Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Loorna41

    Loorna41

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Lorna ženo draga najedi se špeka, luka itd i odmah će tlak biti bolji kakva slana voda je si luda 🤣🤣🤣🤣


    Nisam se ni sjetila špeka viš da nisam normalna. 😂😂😂😂

    👱‍♀️41 - amh 7.8
    👨‍🦱43 - normo - 3 djece iz prvog braka
    1 IVF - Petrova -Gonal 250-Pergoveris 250- Orgalutran 2 pikanja - Ovitrelle stoperica- 6🥚 izvadenih - 2 oplodenje - transfer blastocista - biokemiska
    1/2023 javljanje za novi transfer smrzlice
    2/2023 FET blastice - 28.2. Beta 44.48, - blighted ovum
    14.4. - Beta+, prvi UZV - Decapetpyl+Gonal F+Menopur+Ovitrelle-7🥚-6oplođenih - 2 trodnevna vraćana - 3🐧🐧🐧 - biokemiska

  • Avatar Hope1982

    Hope1982

    Broj poruka: 904

    Prijavi adminu

    PBTTAB - jupiiio nek bude skolska i dosadna 🫶🫶
    LOORNA41 - pazi na sebe. Dosta nizak tlak zato ti se i manta. Jedi nes slano da. 

    🙋‍♀️41-🙋‍♂️33-9 godina borbe
    OAT i PCOS-AMH 42 pmol/l
    2 izgubljene trudnoce 26 tt i 8 tt
    9/2020-ICSI- 4f-2js-ET jedne blas❌
    10/2020-ICSI-40f-24js-9🐧(jedna odustala)
    11/2020-FET🐧🐧poz.test ❌
    3/2021-FET🐧🐧poz. test ❌
    4/2021-FET🐧🐧poz.test ❌
    11/2021-FET🐧poz.test ❌
    2/2022-FET 🐧poz.test ❌
    5/2023-zadnji pokusaj-PICSI-26f-19js-12zamrzli
    31.05.2023-ET 2 blas-test 7dnt➕- beta 12dnt 306-15dnt 1273-22dnt 9990-imamo titraje❤️6+1💔❌
    10/2023 - histeroskopija
    „Ne boj se i samo vjeruj“

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Da sad ne nabrajam, želim svima zahvaliti na lijepim riječima i riječima podrške divne ste 💗🥰
    Dr kaže da su vrijednosti bete super i da je prvi uzv 4.4.🙏🏻
    Do tada ću malo raditi, malo uzivati i puno papati 😊🙏🏻🙏🏻
    Htjela sam vas pitati, vezano za posao, nisam pametna dali da radim ili da vec nakon prvog ili drugog uzv odem na čuvanje trudnoće?

    Ajme kako divno 💜 baš mi je drago da je sve super, i veselimo se prvom uzv 💜 neka i dalje bude sve u redu..
    Neznam kakav posao radiš, ali ja bi svakako otišla na čuvanje trudnoće.. Tako ću i napraviti.. ti znaš najbolje.. želim ti sreću najveću 💜🤗

    Sjedim na poslu ali zna biti stresno, mailovi non stop, dok sam doma, uzas, kod nas je aktivno. Pricekat cu prvi uzv pa cu nakon toga biti pametnija. Brzo ce to doci 💗🙏🏻


    Moj natopliji savjet je da odes na mirovanje ako mozes (i zbog posla i financijski) - meni je to potez stoljeca bio 😄 A i doslovno 3 dana poslije (kak sam otisla) su mi krenule takve mucnine da sam misla da sam gotova (7.-15.tt 😓) 
    Lorna slicno sam prosla kao ti, prema ovome sto si danas napisala to je skoro to, meni je poslije toga bilo jos koji dan malo krvi i gotovo i sljedeca menstruacija dosla na datum kad je kao trebala (da nije doslo do trudnoce). Kod istog smo doktora, on “voli” kad je prirodno (ako ide), isla odmah na pregled poslije menstruacije i dogovorili se za dalje. 💪🏼🤞🏼

