Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 569

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Drage moj, stigao je nalaz bete, 912 je. Nadam se da je to dobro, sad cemo vidjeti sto ce u klinici reci 😘🙏🏻


    Pa super zvuči.🤯😘

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Mi smo bili na prvim konzultacijama u Beti+.
    Doktorica je predložila da mm počne uzimati jače tablete od Fertilup, a to su Proxeed te da posjeti urologa i onda za 3 mj da vidimo što i kako dalje ovisno o nalazu spermiograma i urologa.
    Ima li netko iskustva s Proxeedom? Nemogu naci na netu puno recenzija. Nekak mi se čini da ćemo samo gubiti vrijeme s tim tabletama a da se ništa neće bolje desit :/

    👸31g. AMH - 30, jajovod✂️
    🤵 43g. oligoasthenozoospermia
    🙏Pokušavamo od 9/22
    11/23 missed ab 9tt💔 (prirodna trudnoća)
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 - blighted ovum - kiretaža
    ⏳FET

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    kaya

    Flowerson 🌸

    kaya

    Jel koristio ko crinone gel? Jel to čemu? Navodno je bolje od utrića…

    Ja ga koristim i imam samo jednu zamjerkuPozitivno je što ne moraš ništa gurat u sebe prstima, nego imaš aplikator i stavlja se jednom dnevno. Ja ga stavljam prije spavanja. Negativno je što se zna desit da doslovno porodim grudu tog gelaOdvratno je, taj crinone se valjda nakupi dolje, nije baš da se apsorbira skroz…od kad ga koristim, to mi se dogodilo 2 puta.

    Sutra kad izade gruda van na stolu prije transfera 😂😂 inače se to kao koristi od transfera a meni je rekla od dana nakon punkcije…to valjda kako ko ima praksu 🤔


    A neće, još je rano, treba ipak više vremena da se formira gruda 😂 ja sam ga počela koristit nakon ovulacije tako da to ti je to…
    PBTAB, super beta, lijepo se dupla! Neka te prati uredna trudnoća! 

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    kaya

    KATARINA2303

    Pozdrav svima,

    pisala sam neki dan, o negativnim testovima prije zakazane bete. Naime , 11.03. je bio embriotransfer , beta u petak 24.03. zakazana.
    od prošlog petka do danas sam napravila 6 testova , svi negativni, tako da se ničem ne nadam.
    Od jutros intenzivni grčevi kao pred menstruaciju, tako da mi se čini da možda nebudem ni išla vaditi betu.
    Inače ovo nam je 3.ivf. 1. 6/2020- rođena curka koja sutra puni 2godine- tu je sve bilo školski i idelano
    2. smo imali lani isto u 6mj, sve super, ali je srčeko prestalo kucati u 11tt ( išla sam na kiretažu ) i sad smo išli krajem veljače treći puta.

    iskreno lakše mi je ovo , nego ne daj bože da opet bude prekid trudnoće
    Iako sam baš imala neki osjećaj da bude to onako školski kao i prvi postupak , grudi su mi brzo postale veće i osjetljive, tako da sam mislila da je to to.
    Sretno svima i hvala na grupi, velika je utjeha , barem meni.

    Ma odi ti svejedno izvadi betu. Dok nema krvi ima šanse!!! Ajde glavu gore i sretno


    da i ja si to mislim , iako mislim da 6 negativnih kućnih testova ne može pogriješiti.
    Vidjeti ću, hvala na podršci :)

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Drage moj, stigao je nalaz bete, 912 je. Nadam se da je to dobro, sad cemo vidjeti sto ce u klinici reci 😘🙏🏻


    Bravooo, pravo skolsko duplanje 🥳🥳🥳

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3021

    Prijavi adminu

    Lucky ljepoto drago mi je da sam mogla pomoći, sve za tvoje tri mrve koje te nestrpljivo čekaju 🤭🤗❤️❤️❤️
    MakiST puj puj crne misli nemoj mi već odustati znam da nije lako i da uspoređuješ simptome od uspješnog postupka ali ne vrijedi, popi pivu i uživaj malo do bete 🤗❤️❤️
    NPelica ako će mi moje vrećice za čaj  (.)(.) narasti e pa neću se buniti 🤭🤣🤣 tebe su dopali najbolji simptomi orgazam i velike cice pa gdje ćeš bolje 🤣🤣🤣🤣🤣
    Lorna žao mi je srećo nadam se da će što prije proći i da nemaš velike bolove ❤️❤️
    Pbtab odlično baš mi je drago 🥳🥳🤗❤️❤️
    Teich što se tiče dodatak, za muški dio, ima parova da im je pomoglo dok nekim nije u svemu tome je potreban kontinuitet i mijenjanje životnih navika, od tjelovježbe, zdrave prehrane itd… nadam se da će vam pomoći 🙏🤞🤗

    👩36 pcos, hipotireoza, hashimoto, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR c/t
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    2 × IVF - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6❤💔OTP - 01.2.'24. It's a boy
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Lucky draga 🤗❤️ krenula ti u punoj opremi, sretno u novom FET-u! Držim fige da bude dobitan!🤞🍀🤞❤️❤️❤️ Ja sam dobreko, čekam idući UZV da vidimo jel sve okej, i to je to. Od UZV  do UZV.🙈😂
    Maki nemoj ništa otpisivati tako rano. Nadam se da će te iznenaditi pozitivan rezultat.🤞🍀🙏❤️
    PBtab školsko duplanje.😅👍 Neka i dalje bude sve dobro!🙏❤️

