Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tintilinic

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Cure hvala na odgovorima. Znam da ima puno informacija na prvoj stranici ali me zanimalo da li je nešto konkretno pomoglo bas u slučaju endometrioze jer doktori kažu da nista osim kontracepcije ne pomaže. 

    👱🏼‍♂️33 oligo
    👩🏻‍🦰32 endometrioza, 2 operacije, endo na oba jajnika, niska rezerva i loša kvaliteta
    2022 1.ICSI-2 stanice, 1embrij vraćen 3 dan, 👎🏼
    2022. Prirodni IVF - ovulacija prije aspiracije
    2023. 2.ICSI, 4 stanice, 2 embrija vraćena 3 dan, 👎🏼

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    Panda,Roxy,Stela, Rain hvala cure ! ❤️
    Marijana nema na čemu. Sretno dalje! Jel ti spominjala dr za postupak ili bi da prvo ispucaš 4 inseminacije?
    Monolena nadam se da će sve biti ok i da ćete uskoro kući.

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    lalaland1991

    I prvo trudnicko pitanje 😅 na sv.Duhu su mi na transferu rekli da sve suplemente nastavim osim vitamina D.
    Jel smijem sad krenuti s mjesavinom (npr almagea prenatal, koji ima i D vitamin), jer trenutno pijem samo cink selen folat omegu i b6.
    Zna li netko zasto bi vitamin D smetao? Na koncu, pa evo sad sam setala sat vremena po suncu..🤷‍♀️


    Ja sam u dobitnom ciklusu uzela udarnu dozu D vitamina jer su cure ovdje pričale da to može pomoći u postupku. Zadnje vađenje bilo 55, sad u trudnoći ne pijem D vitamin jer mi ginekolog nista ne prepisuje a strah me malo toga. Sljedeći tj moram traziti da mi da uputnicu a ako ne sama ću izvaditi na svoju ruku. 💪

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 603

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Tintilinic moja prija je pila DHEA tablete (ali prije nego se krene s njima svakako treba kontrolirati Dheas), Q10 (ubiquinol oblik) vit D, C, E, omega, selen, cink, myoinositol i neka mješavina mislim da je u pitanju maslinovo ulje i smokve navodno je to top stvar za endometriozu (trebalo bi progooglati 😁) ona doduše ima jako nizak amh (0,5) imala je dvije js i bile su ok odn rodila je prije par mj 🤭 nadam se da će ti ovo pomoći… btw ima i na netu prehrana vezano uz endometriozu 🤗

    Stela_M s obzirom da sam ja opterecana s amh-om😂 zanima me vise ta tvoja frendica kojoj je amh bio 0,5🙈
    Iz kojeg je postupka uspjela? I u kojoj bolnici/klinici?
    I koliko ima godina?

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hope33

    Hope33

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Monolena
    Isto je bilo kod mene, pocetak krvarenje, hematom, mirovanje kauc - vc, onda u 25 tom tj kontrakcije, smanjen cerviks, uzrok nepoznat, mozda urinoinfekt koji je pronaden, 5 dana bolnice, nakon tog kuca, opet kao na pocetku, brojne bh kontrakcije..ja sam normabel izbjegavala, ali mi je jako pomagao magnezij direkt, opet sam bila na mirovanju kao na pocetku i na kraju rodila u 42 tj inducirani porod..tako da..samo polako, bez straha

