Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mare0208

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Mare0208

    Pozdrav cure! Dugo nisam pisala. Sinoć sam prelistala par stranica. Vidim puno novih cura.. vidjela sam tužne vijesti 💔 žao mi je zbog svih…
    Anchy vidim da si mi maknula klomifenski postupak. To je ok. Nisam išla na kraju.. a vjerojatno više neću ni ići. Imam nekih zdravstvenih posljedica od poroda koji su se pogoršali. Gin mi je rekao da bi svakako trudnoća još više doprinjela tome i da me čeka operacija. Tako da vjerojatno tu stajem. Baš mi je teško to prihvatiti i lomim se oko odluke. Srce želi jedno, razum govori drugo.. za sad ostavi taj 12.mj za ivf. A kad donesem konačnu odluku, javim se. Čuvajte se i svima želim da se što prije ostvarite u ulozi majke 🥰
    Ajme bas mi je zao…
    Maknula sam jer je prošao 9 i 10 mj,a nisi se javljala…nadam se da ne zamjeras 🤗
    Nadam se da će ipak na kraju biti sve uredu i da ces ostvarot zelju za jos jednim djetetom..cuvaj se i grlim te 🥰❤️

    Naravno da ne zamjeram.. 
    Što je s tobom? Hoćeš ići u prirodni ciklus prije tog ivf-a u 3.mj? 

    Ja 38 god, PCOS, bez lijevog jajovoda
    Mm 37 - svo ok
    Borba za bebu no2
    1. IVF postupak u 6.mj KBC Os, beta 0

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Večer cure. Da se javim. Bila sam danas na uzv, vidi se 1GV 😍 sve je ok. Malo mi je još desni jajnik povećan od stimulacije i ima ciste al bude to otislo 🤞 15.11.je idući uzv i nadam se da će se onda čuti srce 🤞🙏❤
    Sretno svima i što više pozitivnih beta 🤞

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Večer cure. Da se javim. Bila sam danas na uzv, vidi se 1GV 😍 sve je ok. Malo mi je još desni jajnik povećan od stimulacije i ima ciste al bude to otislo 🤞 15.11.je idući uzv i nadam se da će se onda čuti srce 🤞🙏❤
    Sretno svima i što više pozitivnih beta 🤞

    Drzim fige za srceko 🤞🤞🤞❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Libo1415

    Večer cure. Da se javim. Bila sam danas na uzv, vidi se 1GV 😍 sve je ok. Malo mi je još desni jajnik povećan od stimulacije i ima ciste al bude to otislo 🤞 15.11.je idući uzv i nadam se da će se onda čuti srce 🤞🙏❤
    Sretno svima i što više pozitivnih beta 🤞
    Drzim fige za srceko 🤞🤞🤞❤️

    Hvala Anči 😘

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    maslačakxx2

    Angeleyes

    elle 🙋‍♀️

    Asli 🌼

    Ja se nisam cijepila u 6.mjesecu jer su mi savjetovali da se ne cijepim jer sam baš tad išla u postupak. Sad sam trudna i nije mi uopće svejedno, cijepila bih se, a preporuke su stvarno razne.. s time da sam od 2 ginekologice dobila preporuku da ako se nisam cijepila do sad, bolje da se čuvam pa se cijepim poslije poroda. S druge strane, znam da se cijepe trudnice i neki ginekolozi preporučuju cijepljenje. Stvarno velika nedoumica 🤯
    U istoj smo situaciji, nisam se cijepila radi postupka jer mi je tak rekla dr. i još sam si računala kao ok budem između 2 postupka jer kome još uspije iz prve kad ono eto meni 🙃
    A sad imam osječaj da se jedan dan peporuča,drugi ne.
    Toliko su prevrtljivi oko tih preporuka da ne znam kako očekuju od nas da donesemo odluku.
    Ja se isto nisam cijepila jer je postupak bio u planu… sad je situacija uzasna i pitam se jesam li falila. Sad se sigurno cijepit necu dok ne odradimo postupak do kraja, ali sta onda?!Ja cu kao i ti, između dva postupka 🤣🤞🏻U svakom slucaju, bas je sada nezgodno vrijeme za ista.I hvala vam na objasnjenju za PUPO, citala sam pocetak teme pa shvatih da je sve tamo lijepo objasnjeno 🤭
    Baš javite sve cure šta vam kažu vaši gin.
    Meni je pregled 15.11. pa ću tada pitat. Ja sam osobno za, ali s obzirom na trudnoću, ništa bez ginekologa pa i dva mišljenja.
    Ali, elle, kako ste, ima li kakvih zanimljivosti, simptoma haha
    U mene ništa posebno novo, osjećam bebu sve češće i jače, ne mogu dočekat pregled i to je to
    Angeleyes držim ti fige da ne bude drugog postupka nego da ovaj bude uspješan! :))