    Svima ostalima saljem puno srece, strpljenja, zivaca i snage - skicnem povremeno na ovu temu 😉 Curke s pozitivnim betama 🥳 I ako vam je mucno - tjesite se da to znaci da je bebonja super (to je mene drzalo). 
    Puno toga je u glavi, sad s odmakom to mogu realnije sagledati, u tom momentu nisi sav svoj sve skupa i neke stvari drugacije i teze percipiras - sretno i hrabro dalje u nove pobjede 💗💙🍼👶🏻

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1261

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Lorna ženo draga najedi se špeka, luka itd i odmah će tlak biti bolji kakva slana voda je si luda 🤣🤣🤣🤣


    Daaa, slanine i luka njamaa🤤 da slana voda 🤣 to kažu pit kad si mamuran drugi dan 🤣🤣

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1261

    Prijavi adminu

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Da sad ne nabrajam, želim svima zahvaliti na lijepim riječima i riječima podrške divne ste 💗🥰
    Dr kaže da su vrijednosti bete super i da je prvi uzv 4.4.🙏🏻
    Do tada ću malo raditi, malo uzivati i puno papati 😊🙏🏻🙏🏻
    Htjela sam vas pitati, vezano za posao, nisam pametna dali da radim ili da vec nakon prvog ili drugog uzv odem na čuvanje trudnoće?

    Ajme kako divno 💜 baš mi je drago da je sve super, i veselimo se prvom uzv 💜 neka i dalje bude sve u redu..
    Neznam kakav posao radiš, ali ja bi svakako otišla na čuvanje trudnoće.. Tako ću i napraviti.. ti znaš najbolje.. želim ti sreću najveću 💜🤗

    Sjedim na poslu ali zna biti stresno, mailovi non stop, dok sam doma, uzas, kod nas je aktivno. Pricekat cu prvi uzv pa cu nakon toga biti pametnija. Brzo ce to doci 💗🙏🏻


    Hocee 🤗🤗 
    Čim dalje od stresa, i uzivaj u trudnoći 💜🙏

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

  • Avatar Loorna41

    Loorna41

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    bambi27zg

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Da sad ne nabrajam, želim svima zahvaliti na lijepim riječima i riječima podrške divne ste 💗🥰
    Dr kaže da su vrijednosti bete super i da je prvi uzv 4.4.🙏🏻
    Do tada ću malo raditi, malo uzivati i puno papati 😊🙏🏻🙏🏻
    Htjela sam vas pitati, vezano za posao, nisam pametna dali da radim ili da vec nakon prvog ili drugog uzv odem na čuvanje trudnoće?

    Ajme kako divno 💜 baš mi je drago da je sve super, i veselimo se prvom uzv 💜 neka i dalje bude sve u redu..
    Neznam kakav posao radiš, ali ja bi svakako otišla na čuvanje trudnoće.. Tako ću i napraviti.. ti znaš najbolje.. želim ti sreću najveću 💜🤗

    Sjedim na poslu ali zna biti stresno, mailovi non stop, dok sam doma, uzas, kod nas je aktivno. Pricekat cu prvi uzv pa cu nakon toga biti pametnija. Brzo ce to doci 💗🙏🏻

    Moj natopliji savjet je da odes na mirovanje ako mozes (i zbog posla i financijski) - meni je to potez stoljeca bio 😄 A i doslovno 3 dana poslije (kak sam otisla) su mi krenule takve mucnine da sam misla da sam gotova (7.-15.tt 😓)
    Lorna slicno sam prosla kao ti, prema ovome sto si danas napisala to je skoro to, meni je poslije toga bilo jos koji dan malo krvi i gotovo i sljedeca menstruacija dosla na datum kad je kao trebala (da nije doslo do trudnoce). Kod istog smo doktora, on “voli” kad je prirodno (ako ide), isla odmah na pregled poslije menstruacije i dogovorili se za dalje. 💪🏼🤞🏼
    *
    Svima ostalima saljem puno srece, strpljenja, zivaca i snage - skicnem povremeno na ovu temu 😉 Curke s pozitivnim betama 🥳 I ako vam je mucno - tjesite se da to znaci da je bebonja super (to je mene drzalo).
    Puno toga je u glavi, sad s odmakom to mogu realnije sagledati, u tom momentu nisi sav svoj sve skupa i neke stvari drugacije i teze percipiras - sretno i hrabro dalje u nove pobjede 💗💙🍼👶🏻


    Oh onda super. Znqči da je uskoro gotovo. 
    Hvala ti. 

