Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1601

    Prijavi adminu

    Rita PUPOOOO 🥰 sretno, uzivaj u feelingu i neka se cvrsto primi! 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Dobro vece cure, pozdrav svima. Vidim da malo koga znam iz ove sadasnje postave. Ja se od Maja nisam javljala, prijalo mi je da ne pricam i ne mislim o postupcima. Nisam citala puno u nazad ali vidim da nema MTB, gde su nam Bozma i TirelessIvy… Ruska, Sanjich….
    Ja sam imala aspiraciju u Ponedeljak 12 js, 9 oplođeno, transfer ce mi biti u Nedelju nadam se da ce preživeti makar 5 od ovih 9. Brine me temperatura 37,4... Da li to moze biti od utrogestana? 

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj... 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Dobro vece cure, pozdrav svima. Vidim da malo koga znam iz ove sadasnje postave. Ja se od Maja nisam javljala, prijalo mi je da ne pricam i ne mislim o postupcima. Nisam citala puno u nazad ali vidim da nema MTB, gde su nam Bozma i TirelessIvy… Ruska, Sanjich….
    Ja sam imala aspiraciju u Ponedeljak 12 js, 9 oplođeno, transfer ce mi biti u Nedelju nadam se da ce preživeti makar 5 od ovih 9. Brine me temperatura 37,4… Da li to moze biti od utrogestana?

    Temp je od utrogestana normalna, ja sam je imala pod utrogestanima cijelo vrijeme.Mtbica se nece javljat neko vrijeme navodno je izgubila bebu,Ruska se povremeno javlja kao i Sanjich.Nadam se da sam Vam pomogla.🤗

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Dobro vece cure, pozdrav svima. Vidim da malo koga znam iz ove sadasnje postave. Ja se od Maja nisam javljala, prijalo mi je da ne pricam i ne mislim o postupcima. Nisam citala puno u nazad ali vidim da nema MTB, gde su nam Bozma i TirelessIvy… Ruska, Sanjich….
    Ja sam imala aspiraciju u Ponedeljak 12 js, 9 oplođeno, transfer ce mi biti u Nedelju nadam se da ce preživeti makar 5 od ovih 9. Brine me temperatura 37,4… Da li to moze biti od utrogestana?

    Drzim 🤞da svih 9 izdrze do nedjelje 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Dobro vece cure, pozdrav svima. Vidim da malo koga znam iz ove sadasnje postave. Ja se od Maja nisam javljala, prijalo mi je da ne pricam i ne mislim o postupcima. Nisam citala puno u nazad ali vidim da nema MTB, gde su nam Bozma i TirelessIvy… Ruska, Sanjich….
    Ja sam imala aspiraciju u Ponedeljak 12 js, 9 oplođeno, transfer ce mi biti u Nedelju nadam se da ce preživeti makar 5 od ovih 9. Brine me temperatura 37,4… Da li to moze biti od utrogestana?
    Temp je od utrogestana normalna, ja sam je imala pod utrogestanima cijelo vrijeme.Mtbica se nece javljat neko vrijeme navodno je izgubila bebu,Ruska se povremeno javlja kao i Sanjich.Nadam se da sam Vam pomogla.🤗

    Hvala puno... O boze, bas mi je zao za MTB 😔. Nemam reči
    Ne secam se prethodna 2 puta da sam imala preko 37 pa me malo frka uhvatila. Thanks

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj... 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Dobro vece cure, pozdrav svima. Vidim da malo koga znam iz ove sadasnje postave. Ja se od Maja nisam javljala, prijalo mi je da ne pricam i ne mislim o postupcima. Nisam citala puno u nazad ali vidim da nema MTB, gde su nam Bozma i TirelessIvy… Ruska, Sanjich….
    Ja sam imala aspiraciju u Ponedeljak 12 js, 9 oplođeno, transfer ce mi biti u Nedelju nadam se da ce preživeti makar 5 od ovih 9. Brine me temperatura 37,4… Da li to moze biti od utrogestana?
    Drzim 🤞da svih 9 izdrze do nedjelje

    Eh kad bi imala 6 🐧kao ti... i 3 mi vrate, to je taman to 😁😁😁... Puno se nadam za moje godine 😂

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj... 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1057

    Prijavi adminu

    Tanja dok si ti pisala pratila sam potiho nisam pisala. Drzim ti fige da uh sto vise izdrzi 😊🍀 
    Sanjich je sada na listi majki ☺️  TirelessIvy je uzela malu pauzu od foruma nadam se da ce nam se javiti. 

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Dobro vece cure, pozdrav svima. Vidim da malo koga znam iz ove sadasnje postave. Ja se od Maja nisam javljala, prijalo mi je da ne pricam i ne mislim o postupcima. Nisam citala puno u nazad ali vidim da nema MTB, gde su nam Bozma i TirelessIvy… Ruska, Sanjich….
    Ja sam imala aspiraciju u Ponedeljak 12 js, 9 oplođeno, transfer ce mi biti u Nedelju nadam se da ce preživeti makar 5 od ovih 9. Brine me temperatura 37,4… Da li to moze biti od utrogestana?

    Pozdrav 🤗 
    MTB je nažalost izgubila bebu u 19tt..
    Bozma je trudna i nosi blizance...
    Ruska i Sanjich su rodile..Sanjich nedavno
    T_Ivy je imala neuspiješan postupak...
    I ja sam imala temperaturu od utrića...

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Asli 🌼

    Ja se nisam cijepila u 6.mjesecu jer su mi savjetovali da se ne cijepim jer sam baš tad išla u postupak. Sad sam trudna i nije mi uopće svejedno, cijepila bih se, a preporuke su stvarno razne.. s time da sam od 2 ginekologice dobila preporuku da ako se nisam cijepila do sad, bolje da se čuvam pa se cijepim poslije poroda. S druge strane, znam da se cijepe trudnice i neki ginekolozi preporučuju cijepljenje. Stvarno velika nedoumica 🤯

    U istoj smo situaciji, nisam se cijepila radi postupka jer mi je tak rekla dr. i još sam si računala kao ok budem između 2 postupka jer kome još uspije iz prve kad ono eto meni  🙃 
    A sad imam osječaj da se jedan dan peporuča,drugi ne.
    Toliko su prevrtljivi oko tih preporuka da ne znam kako očekuju od nas da donesemo odluku. 

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Cestitam svim pupicama, pozitivnim betama, spontanim trudnicama i drzim palceve svima koji cekaju oplodnje i rezultate. Ja sam imala uzv danas. Saznala sam skoro pa nista. Da je to jos sve jako sitno i da cemo bit pametniji na iducem uzv. I da Ima nesto folikula. Sve u svemu nemam pojma na cemu sam 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    Ali izgleda da cu se ovaj put duze stimulirati nego prosli. Eto, nista prepametno od mene. 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.