    Kod mene isto, sad sam sigurna da je to beba 🤣  jučer sam prvi put vidjela i na trbuhu točno di je udarila kak mi se pomaknulo... joj i ja jedva čekam pregled, nisam bila od 5.10. a imam za tjedan dana. Malo su mi dugački sad ti razmaci između pregleda ali ajd osjetim ju pa sam mirnija. 💕

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Leia 3.0, držim fige da folikuli budu odlični i veliki.Rita 55, sretno, držim fige za odličnu betu.Nika, za 6. dc se meni ovo čini dosta dobro.. Želim ti puno sreće dalje, sigurna sam da će folikuli još porasti.Libo, čestitam! Držim fige za srčeko.Evo navečer me iznenadio mail iz laboratorija, vidjeli su da se radi o beti i odlučili obraditi nalaz žurnijim postupkom. Beta je 74.5 IU/L. (rađena danas na dan kad je trebala doći menga). Držimo fige da se podupla za koji dan. :)

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Inna_92

    Leia 3.0, držim fige da folikuli budu odlični i veliki.Rita 55, sretno, držim fige za odličnu betu.Nika, za 6. dc se meni ovo čini dosta dobro.. Želim ti puno sreće dalje, sigurna sam da će folikuli još porasti.Libo, čestitam! Držim fige za srčeko.Evo navečer me iznenadio mail iz laboratorija, vidjeli su da se radi o beti i odlučili obraditi nalaz žurnijim postupkom. Beta je 74.5 IU/L. (rađena danas na dan kad je trebala doći menga). Držimo fige da se podupla za koji dan. :)

    Ajme predobrooo 🥳 🤞🤞 sad nek se dupla 🥰 kad ces opet vadit

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Inna_92

    Leia 3.0, držim fige da folikuli budu odlični i veliki.Rita 55, sretno, držim fige za odličnu betu.Nika, za 6. dc se meni ovo čini dosta dobro.. Želim ti puno sreće dalje, sigurna sam da će folikuli još porasti.Libo, čestitam! Držim fige za srčeko.Evo navečer me iznenadio mail iz laboratorija, vidjeli su da se radi o beti i odlučili obraditi nalaz žurnijim postupkom. Beta je 74.5 IU/L. (rađena danas na dan kad je trebala doći menga). Držimo fige da se podupla za koji dan. :)

    Pa baš lijepo od njih 💕 Čestitam!!! 🥳

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Maslačak ja sam na prošlom pregledu pitala i savjet je bio da je bolje da se čuvam doma, ako se nisam prije trudnoće cijepila. Tako da ću zasada tako, javi i ti kakvu su preporuku tebi dali. Od simptoma imam sad samo lupkanje i udaranje, nekad je baš jako, ali ne znam jel se može izvana osjetiti još, nekad bude onako nisko dolje i čudno, ne znam šta radi unutra 😂 od drugih simptoma ništa 😀
    Inna super da su ti javili nalaz bete, čestitam i držim fige da se lijepo podupla 🤞🏼🙂🙂

    🙋🏻‍♀️ '92 ✔️ 🙋🏻‍♂️'81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    nika0302

    Hej cure, samo da javim, danas imala 1.folikulometeiju 6dc, na ovaleapu sam bila 150jedinica 4 dana, imam 5 na desnom jajniku oko 11mm i 4 na lijevom, ali od tih 4 samo jedna im se čini velicinom dobra.. komentirala je da je mislila da na moj AMH bude više ali ocito nisam dobro odreagirala, uveli su mi uz ovaleap i orgalutran,u ponedjeljak opet fikulometrija…

    🤞🤞 Nek narastu do ponedjeljka! 😊❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.