Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Marijana, nema broja, pošalješ mail na ivf@kbc-rijeka.hr i napišeš im da želiš da te ona vodi. Ja sam odmah tražila da mi dodijele nju čim sam krenula u ivf. Nadam se da ćeš bit zadovoljna s njom 😉

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Marijana5

    Lightblue

    Marijana5 žao mi je ali ja sam u Zg išla svaka dva dana na folikulometriju i tri puta je nastupila ovulacija. Kod mene ti je svaki put nastupila na različitoj veličini i folikula i endometrija i to nije bilo +-1 nego više. Rekli su da su to nažalost u mom slučaju iskustva na temelju kojih su trebali dozirati lijekove za stimulaciju. Zadnji put je planiran IVF u prirodnjaku ali kako je to jutro nastupila ovulacija napravili su inseminaciju ( znači bitno je i kad je bila ovulacija naravno ako je bila). Tako sam ih barem ja shvatila. Nadam se da će ti se želje ubrzo ostvariti

    Vi ste putovali iz daleka za Zagreb ili?
    Razumijem, ali ja danas kada sam dosla citiram: jooj kako je lijep folikul ali zasto nema ovulacije i onda je bolje pogledala prof. Neda i rekla mi je: gle ovdje je žuto tijelo, pa vama je ovulacija prošla. Trebali ste dolaziti svaka 2 dana.
    Pa Bozee, pa ne mogu ja odlučiti kada da dolazim kad mi jedva daju da kažem bilo sto.
    Vjerujte mi prvi put mi se desilo da nisam znala izaći iz bolnice od šoka, stala sam na sred stepenica i nisam do zraka mogla doći.
    Hvala puno, sretno ❣️

    Radim blizu Vinogradske bolnice u Zg pa sam i iz tog razloga odabrala nju. Izostanci s posla su mi bili minimalni. A iskreno znam da nije ugodno čuti da je nastupila ovulacija, suprug je zbog toga izgubio 2 dana (kod njega nema izlazaka s radnog mjesta). Dođe spreman 😂 i napet ko puška od apstinencije a onda niš 😂😂. 

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Lion32

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, odlučila sam Vam se pridružiti tek sad iako Vas čitam vec mjesecima..

    Ja se vodim u KBC Ri i vjerojatno je vecini ovdje jasno da meni više nista nije jasno🤣
    Jednom imam endometriozu,  drugi put je nemam i nemaju pojma tko mi je takvu glupost rekao. Sad opet na kraju sumnjaju na endometriozu🤣
    Imam slobodnu tekucinu u douglasu konstantno i 3 puta su mi odbili raditi HSG zbog toga, četvrti put je doktorica Sušanj odradila..

    Svi nalazi su uredni i kod mene i kod supruga i nekako imam osjećaj da me ne shvaćaju ozbiljno ni nakon 2 spontana i 2 godine pohođenja odjela humane reprodukcije.

    Molim Vas savjet otkud da krenem? Koji nalaz da na slijedećim konzultacijama zahtjevam da vidimo sta je sa tom slobodnom tekućinom?
     Hvala unaprijed na svakoj pomoći ❤️

    👩‍🦱34

    👨35
    🧒9 godina
    Pokusavamo od 3.mj 2021.
    Spontani u 9tt💔 02.2021.
    Spontani u 9 tt 💔 10. 2022.
    👨normozoospermia
    👩‍🦱 nalazi hormona školski☺😍
    AMH 5.12 ug/l
    Vitamin D 71➡️ 136
    7mj.histeroskopija, HSG odgođen zbog slobodne tekucine u douglasu.🙄
    01.2023. HsG odrađen, začepljen lijevi jajovod🙄
    2.2023.- inseminacija KBC Ri

  • Patkica_1982

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Kacusha i Sani88, pa super  pretpostavljam da to vrijedi onda i za kombinaciju sa privatnom klinikom? Ne smijemo ici u novi postupak privatno ako imamo smrzlice u nekoj bolnici? Dakle prepusteni smo na milost i nemilost dok nam dozvole vratiti natrag smrzlice?

    👩 i 🧑 1982.
    10/2022 Ovaleap, Orgalutran, Ovitrelle; 13 js, odgodjen transfer za 2 blastociste

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    maslačakx2

    DOMLeon🤰🏽⏳️❤

    DOMLeon🤰🏽⏳️❤

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/
    Hvala puno na svemu

    Da, kod inseminacije se ne smije fulat dan.. baš mi je žao. Ako ideš na inseminacije možda bolje probat negdje drugdje jer ovdje nikad ne znaš tko će te dočekat. ☹️

    Bas tako. Razmisljam o puno opcija. Danas mi je prof Neda rekla posto Visnic neće biti jos neko vrijeme da si moram izabrati drugu doktoricu :/

    Ako misliš ostat tu, biraj Sušanj bez puno razmišljanja. 😉

    Flo moze molim te poc oko tickera ?detaljno🤭.Nemogu namjestit trakicu da se vidi korak po korak za mene glupastu pls 🙏❤️😘

    *pomoc

    Dom kako je u tebe, kako napredujete 😍😍
    Gledam ti potpis i mogu samo rec, ko je tebi reka da tribas na MPO hahahah, 3x spontano trudna 😂
    Baš si trajni izvor nade 💜💜


    Meni su nakon sina dali diagnozu obostrano neprohodni jajovodi zato sam i prosla stimupaciju i imam svoje pingvinice.I nakon korone prosle godine odjednom se pocelo primati.Na kraju eto opet trudna sad 6+4💫🤞🙏❤️

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Flo nece mi prikazat trakicu nego mi je ovako u slovima prikaze 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    DOMLeon, trebas kopirat BBcode

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar waitapu

    waitapu

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Marijana, nema broja, pošalješ mail na ivf@kbc-rijeka.hr i napišeš im da želiš da te ona vodi. Ja sam odmah tražila da mi dodijele nju čim sam krenula u ivf. Nadam se da ćeš bit zadovoljna s njom 😉


    Marijana, i ja sam u Ri i isto bi ti preporučila dr Sušanj, iako mene vodi Smajla, s dr Sušanj sam najviše zadovoljna bila ….jako mi je žao da si imala tako negativno iskustvo 

    👩40 amh 5,5 fsh 10.6 lh 7.8
    👨45 astenozoospermia
    01/22 vanmatericna, lijevostrana salpingektomija (6tt)
    10/22 1. prirodni IVF - js ✖
    11/22 stimulirani IVF, 4🥚 3 oplođene, 1 🐧 1/23 Fet - B 20.02. 20397/ 6+6 ♥️+/
    [tickerfactory.com]

  • Avatar piahvar

    piahvar

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Radi Pcos i visokog Amh (67) preporuka je FET.Ciklusi su mi inace oko 30-32 dana.Danas bi mi bio 26 dan.Stimulirana Gonalom 15 dana,7 dana sa Cetrotide i umjesto stoperice dvi inekcije Decapeptyla.Ono sto me buni je menstruacija 6.dan nakon aspiracije?Je li to ok?

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    piahvar

    Radi Pcos i visokog Amh (67) preporuka je FET.Ciklusi su mi inace oko 30-32 dana.Danas bi mi bio 26 dan.Stimulirana Gonalom 15 dana,7 dana sa Cetrotide i umjesto stoperice dvi inekcije Decapeptyla.Ono sto me buni je menstruacija 6.dan nakon aspiracije?Je li to ok?


    Da, meni je dosla 5.dan nakon aspiracije…mislim da je to zbog decapeptyla.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.