    https://lmtf.lilypie.com/zJKHp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Tintilinic moja prija je pila DHEA tablete (ali prije nego se krene s njima svakako treba kontrolirati Dheas), Q10 (ubiquinol oblik) vit D, C, E, omega, selen, cink, myoinositol i neka mješavina mislim da je u pitanju maslinovo ulje i smokve navodno je to top stvar za endometriozu (trebalo bi progooglati 😁) ona doduše ima jako nizak amh (0,5) imala je dvije js i bile su ok odn rodila je prije par mj 🤭 nadam se da će ti ovo pomoći… btw ima i na netu prehrana vezano uz endometriozu 🤗
    JLo Korina je savršena 🤗❤️❤️
    Ana26 čestitam draga neka se lijepo podupla i da te do kraja prati uredna I školska trudnoća 🤞🤗❤️
    Lalaland nista nemoj na svoju ruku uzimati zato i ideš kod dr, drugo nije vit D problem niti štetan nego se ampule ne preporučuju u trudnoći zst ne znam sve će ti dr reći na vrijeme, treće čestitam na testu sretno 🤞
    Sve se mi ovdje veselimo poz testu ali smo isto tako naviknule da i test treba uzeti s dozom opreza, beta je nažalost kao i njeno duplanje jedino pravo mjerilo,
    polako korak po korak strpljen spašen jel😁
    Tratinčica kada bi mi sve znale kako ćemo reagirati na protokol pa gdje bi nama bio kraj i sama si svjesna da na visok amh postoji rizik od hipere ali na tvoj amh za pretpostaviti je da će dr ići s manjim dozama, a kako će ti na to reagirati to ne zna apsolutno nitko pa niti sam dr pogotovo kada je tek prvi draga postupak kao što sam rekla Lalaland nažalost puno je strpljenja potrebno i korak po korak dok čekate mtese boostaj svoja jaja jer mi pcos žene se baš i ne možemo pohvaliti kvalitetom js🤷‍♀️
    Razumna e hebemu nadam se da će beta uskoro doći do nule i da će doći menga da ti se sve lijepo očisti 🤞❤️


    Draga jesi ti sta dogovorila za FET? Ja sad cekam mengu, pa histero a bas mi se nekako ne da. Pusa 😘🥰

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Stela procitala sam sve u nastavku 😂 Histero se radi 7,8 dan ciklusa a mozda sad oko blagdana i nije guzva pa te ubace 😁 Ja cu kod Maricica, a ako te uspavaju odlicno 👍
    Lalaland cestitam na testicu 🍀✨
    Monolena znam da se brines, ali vjerujem da ce sve biti ok. ❣️
    Razumna nadam se da si dobro, ta beta bas kod tebe nece da padne. Uvijek neke muke, drzi mi se 💕
    Ivona ne znam za Inovo, ali ja sam uvijek faza cvijece i bombe 😂🎈
    Cure hvala svima na komentarima za Emili, proslavili smo i 1.rockas 😁🦄 Sad je u fazi da se bas puno mazi s nama, a posebno ja u tome uzivam. 
    Sretno curama koje su trenutno u postupcima ili ih zapocinju 👍🍀✨

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Rainbow ovih dana malo teže jer me skrpala viroza plus ide pms i menga. Tako da sve lijepo u paketu. Jedva čekam novu godinu da dođe. Pa se bacam na nove pretrage i nadam se napokon pobjede.  Kako si mi ti? Sofija je znači prava beba. Ne mogu vjerovati da je toliko vremena već prošlo. 
    Stela tvoja vještica o običaju vodi svoju politiku, ali znam da si strpljiva i brzo će to sve. Momčad neće nigdje pobjeći.  Pratim svakako i jedva čekam tvoj FET. 
    Roxy ništa bez planova.  I kad kažem da ne planiram, opet ja to u podsvijesti slažem. Navijamo za tebe i sretno u FET-u! 
    Monolena zaista se nadam da će sve biti u redu i da će bebice ostati na sigurnome. 

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar lalaland1991

    lalaland1991

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Kacusha puno hvala 💌🌟🙏🏽 uzivajte sa svojom curicom💞

    10.9. stigla naša ljubav ❤️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3021

    Prijavi adminu

    Ani prija je uspjela iz prve ona je nažalost prošla 4 op zbog endo od svakog jajnika ima pola, nema jajovode, i dio crijeva je op i zbog toga svega joj je u godinu dana amh jako pao, inače je 34 godine i bila je u Petrovoj kod neke dr nešto sa K (čudno prezime ne mogu se sjetiti) 🙈
    Kacusha nisam još dog idem sutra na Sv. duh kod anesteziologa pa se onda idem dog za dalje ako me budu htjeli ugurati super ako ne čekam strpljivo 😁 u bolnici rade između 7 i 10 dc a privat između 18 i 21 dc tako nešto 😁 jako mi je drago za Emili i da se mazite i uživate 🤗❤️❤️❤️
    Pandice brzo mi ozdravi, šaljem hug 🤗🤗🤗❤️❤️

    👩36 pcos, hipotireoza, hashimoto, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR c/t
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    2 × IVF - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6❤💔OTP - 01.2.'24. It's a boy
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.