Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Sretno novim curkama 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/
    Hvala puno na svemu

    Da, kod inseminacije se ne smije fulat dan.. baš mi je žao. Ako ideš na inseminacije možda bolje probat negdje drugdje jer ovdje nikad ne znaš tko će te dočekat. ☹️

    Bas tako. Razmisljam o puno opcija. Danas mi je prof Neda rekla posto Visnic neće biti jos neko vrijeme da si moram izabrati drugu doktoricu :/

    Ako misliš ostat tu, biraj Sušanj bez puno razmišljanja. 😉


    Flo moze molim te poc oko tickera ?detaljno🤭.Nemogu namjestit trakicu da se vidi korak po korak za mene glupastu pls 🙏❤️😘

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    DOMLeon🤰🏽⏳️❤

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/
    Hvala puno na svemu

    Da, kod inseminacije se ne smije fulat dan.. baš mi je žao. Ako ideš na inseminacije možda bolje probat negdje drugdje jer ovdje nikad ne znaš tko će te dočekat. ☹️

    Bas tako. Razmisljam o puno opcija. Danas mi je prof Neda rekla posto Visnic neće biti jos neko vrijeme da si moram izabrati drugu doktoricu :/

    Ako misliš ostat tu, biraj Sušanj bez puno razmišljanja. 😉

    Flo moze molim te poc oko tickera ?detaljno🤭.Nemogu namjestit trakicu da se vidi korak po korak za mene glupastu pls 🙏❤️😘


    *pomoc

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Eva892

    Eva892

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Marijana ako ipak odlučiš probati još jednom i moje preporuke za dr. Sušanj, ona mi je pratila i odradila zdnji IUI i s njom možeš popričati o svemu. Ja bin na tvom mjestu naručila se odmah kod nje sada i porazgovarala o svemu što se dogodilo u ovom i prošlom postupku, ako ipak ne budeš zadovoljna svakako promijeni kliniku.
    Sretno😊

    👩 1992., PAI 4g/4g, MTHFR c/t
    👨1988. 👍
    10/2020 - missed a.b.
    11/2022 -biokemijska
    02/2022 -missed a.b.
    04/2023 ➡️ ➕ /6+4 💕/ Veritas 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    DOMLeon, u kojem koraku zapnes? Meni je problem pravilo što je potpis predug i onda ne prihvati izmjenu… morala sam brisat neke info iz potpisa, možda je isto i kod tebe 😊

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nirvana2023

    Nirvana2023

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Patkica_1982

    Nirvana2020

    Cure, ako ima netko slučajno tko planira FET preko Petrove, najnovija vijest je da je VV ograničio broj transfera i ja npr. sam se trebala javiti ovaj ciklus, a rekli su da se javim tek u travnju 🥺
    Izgubili smo skoro 8 mj na ta razna prebacivanja
    Čestitke novopečenim trudnicama 🍀
    Sve ostale koje ste u postupcima, još maaalo i evo i vas u tom statusu, sretno ♥️
    More2309, čini mi se da smo mi bile u isto vrijeme trudne 🙂 nisam baš stigla čitati posljednje stranice, sad se vozim i čitam pa mi je malo već muka, idete vi u novi postupak? 🙂

    Nirvana2020, jesu te to unaprijed nazvali iz Petrove ili si im se ti javila prvi dan ciklusa po dogovoru pa su ti onda rekli?
    Jel to znaci da sve FET-ove iz Petrove odgadjaju ili samo dio?


    U siječnju sam bila na dogovoru, dogovoreno da se javim prvi dan sljedećeg ciklusa, što bi bio ovaj. I onda hladan tuš, kako se ultrazvuci rade na Petrovoj, a FET na Vuk Vrhovcu, VV je ograničio broj postupaka i op, umjesto veljače, ja prebačena za travanj.
    Kakvi su tvoji planovi?

    ja: 35, sve ok // on: 34 normozoospermia
    1. IVF 10/20 Petrova
    2. Ana rođena 7/21
    3. FET 1🐧 (5dnevna blastica iz 1.postupka) 10.5.
    Beta 24.5. 🚫
    9/23 novi FET, 2 blastice 🤞
    Testovi negativni, do bete nismo ni stigli, smeđarenje
    IVF klinika - čekamo svoju šansu 😇
    AMH 4.5 (smanjena pl.), FSH povišen

  • Patkica_1982

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Nirvana2020

    Patkica_1982

    Nirvana2020

    Cure, ako ima netko slučajno tko planira FET preko Petrove, najnovija vijest je da je VV ograničio broj transfera i ja npr. sam se trebala javiti ovaj ciklus, a rekli su da se javim tek u travnju 🥺
    Izgubili smo skoro 8 mj na ta razna prebacivanja
    Čestitke novopečenim trudnicama 🍀
    Sve ostale koje ste u postupcima, još maaalo i evo i vas u tom statusu, sretno ♥️
    More2309, čini mi se da smo mi bile u isto vrijeme trudne 🙂 nisam baš stigla čitati posljednje stranice, sad se vozim i čitam pa mi je malo već muka, idete vi u novi postupak? 🙂

    Nirvana2020, jesu te to unaprijed nazvali iz Petrove ili si im se ti javila prvi dan ciklusa po dogovoru pa su ti onda rekli?
    Jel to znaci da sve FET-ove iz Petrove odgadjaju ili samo dio?