    👱‍♀️41 - amh 7.8
    👨‍🦱43 - normo - 3 djece iz prvog braka
    1 IVF - Petrova -Gonal 250-Pergoveris 250- Orgalutran 2 pikanja - Ovitrelle stoperica- 6🥚 izvadenih - 2 oplodenje - transfer blastocista - biokemiska
    1/2023 javljanje za novi transfer smrzlice
    2/2023 FET blastice - 28.2. Beta 44.48, - blighted ovum
    14.4. - Beta+, prvi UZV - Decapetpyl+Gonal F+Menopur+Ovitrelle-7🥚-6oplođenih - 2 trodnevna vraćana - 3🐧🐧🐧 - biokemiska

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 922

    Prijavi adminu

    PBTAB, čeeestitam 🥳 uživaj sada, neka sve i dalje ide dobro 🤞🥰
    Loorna, nadam se da će sve brzo proći da možeš ići dalje, nisi ti još gotova 🤞🤞🥰
    Moje PUPICE i sve ostale curke koje nešto čekaju i iščekuju istoo držim fige da nas sve sreća pomazi 🤞🙏
    Ja ne planiram raditi testove, želim biti sretna barem do bete ili menge 🤞🤞🥰

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje nalaza amnio⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar Loorna41

    Loorna41

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Hope1982

    PBTTAB - jupiiio nek bude skolska i dosadna 🫶🫶
    LOORNA41 - pazi na sebe. Dosta nizak tlak zato ti se i manta. Jedi nes slano da.


    Ja inače imam nizak tlak i zna mi se desiti da mi bude baš tako jako nizak i blizu. Tad imam te vrtoglavice tj nisuu vrtoglavice nego ko da sam na brodu. 😂😂😂😂

    👱‍♀️41 - amh 7.8
    👨‍🦱43 - normo - 3 djece iz prvog braka
    1 IVF - Petrova -Gonal 250-Pergoveris 250- Orgalutran 2 pikanja - Ovitrelle stoperica- 6🥚 izvadenih - 2 oplodenje - transfer blastocista - biokemiska
    1/2023 javljanje za novi transfer smrzlice
    2/2023 FET blastice - 28.2. Beta 44.48, - blighted ovum
    14.4. - Beta+, prvi UZV - Decapetpyl+Gonal F+Menopur+Ovitrelle-7🥚-6oplođenih - 2 trodnevna vraćana - 3🐧🐧🐧 - biokemiska

  • Avatar Loorna41

    Loorna41

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Jurky32

    PBTAB, čeeestitam 🥳 uživaj sada, neka sve i dalje ide dobro 🤞🥰
    Loorna, nadam se da će sve brzo proći da možeš ići dalje, nisi ti još gotova 🤞🤞🥰
    Moje PUPICEi sve ostale curke koje nešto čekaju i iščekuju istoo držim fige da nas sve sreća pomazi 🤞🙏
    Ja ne planiram raditi testove, želim biti sretna barem do bete ili menge 🤞🤞🥰


    Kakav gotova. Tek se zalaufala. 🤗🤗🤗🙏🙏🙏🙏

    👱‍♀️41 - amh 7.8
    👨‍🦱43 - normo - 3 djece iz prvog braka
    1 IVF - Petrova -Gonal 250-Pergoveris 250- Orgalutran 2 pikanja - Ovitrelle stoperica- 6🥚 izvadenih - 2 oplodenje - transfer blastocista - biokemiska
    1/2023 javljanje za novi transfer smrzlice
    2/2023 FET blastice - 28.2. Beta 44.48, - blighted ovum
    14.4. - Beta+, prvi UZV - Decapetpyl+Gonal F+Menopur+Ovitrelle-7🥚-6oplođenih - 2 trodnevna vraćana - 3🐧🐧🐧 - biokemiska

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Pbtab čestitam, neka nastavi u istom tonu 😍🍀🤩♥️
    Bebolina jesi ti išla danas? Ili sam pobrkala dane, malo sam u zaostatku zbog posla🙆
    Netko je pitao za tablete jače od FertiUp, nama su upravo ove poravile spermiogram za x3 (stara dijagnoza u potpisu), ali uzimao je oko godinu dana.
    Sretno svima koji čekaju nešto 😍🍀🙏♥️

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.