Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marita_07

    Marita_07

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure!💋💋 
    Anci beta je 17.11.🤞🙏M_G  osjecam povremeno pikanje ali nije bolno.Jos je rano za prve simptome. iako sam prvi put kad sam ostala trudna nisam imala nista od simptoma.

    👩‍🏫 38.g., niski Amh 2.1 pmol/L,LH 4.1,visok FSH 10, (low responder), dobiveni zametci odlicne kvalitete
    👨‍💼 43.g., sve uredno.
    7 IVF stimulirana postupka (polik. IVF), 2 missed ab 💔💔 (medikam.prekid).
    7./21. trombofilija,PAI 4G/4G,FV Leiden
    3/24.napravljena histeroskopija, sve u redu.
    3/24. kariogrami supružnika,sve u redu.
    6./24 prekid ET,zametak prestao s razvojem. 1💔

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Danas me zvao moj doktor opce prakse da li cu se cijepiti jer da vidi da nisam, a da su dobili uputu da zovu svih koji nisu..Cestitke svim pupicama, danas je opet dobar dan, neka tako bude svaki :)Nego, pikaju me vec dva dana, sama se ne mogu, ishisteriziram svaki put po 15min, ima li jos nenormalnih? 🤣 

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Roxy, Anči  hvala za info i podršku... 💕
    16 tjedan... ⁉️ Bas pretuzno 🤦‍♀️😞

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj... 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Leky ja se sama pikam. Ne bi mi se islo nigdje samo radi toga. Pergoveris je mala beba naspram cetrotide. On zna pec i igla je bas dugacka. Al sta je to naspram svega sto nas ceka nakon pikanja 😉

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    elle 🙋‍♀️

    Asli 🌼

    Ja se nisam cijepila u 6.mjesecu jer su mi savjetovali da se ne cijepim jer sam baš tad išla u postupak. Sad sam trudna i nije mi uopće svejedno, cijepila bih se, a preporuke su stvarno razne.. s time da sam od 2 ginekologice dobila preporuku da ako se nisam cijepila do sad, bolje da se čuvam pa se cijepim poslije poroda. S druge strane, znam da se cijepe trudnice i neki ginekolozi preporučuju cijepljenje. Stvarno velika nedoumica 🤯
    U istoj smo situaciji, nisam se cijepila radi postupka jer mi je tak rekla dr. i još sam si računala kao ok budem između 2 postupka jer kome još uspije iz prve kad ono eto meni 🙃
    A sad imam osječaj da se jedan dan peporuča,drugi ne.
    Toliko su prevrtljivi oko tih preporuka da ne znam kako očekuju od nas da donesemo odluku.

    Ja se isto nisam cijepila jer je postupak bio u planu... sad je situacija uzasna i pitam se jesam li falila. Sad se sigurno cijepit necu dok ne odradimo postupak do kraja, ali sta onda?!Ja cu kao i ti, između dva postupka 🤣🤞🏻U svakom slucaju, bas je sada nezgodno vrijeme za ista.I hvala vam na objasnjenju za PUPO, citala sam pocetak teme pa shvatih da je sve tamo lijepo objasnjeno 🤭

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • mayra

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Vecer... imala sam danas Uzv, idemo probati s prirodnim ciklusom. Ima li da je uspjesno nekome bilo ovim putem? 
    Da naspomenem samo da je i mene danas dokt opominjao za cijepljenje a ja ne bih dok ne prodje postupak. Ali zato ide testiranje 2 × u svakom postupku  😒

    👩 31 god. - nalazi svi uredni
    🧔 33 god. - asthenozoospermia
    KBC Osijek
    10.2021. - Prvi IVF postupak( klomifen) ➡️punkcija ➡️ nezrele js
    11./2021. IVF - prirodni ciklus ➡️ punkcije nije bilo - ovulacija prosla
    12.2021. IVF - klomifen
    01.2022. IVF- Gonal, orgalutran 🙏

  • Mare0208

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Dugo nisam pisala. Sinoć sam prelistala par stranica. Vidim puno novih cura.. vidjela sam tužne vijesti 💔 žao mi je zbog svih... 
    Anchy vidim da si mi maknula klomifenski postupak. To je ok. Nisam išla na kraju.. a vjerojatno više neću ni ići. Imam nekih zdravstvenih posljedica od poroda koji su se pogoršali. Gin mi je rekao da bi svakako trudnoća još više doprinjela tome i da me čeka operacija. Tako da vjerojatno tu stajem. Baš mi je teško to prihvatiti i lomim se oko odluke. Srce želi jedno, razum govori drugo.. za sad ostavi taj 12.mj za ivf. A kad donesem konačnu odluku, javim se. Čuvajte se i svima želim da se što prije ostvarite u ulozi majke 🥰

    Ja 38 god, PCOS, bez lijevog jajovoda
    Mm 37 - svo ok
    Borba za bebu no2
    1. IVF postupak u 6.mj KBC Os, beta 0

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Hej cure, samo da javim, danas imala 1.folikulometeiju 6dc, na ovaleapu sam bila 150jedinica 4 dana, imam 5 na desnom jajniku oko 11mm i 4 na lijevom, ali od tih 4 samo jedna im se čini velicinom dobra.. komentirala je da je mislila da na moj AMH bude više ali ocito nisam dobro odreagirala, uveli su mi uz ovaleap i orgalutran,u ponedjeljak opet fikulometrija...

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Mare0208

    Pozdrav cure! Dugo nisam pisala. Sinoć sam prelistala par stranica. Vidim puno novih cura.. vidjela sam tužne vijesti 💔 žao mi je zbog svih…
    Anchy vidim da si mi maknula klomifenski postupak. To je ok. Nisam išla na kraju.. a vjerojatno više neću ni ići. Imam nekih zdravstvenih posljedica od poroda koji su se pogoršali. Gin mi je rekao da bi svakako trudnoća još više doprinjela tome i da me čeka operacija. Tako da vjerojatno tu stajem. Baš mi je teško to prihvatiti i lomim se oko odluke. Srce želi jedno, razum govori drugo.. za sad ostavi taj 12.mj za ivf. A kad donesem konačnu odluku, javim se. Čuvajte se i svima želim da se što prije ostvarite u ulozi majke 🥰

    Ajme bas mi je zao...
    Maknula sam jer je prošao 9 i 10 mj,a nisi se javljala...nadam se da ne zamjeras 🤗 
    Nadam se da će ipak na kraju biti sve uredu i da ces ostvarot zelju za jos jednim djetetom..cuvaj se i grlim te 🥰❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Rita_55

    Hvala vam cure!💋💋
    Anci beta je 17.11.🤞🙏M_G osjecam povremeno pikanje ali nije bolno.Jos je rano za prve simptome. iako sam prvi put kad sam ostala trudna nisam imala nista od simptoma.

    Meni su bas prva dva dana bila malo bolna...al to je vjerojatno od svega skupa, i prvi put je bilo pa nisam ni znala sto ocekivati poslije.
    Kasnije zbilja ne mogu rec da je bilo simptoma koje bi povezala jedino i iskljucivo s trudnocom ...cice su mi malo bile osjetljive i jaaaako sam napuhnuta jos uvijek.

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.