Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cocco13

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Cocco13

    Zabrinuta meni je danas 5 dnt i da evo da te utjesim, nisi jedina koja se osjeca cudno 😆 jucer cijeli dan imala osjecaj kao nervoze, leptirica u donjem dijelu trbuha, danas sve cesce kao blagi menga bolovi i stalni osjecaj neke napetosti… isto sam u prirodnom postupku, pa jedino mogu pripisivati urogestanu i prolutexu:) jedino grudi nula bodova, kao da se nista ne dogada… nakon stimulacije u 9. mjesecu prestale su opcenito reagirati i u redovnom ciklusu, nis od njih 🤦‍♀️ a betu ne znam kako cu docekati 🤪

    Ovo za grudi nek te ne brine, meni je danas 15dpt pa grudi nisu baš nešto osjetljive, samo punije. Ja nisam imala ni jedan simptom osim povremenih grčeva iako uzimam progesteron.


    Flowerson hvala ti:) ovaj put mi je sve totalna suprotnost od proslog puta, pa mozda i to nesto znaci 😉 

    🙋‍♀️ 35 🙋‍♂️ 35
    svi nalazi uredni
    Poliklinika Škvorc
    5/22 i 6/22 IUI -❌️
    10/22 IVF (ovaleap+cetrotide+ovitrelle) 6 oplođenih, 5 ❄️, ET 1 blastica - ❌️
    1/23 FET 2 blastice (prirodni, ovitrelle) | B 11 dpt 479, 13 dpt 1239 | 1. uzv 6+6 💓

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) ,  dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :( 
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)

    01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku

    ✨✨✨

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Marijana5

    Večer svima ❣️
    Molim vas za pomoć i usput se ispričavam na dužem poštu.
    Ja i dragi pokušavamo 2 godine, u Rijeku u postupak smo krenuli prije godinu dana, ali tu su brisevi bili loši pa štitnjača i nikako se nismo mogli pokrenuti dalje. Sada je sve uredu.
    E sada 05.12 sam imala prvu inseminaciju i nije bila uspješna, tek prije tjedan dana sam saznala od druge doktorice kako je inseminacija rađena poslije ovulacije i normalno da nije uspjela, ja sam bila u šoku nitko mi ništa nije rekao sve do te druge doktorice. Ajde okej pomirim se s tim, šta da radim.
    idemo dalje, krenuli smo opet u postupak za inseminaciju i morala sam ići svaka 3 dana, i svaki put mi je bila druga doktorica, dođem danas i doktorica mi kaže vama je ovulacija bila jučer.
    Ja sam bila u totalnom šoku, kako je moguće da su me dva puta zeznuli tako? Prvi put kada sam isla na inseminaciju išla sam svaka 2 dana na folikulometrije, i sada radi njihove ne pažnje su mi fulali jer su folikulometriju stavljali na 3 dana :/
    Radi se o Rijeci.
    Molim vas za savjet što dalje napraviti, dali ići opet na inseminacije, dali se nekome nešto slično dogodilo?
    Hvala svima i sretno ❣️

    Iskreno po meni gubiš svoje vrijeme tamo,jako neozbiljan pristup, nije ti ZG na kraj svijeta, promijeni dr i bolnicu/kliniku barem bi ja tako napravila… žao mi je što si tako prošla i od tapkanja u mjestu koristi nemaš 🤞


    Hvala na savjetu, poslije današnjeg dana razmisljam o puno druhih opcija.  Doslovno gubim vrijeme

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)

    01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku

    ✨✨✨

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/


    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi  zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Marijana5 žao mi je ali ja sam u Zg išla svaka dva dana na folikulometriju i tri puta je nastupila ovulacija. Kod mene ti je svaki put nastupila na različitoj veličini i folikula i endometrija i to nije bilo +-1 nego više. Rekli su da su to nažalost u mom slučaju iskustva na temelju kojih su trebali dozirati lijekove za stimulaciju. Zadnji put je planiran IVF u prirodnjaku ali kako je to jutro nastupila ovulacija napravili su inseminaciju ( znači bitno je i kad je bila ovulacija naravno ako je bila). Tako sam ih barem ja shvatila. Nadam se da će ti se želje ubrzo ostvariti

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.


