultrazvuk
    SANJUSHKA - ultrazvuk ivf
    ANERI21 - beta
    6.2.
    FAITH - ultrazvuk
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu neka javi… 
     
    _____________________________
     
    Jurky sretno na uzv-u danas, nadam se da će biti puno folikulića 🥰
    Aneri neka se čvrsto uhvati 🤞🏻 Nisi ništa napisala ali ja te ubacila na listu 😁
    Luna hvala na info, nadam se da ni meni neće biti problem malo viši tsh.. ❤️ 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Aneri pupo❤️ neka se mrva čvrsto primi 🤗 
    Ketyx neznam odgovor na tvoje pitanje, ja bih pokušala i danas, iskusnije curke će bolje znati 🤗 od ❤️ želim da ti se mrvica primi ❤️🤗 
    Jurky32 sretno danas na uzv❤️ 
    Johica lijepo bebica napreduje. Neka tako i nastavi ❤️ 
    Sretno svima 🤗 

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    NPelica jesmo pa sta bude 🤗 Hvala ti na potpori 🥰🥰

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Faith1509

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Aneri21

    Hej cure evo i mene ,
    Cestitke svima na ostvarenim trudnocama i puno puno srece nade i vjere curama koje tek ulaze u postupak 🤗
    Nakon punkcije u srijedu danas je bio transfer , vracena ni mi jedna mrvica 🤞❤️
    Za sada su mi ostala 4 zdrava smrzlica , sutra ce mi javiti sto ce biti s petim ..
    Betu vadim 5.2 🙏

    Aneri21

    Hej cure evo i mene ,
    Cestitke svima na ostvarenim trudnocama i puno puno srece nade i vjere curama koje tek ulaze u postupak 🤗
    Nakon punkcije u srijedu danas je bio transfer , vracena ni mi jedna mrvica 🤞❤️
    Za sada su mi ostala 4 zdrava smrzlica , sutra ce mi javiti sto ce biti s petim ..
    Betu vadim 5.2 🙏

    Pupo, da se mrvica primi 🤞🥰

    Beta 9 dnt ➡️ 132 14 dnt ➡️ 991
    Nifty low risk, stiže dečko 💙

  • luna573

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Johica mi se pratimo, ja sam danas 9+3, koji je tebi datum tocno bio transfer? I oces raditi neki od prenatalnih testova? 

    🙎🏻‍♀️28- AMH 18 pmol/L, heterozig. MTHFR, PAI-1 homozig. 4G
    🙍🏻‍♂️28 normo->asteno->normo
    Betaplus
    1. 05/23 IVF letrozol 5x2, ovitrelle (trebala biti inseminacija, ali zbog puno folikula IVF)- 4js - 1 oplodena, triploid ET❌
    2. 10/23 ICSI Gonal F 150, Cetrotide, Ovitrelle➡️15js➡️9 oplođeno➡️vracen 1 trodn. (10st), 4 🐧 test neg
    3. 11/23 prir. FET jedne blastice, test neg
    4. 12/23 stim. FET, 9dpt beta 137,5, 11dpt beta 304,08, 13dpt-540, 15dpt-1189, 20dpt- 5897, 6+4 ❤️

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    maslačakx2

    maslačakx2

    Bubice ja sam vodila u svoje primarne gin, a u cita samo sad idem na ctg jer mi je bliže nego u du pa zato.
    Prvi porod mi je bia u du, i kiretaza prije toga, ja sam osobno jako zadovoljna svime tamo. Oboje je prošlo uredno s medicinske strane, bili su svi ugodni i ljubazni, sobe čiste, hrana ok. Isti mi je dr bia oba puta i narucena sam u njega i sad za pregled i za tu odluku oce li ponovno bit carski ili bi probali vaginalno. Prvi je carski bia jer je dama bila na zadak, sad je brat okrenut već odavno kako triba, a i manji od nje u istim tjednima pa se nadam vaginalnom zbog brzeg oporavka. A s druge strane, kad je carski, mirna si, nema šta po zlu poc haha. I znaš kad ćeš pa se detaljno isplaniras, ja sam dan prije hospitalizacije obavila sve bjuti tretmane hahaha
    Domleonti si isto oba carska imala? Hvala na podijeljenom iskustvu za oporavak, znače mi sve poz priče da ne slušam samo 'ajme druga operacija u tako malo vrimena, nećeš smit nista' haha
    Tweety ❤️❤️kako si tiiii 😍
    Poz starim suterminkama ❤️
    Sori ne bubice nego anice haha, bas sam slipa 🤣

    Hvala ti i tebi i AngelEyes, nisam još ni blizu tome, a nadam se da će se to i promijenit. Meni je najbliža bolnica u Dubrovniku, za sad sam čula ok stvari, bolje nego u Splitu, u Splitu ne hvale baš osoblje.
    Meni je najvažnije da su ljubazni, dugo me ništa nije briga. Ali u svoj toj muci da su još bezobrazni prema tebi to nemogu ni zamislit. Al eto ima toga.
    Sanjuska mogu ja na listu 31.01 vadim betu, ali sutra piškim, pa ćemo vidit jeli beta pada u vodu :D

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.