Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bubica8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Devojke, uskoro dolazim u Zagreb na prve konsultacije za vto i baaas sam uzbudjena.Elem, dr. mi je vec rekao da pocnem da uzimam D-Vital od 25000 jedinica jednom nedeljno, medjutim kod nas nema tog oblika vitamina D niti tog proizvodjaca.Da li mozete da mi kazete gde u Zagrebu mogu da ga kupim kad budem dolazila na pregled? Da li ga ima generalno po svim apotekama ili ga nije tako lako naci? I cenu naravno ☺️ Hvalaa Unapred 😊

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    bubica8

    Devojke, uskoro dolazim u Zagreb na prve konsultacije za vto i baaas sam uzbudjena.Elem, dr. mi je vec rekao da pocnem da uzimam D-Vital od 25000 jedinica jednom nedeljno, medjutim kod nas nema tog oblika vitamina D niti tog proizvodjaca.Da li mozete da mi kazete gde u Zagrebu mogu da ga kupim kad budem dolazila na pregled? Da li ga ima generalno po svim apotekama ili ga nije tako lako naci? I cenu naravno ☺️ Hvalaa Unapred 😊


    Imas u gradskoj ljekarni.Tako se zove ima ih vise u gradu Zagrebu.Jedna velika je u Dubravi 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    Cure jedno ovak informativno “statisticko” pitanje 😂 s obzirom na situaciju u kojoj smo sve mi jeste li odustale od kave, cigareta? Koliko vas pusi? Ja sam pusac, kavu pijem a ono mogla prezivit s jednom dnevno nisam nesto previse luda za kavom ali cigarete uff…


    Ja pusim.Rodila sam zdravo dijete ima 8 godina a sad na drugom steka.Smanjila sam al nisam prestala a ni ne preporuca se nagli prestanak jer izaziva nikotinsku krizu.Kava ko kava ni da ni ne svejedno je ne se oblokavat al mislim da jedna dnevno ne smeta
    🤗

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Evo da se javim…zavrsila na hitnoj…krvarim. Neznaju uzrok 🤷‍♀️ vide se gestacijska i zumanjcana vreća. Danas sam 5+4. Dobila tablete…mirovanje i molit Boga da prestane jer bas mi se izlijalo 😭 kažu da je normalno krvarenje u tako ranoj trudnoći al mene svejedno jako strah 😭🙏


    Jako puno nas je imalo ovdje na forumu krvarenje u tako ranoj trudnoći i sve je poslije bilo ok.. znam da je grozno, drži se, miruj i misli pozitivno🤞🏼🥰🥰 Jesi dobila kakvu terapiju?

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Ssanjass 🧚🏻‍♀️

    Ma2013 da,da u pravu si. 😂
    Ne znam uopce odakle bi krenila 😩 pocelo je vec od drugog dana stimulacije,toliko su me bolile injekcije i na trbuhu su mi bile takve modrice da vise nismo znali di ce me muz piknut.zadnje dane prije aspiracije vise nisam mogla ni hodat.onda sam imala stres jer su mi rodaci javili da su pozitivni na koronu a mi smo bili u kontaktu sa njima 😩na svu srecu nismo ni muz ni ja skupili.a sama aspiracija je prica za sebe 😩 nikad smirenija nisam bila,od bolova mi je uzasno pao tlak da dr nije znao hocemo uspit izvadit sve ili ne i na kraju sam zavrsila na infuziji.bez obzira na povecane janike dr se odlucio na transfer i dan nakon transfera je poceo pakao.dr je stvarno bio super i bila sam i dva puta na kontroli i nisu me pustili da putujem doma dok nisu oni bili sigurni da mogu.evo od prije 2-3 dana mi je malo bolje.al eto na kraju se isplatilo sve.i dr me i tekefonski kontrolirao jer je stvarno bilo grubo iskustvo.ali moram i priznat da sam jako emotivna osoba i da me svaka losa prica bas potresla i malo mi je odgovaralo odmaknut se od svega jer sam samo vise bila stresom.i sorry na dugom postu,trudila sam se cim krace opisat 😂