    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/ 
    Hvala puno na svemu

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)

    01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku

    ✨✨✨

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Lightblue

    Marijana5 žao mi je ali ja sam u Zg išla svaka dva dana na folikulometriju i tri puta je nastupila ovulacija. Kod mene ti je svaki put nastupila na različitoj veličini i folikula i endometrija i to nije bilo +-1 nego više. Rekli su da su to nažalost u mom slučaju iskustva na temelju kojih su trebali dozirati lijekove za stimulaciju. Zadnji put je planiran IVF u prirodnjaku ali kako je to jutro nastupila ovulacija napravili su inseminaciju ( znači bitno je i kad je bila ovulacija naravno ako je bila). Tako sam ih barem ja shvatila. Nadam se da će ti se želje ubrzo ostvariti


    Vi ste putovali iz daleka za Zagreb ili?
    Razumijem, ali ja danas kada sam dosla citiram: jooj kako je lijep folikul ali zasto nema ovulacije i onda je bolje pogledala prof. Neda i rekla mi je: gle ovdje je žuto tijelo, pa vama je ovulacija prošla. Trebali ste dolaziti svaka 2 dana.
    Pa Bozee, pa ne mogu ja odlučiti kada da dolazim kad mi jedva daju da kažem bilo sto. 
    Vjerujte mi prvi put mi se desilo da nisam znala izaći iz bolnice od šoka, stala sam na sred stepenica i nisam do zraka mogla doći.
    Hvala puno, sretno ❣️

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)

    01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku

    ✨✨✨

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/
    Hvala puno na svemu


    Da, kod inseminacije se ne smije fulat dan.. baš mi je žao. Ako ideš na inseminacije možda bolje probat negdje drugdje jer ovdje nikad ne znaš tko će te dočekat. ☹️

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/
    Hvala puno na svemu

    Da, kod inseminacije se ne smije fulat dan.. baš mi je žao. Ako ideš na inseminacije možda bolje probat negdje drugdje jer ovdje nikad ne znaš tko će te dočekat. ☹️


    Bas tako. Razmisljam o puno opcija. Danas mi je prof Neda rekla posto Visnic neće biti jos neko vrijeme da si moram izabrati drugu doktoricu :/

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)

    01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku

    ✨✨✨

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Flowerson 🌸

    Marijana5

    Moja doktorica je kao dr Višnić ali nju sam vidila samo jednom na konzultacijama. Stalno su se mjenjale(Smajla,Sušanj, i jos jedna prof. neda) , dr. Smajla mi je bila na toj recimo presudnoj folikulometriji, također mi je i ona bila na toj prvoj inseminaciji :(
    Ja sam prvi put isla svaka 2 dana, a sada svaka 3 :/

    Uf, za tu tvoju dr. sam sretna da ju nisam duuugo vidjela… Prvi put me pitala dal imam endometriozu pa mi zamijenila mjehur za cistu, izdala nalaz na drugu osobu, izdala uputnicu za krive pretrage..dovoljno sam rekla 🙄 Smajla ti je rekla da dođeš za 3 dana i propustila ovulaciju? U svakom slučaju bas loše, mene vodi Sušanj i presretna sam kad mi je ona. Smajla mi je vodila zadnji FET uspješno, ovaj put mi je bila na jednoj folikulometriji i nisam imala zamjerke.

    Ozbiljno? Bozee dragi ne mogu vjerovati ccc.
    Da da Smajla mi je propustila ovulaciju i radila prvu inseminaciju i to poslije ovulacije :/
    Hvala puno na svemu

    Da, kod inseminacije se ne smije fulat dan.. baš mi je žao. Ako ideš na inseminacije možda bolje probat negdje drugdje jer ovdje nikad ne znaš tko će te dočekat. ☹️

    Bas tako. Razmisljam o puno opcija. Danas mi je prof Neda rekla posto Visnic neće biti jos neko vrijeme da si moram izabrati drugu doktoricu :/


    Ako misliš ostat tu, biraj Sušanj bez puno razmišljanja. 😉

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.