    U siječnju sam bila na dogovoru, dogovoreno da se javim prvi dan sljedećeg ciklusa, što bi bio ovaj. I onda hladan tuš, kako se ultrazvuci rade na Petrovoj, a FET na Vuk Vrhovcu, VV je ograničio broj postupaka i op, umjesto veljače, ja prebačena za travanj.
    Kakvi su tvoji planovi?

    Ma grozno…meni su isto tako rekli u 1.mj. da se javim u 2.mj. I evo danas mi je prvi dan ciklusa, moram poceti sa Estrofemima, a ne znam sto me ceka. Vidjet cu sto ce mi odgovoriti na mail.

    Znam da zvuci glupo ovako dok cekamo FET, ali ima li smisla/mogucnosti prijaviti se vec sad na novi postupak ispocetka u drugoj ustanovi, da se ne gubi vrijeme? Bi li tko radio problem kada bi se sada trazila uputnica za novi postupak u drugoj bolnici, a kada dodje red na FET u Petrovoj, tj. VV opet uputnica za njih, ako ovo u drugoj bolnici ne bi uspjesno zavrsilo? Da gubi sto manje vremena…

    Je li koja od cura mozda bila tako paralelno u dvije ustanove, da ceka na listu na novi postupak u jednoj bolnici, a u medjuvremenu radi FET od prijasnjeg postupka u drugoj?

    👩 i 🧑 1982.
    10/2022 Ovaleap, Orgalutran, Ovitrelle; 13 js, odgodjen transfer za 2 blastociste

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Patkica_1982

    Nirvana2020

    Patkica_1982

    Nirvana2020

    Cure, ako ima netko slučajno tko planira FET preko Petrove, najnovija vijest je da je VV ograničio broj transfera i ja npr. sam se trebala javiti ovaj ciklus, a rekli su da se javim tek u travnju 🥺
    Izgubili smo skoro 8 mj na ta razna prebacivanja
    Čestitke novopečenim trudnicama 🍀
    Sve ostale koje ste u postupcima, još maaalo i evo i vas u tom statusu, sretno ♥️
    More2309, čini mi se da smo mi bile u isto vrijeme trudne 🙂 nisam baš stigla čitati posljednje stranice, sad se vozim i čitam pa mi je malo već muka, idete vi u novi postupak? 🙂

    Nirvana2020, jesu te to unaprijed nazvali iz Petrove ili si im se ti javila prvi dan ciklusa po dogovoru pa su ti onda rekli?
    Jel to znaci da sve FET-ove iz Petrove odgadjaju ili samo dio?

    U siječnju sam bila na dogovoru, dogovoreno da se javim prvi dan sljedećeg ciklusa, što bi bio ovaj. I onda hladan tuš, kako se ultrazvuci rade na Petrovoj, a FET na Vuk Vrhovcu, VV je ograničio broj postupaka i op, umjesto veljače, ja prebačena za travanj.
    Kakvi su tvoji planovi?
    Ma grozno…meni su isto tako rekli u 1.mj. da se javim u 2.mj. I evo danas mi je prvi dan ciklusa, moram poceti sa Estrofemima, a ne znam sto me ceka. Vidjet cu sto ce mi odgovoriti na mail.

    Znam da zvuci glupo ovako dok cekamo FET, ali ima li smisla/mogucnosti prijaviti se vec sad na novi postupak ispocetka u drugoj ustanovi, da se ne gubi vrijeme? Bi li tko radio problem kada bi se sada trazila uputnica za novi postupak u drugoj bolnici, a kada dodje red na FET u Petrovoj, tj. VV opet uputnica za njih, ako ovo u drugoj bolnici ne bi uspjesno zavrsilo? Da gubi sto manje vremena…

    Je li koja od cura mozda bila tako paralelno u dvije ustanove, da ceka na listu na novi postupak u jednoj bolnici, a u medjuvremenu radi FET od prijasnjeg postupka u drugoj?


    Ja sam to pokusala, ali doktori ne daju. Tj prvo moras iskoristiti sve smrzlice da bi mogla u novi postupak. 👀

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/
    Hvala puno na svemu

    Da, kod inseminacije se ne smije fulat dan.. baš mi je žao. Ako ideš na inseminacije možda bolje probat negdje drugdje jer ovdje nikad ne znaš tko će te dočekat. ☹️

    Bas tako. Razmisljam o puno opcija. Danas mi je prof Neda rekla posto Visnic neće biti jos neko vrijeme da si moram izabrati drugu doktoricu :/

    Ako misliš ostat tu, biraj Sušanj bez puno razmišljanja. 😉


    Hvalaa puno. Dali imate broj bas od nje?

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)

    01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku

    ✨✨✨

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Eva892

    Marijanaako ipak odlučiš probati još jednom i moje preporuke za dr. Sušanj, ona mi je pratila i odradila zdnji IUI i s njom možeš popričati o svemu. Ja bin na tvom mjestu naručila se odmah kod nje sada i porazgovarala o svemu što se dogodilo u ovom i prošlom postupku, ako ipak ne budeš zadovoljna svakako promijeni kliniku.
    Sretno😊


    Hvalaa puno. Dali imate broj bas od nje?

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)

    01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku

    ✨✨✨

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.