    Ajmeeeeee🙈🙈🙈
    U petak zaslužuješ najdivnije vijesti. ❤️❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Libo1415, pokušaj se smiriti znam da je puno cura prijavljivalo krvarenje. Držim 🤞🤞 da bude dalje sve u najboljem redu. ❤️❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • teicaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje, danima citam vasa iskustva..od 09.10. do 14.10. imala sam M koja je bila popraćena upalom mjehura (pila sam antibiotike) iz tog razloga kontracepcije nisu imale učinka. Dečko i ja se ne štitimo, moguće je da nam se prilikom odnosa omaklo a da nismo primjetili (imali smo odnose kroz to vrijeme). Oko 18.10. počela sam imati blage mučnine bez povraćanja (iako osjećam kao da ću povratiti) .. oko 27.10. napravila sam clearblue test, koji je izasao pozitivan. Sljedeći dan sam napravila još 2 testa koja su također izašla pozitivna. 30.10 sam imala krvarenje slično M, ali je bilo oskudno i treći dan je stalo. Ginekologica mi je dala uputnicu za vađenje bete, koja je negativna. Nije nam jasno što se događa, imam dosta simptoma, učestala bol u donjem dijelu trbuha i jajnicima, bolne grudi, mucnine cim se ustanem, slabost, vrtoglavica, bol u ledima.. očekivali smo da će beta biti pozitivna nakon toliko pozitivnih testova, ne znamo šta da mislimo.. ima li netko slično iskustvo? 

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Normabel je potpuno siguran u trudnoći.

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    maslačakxx2

    Rainbow_Hope

    Normabel je potpuno siguran u trudnoći.

    I ja sam takvog dojma jer znam da ga dosta žena pije. A stoji da je kategorija D,kad se smi pit samo ako je korist veća od štete. To me malo uplašilo.
    A znam žene šta su ga baš često pile,nikad nisam čula za nešto loše da je proizislo. Valjda je ok 2 dana haha
    Svakako ne planiram nego kad me grcevi baš uplaše intenzitetom.

    Moja šogorica je pila cijelu trudnoću i tako su joj rekli, a imam i drugih iskustava. Pogotovo ako s vremena na vrijeme uzmeš 2 mg.

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Asli 🌼

    Libo1415

    Evo da se javim…zavrsila na hitnoj…krvarim. Neznaju uzrok 🤷‍♀️ vide se gestacijska i zumanjcana vreća. Danas sam 5+4. Dobila tablete…mirovanje i molit Boga da prestane jer bas mi se izlijalo 😭 kažu da je normalno krvarenje u tako ranoj trudnoći al mene svejedno jako strah 😭🙏

    Jako puno nas je imalo ovdje na forumu krvarenje u tako ranoj trudnoći i sve je poslije bilo ok.. znam da je grozno, drži se, miruj i misli pozitivno🤞🏼🥰🥰 Jesi dobila kakvu terapiju?


    Asli  dobila sam odmah 4 tablete dupastona i sad svakih 8 sati po 1 tabletu. Vidjet ću što će biti…hvala ti 🤗

    Ja 31 sve ok, on 32 los spermio
    11/20 1.ICSi - 11js, 3 odlične blastice, 5.dan vraćena 1, 2🐧
    1/FET ako je endometrij ok 04.02. 🙏
    04.02. PUPO ❤👼❤ Beta 18.2. 4,4
    2 FET 11.05.2021. 🤞🍀👼 opet nista 🤷‍♀️
    10/2021 2.ICSI 11js, 9 oplođenih, 1 blastica,nema 🐧
    ET 18.10.2021. 9dnt +na testu 🙏🤞 beta 10dnt 248😍🙏🤰beta 12dnt 668 😍 7+4 missed ab. 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.