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

  • Avatar Loorna41

    Loorna41

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Lucky ljepoto drago mi je da sam mogla pomoći, sve za tvoje tri mrve koje te nestrpljivo čekaju 🤭🤗❤️❤️❤️
    MakiST puj puj crne misli nemoj mi već odustati znam da nije lako i da uspoređuješ simptome od uspješnog postupka ali ne vrijedi, popi pivu i uživaj malo do bete 🤗❤️❤️
    NPelica ako će mi moje vrećice za čaj (.)(.) narasti e pa neću se buniti 🤭🤣🤣 tebe su dopali najbolji simptomi orgazam i velike cice pa gdje ćeš bolje 🤣🤣🤣🤣🤣
    Lorna žao mi je srećo nadam se da će što prije proći i da nemaš velike bolove ❤️❤️
    Pbtab odlično baš mi je drago 🥳🥳🤗❤️❤️
    Teich što se tiče dodatak, za muški dio, ima parova da im je pomoglo dok nekim nije u svemu tome je potreban kontinuitet i mijenjanje životnih navika, od tjelovježbe, zdrave prehrane itd… nadam se da će vam pomoći 🙏🤞🤗


    Nemam mila al mi se vrti za popizdit. Nemam pojma zašto. Baš neki cudan osjećaj. 

    👱‍♀️41 - amh 7.8
    👨‍🦱43 - normo - 3 djece iz prvog braka
    1 IVF - Petrova -Gonal 250-Pergoveris 250- Orgalutran 2 pikanja - Ovitrelle stoperica- 6🥚 izvadenih - 2 oplodenje - transfer blastocista - biokemiska
    1/2023 javljanje za novi transfer smrzlice
    2/2023 FET blastice - 28.2. Beta 44.48, - blighted ovum
    14.4. - Beta+, prvi UZV - Decapetpyl+Gonal F+Menopur+Ovitrelle-7🥚-6oplođenih - 2 trodnevna vraćana - 3🐧🐧🐧 - biokemiska

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3021

    Prijavi adminu

    Loorna41

    Stela_M

    Lucky ljepoto drago mi je da sam mogla pomoći, sve za tvoje tri mrve koje te nestrpljivo čekaju 🤭🤗❤️❤️❤️
    MakiST puj puj crne misli nemoj mi već odustati znam da nije lako i da uspoređuješ simptome od uspješnog postupka ali ne vrijedi, popi pivu i uživaj malo do bete 🤗❤️❤️
    NPelica ako će mi moje vrećice za čaj (.)(.) narasti e pa neću se buniti 🤭🤣🤣 tebe su dopali najbolji simptomi orgazam i velike cice pa gdje ćeš bolje 🤣🤣🤣🤣🤣
    Lorna žao mi je srećo nadam se da će što prije proći i da nemaš velike bolove ❤️❤️
    Pbtab odlično baš mi je drago 🥳🥳🤗❤️❤️
    Teich što se tiče dodatak, za muški dio, ima parova da im je pomoglo dok nekim nije u svemu tome je potreban kontinuitet i mijenjanje životnih navika, od tjelovježbe, zdrave prehrane itd… nadam se da će vam pomoći 🙏🤞🤗

    Nemam mila al mi se vrti za popizdit. Nemam pojma zašto. Baš neki cudan osjećaj.


    Jesi li probala tlak izmjeriti? Jel jako krvariš?

    👩36 pcos, hipotireoza, hashimoto, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR c/t
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    2 × IVF - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6❤💔OTP - 01.2.'24. It's a boy
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Loorna41

    Loorna41

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Loorna41

    Stela_M

    Lucky ljepoto drago mi je da sam mogla pomoći, sve za tvoje tri mrve koje te nestrpljivo čekaju 🤭🤗❤️❤️❤️
    MakiST puj puj crne misli nemoj mi već odustati znam da nije lako i da uspoređuješ simptome od uspješnog postupka ali ne vrijedi, popi pivu i uživaj malo do bete 🤗❤️❤️
    NPelica ako će mi moje vrećice za čaj (.)(.) narasti e pa neću se buniti 🤭🤣🤣 tebe su dopali najbolji simptomi orgazam i velike cice pa gdje ćeš bolje 🤣🤣🤣🤣🤣
    Lorna žao mi je srećo nadam se da će što prije proći i da nemaš velike bolove ❤️❤️
    Pbtab odlično baš mi je drago 🥳🥳🤗❤️❤️
    Teich što se tiče dodatak, za muški dio, ima parova da im je pomoglo dok nekim nije u svemu tome je potreban kontinuitet i mijenjanje životnih navika, od tjelovježbe, zdrave prehrane itd… nadam se da će vam pomoći 🙏🤞🤗

    Nemam mila al mi se vrti za popizdit. Nemam pojma zašto. Baš neki cudan osjećaj.

    Jesi li probala tlak izmjeriti? Jel jako krvariš?


    Ne krvarim. Inače imam niski tlak a sad me i glava počdla boljeti. Idem malo leći. Biti će bolje. 🤗🤗🤗

    👱‍♀️41 - amh 7.8
    👨‍🦱43 - normo - 3 djece iz prvog braka
    1 IVF - Petrova -Gonal 250-Pergoveris 250- Orgalutran 2 pikanja - Ovitrelle stoperica- 6🥚 izvadenih - 2 oplodenje - transfer blastocista - biokemiska
    1/2023 javljanje za novi transfer smrzlice
    2/2023 FET blastice - 28.2. Beta 44.48, - blighted ovum
    14.4. - Beta+, prvi UZV - Decapetpyl+Gonal F+Menopur+Ovitrelle-7🥚-6oplođenih - 2 trodnevna vraćana - 3🐧🐧🐧 - biokemiska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.