Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Ovaj put vracamo dva 🐧🐧pa se nadam da ce barem jedan odlucit ostat s nama,a kud srece oba 😜💞

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1602

    Prijavi adminu

    ma2013 🌺🌺

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ma2013 🌺🌺

    Cure, znam da se je pisalo o tome, al koji je ono čarobni domaći lijek protiv e coli? 😊

    Ja sam pila ujutro žlicu sode bikarbone 7 dana. I 1 puta dnevno, a nekad i 2 puta, češnjak stisnut da izađe sok, treba ga tek malo zgnječiti, i preliti kipucom vodom, nakon 15 min popiti - to je a la mashkica recept 😀. I još uvijek ti nudim d manozu. Također sam pila od MB travara nekakve kapi Uroinfekt. Za čaj sam bila lijena.. Uz to sve sam i antibiotik popila.
    Znači D manozu još uvijek piješ?
    Ja sam popila jedan paket, sad sam si kupila tablete Cranactin.
    I čekam pon da mi propiše doktorica antibiotik neki.
    I pokušat ću još s tim prirodnim pripravcima. 😊

    Meni bi se stanje uvijek nekako pogoršalo uz d manozu. To može biti slucajnost, ali nakon drugog puta više nisam htjela riskirati. Žao mi je što je se nisi uspjela rješiti. Nadam se da sada budes. E da, ja sam koristila (jos uvijek koristim) gyno pro gel. On ti ima između ostalog i čajevac u sebi, a Lita je neki dan pisala da se rijesila e. Coli s čajevcem. I obavezno pij probiotike, kreni sad vec i prije antibiotika, da ne se ne bi nešto drugo nakačilo. Znam da je sve to skupo, mene čisto zanima koliko sam novaca potrosila u prvih 5 mjeseci na sve te lijekove, i čuda i čudesa. Zato molim te nemoj kupovati d manozu, ja ću ti poslati, jer je necu sigurno koristiti. 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ma2013 🌺🌺

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ma2013 🌺🌺

    Cure, znam da se je pisalo o tome, al koji je ono čarobni domaći lijek protiv e coli? 😊

    Ja sam pila ujutro žlicu sode bikarbone 7 dana. I 1 puta dnevno, a nekad i 2 puta, češnjak stisnut da izađe sok, treba ga tek malo zgnječiti, i preliti kipucom vodom, nakon 15 min popiti - to je a la mashkica recept 😀. I još uvijek ti nudim d manozu. Također sam pila od MB travara nekakve kapi Uroinfekt. Za čaj sam bila lijena.. Uz to sve sam i antibiotik popila.
    Znači D manozu još uvijek piješ?
    Ja sam popila jedan paket, sad sam si kupila tablete Cranactin.
    I čekam pon da mi propiše doktorica antibiotik neki.
    I pokušat ću još s tim prirodnim pripravcima. 😊
    Meni bi se stanje uvijek nekako pogoršalo uz d manozu. To može biti slucajnost, ali nakon drugog puta više nisam htjela riskirati. Žao mi je što je se nisi uspjela rješiti. Nadam se da sada budes. E da, ja sam koristila (jos uvijek koristim) gyno pro gel. On ti ima između ostalog i čajevac u sebi, a Lita je neki dan pisala da se rijesila e. Coli s čajevcem. I obavezno pij probiotike, kreni sad vec i prije antibiotika, da ne se ne bi nešto drugo nakačilo. Znam da je sve to skupo, mene čisto zanima koliko sam novaca potrosila u prvih 5 mjeseci na sve te lijekove, i čuda i čudesa. Zato molim te nemoj kupovati d manozu, ja ću ti poslati, jer je necu sigurno koristiti.

    Imam več probiotike. 🙈🙈
    Nabavit ću i taj gel. 
    Ma ne bi d manozu, dala sam strašne pare na nju a nije niš pomogla. 🙈😅
    Joj, bolje da ne spominjemo novce za sve te lijekove. 🙈🙈

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    Amemona hvala ti vec sam si napisala u biljeznicu sve sto si mi ti napisala super si.svida mi se sve s popisa 😙😙😙😙😙😙
    No ja dosla s pregleda doktoresa mi dala decortin 10 mg pijem dnevno👍👍👍😁i rekla mi je ovako da su kod mene tek malo povisena antitijela da nemora bit da je hasimoto da se kontroliram i da misli da cu biti ok.rekla mi je da jedem ananas da je endometrij za 3ci dan ciklusa savrsen nema cisti nit tih sranja i da dodem 12 tog na zadnji pregled i da 12 tog odmrzavaju moje slatke 🐧🐧i pijem estrofen 3×1.Decorrin do 6 tj kad i ako sece prokuca.Tako da sam mirna i spokojna sad Bogu i mojoj sjajnoj doktorici hvala ❤❤❤❤❤❤.Tako da oko 12,13.11 FET 🥳🥳🥳

    😘😘😘
    Držim fige da sve bude dobro 🤞🤞🤞

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    "Misli dobro, pa će dobro i biti" 🙏

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Rebeka Korak po korak. Prvo nam je dobiti sto vise folikula, pa stanica, pa oplodenih, pa kvalitetnih. Ali ovo ti je vec odlican start👌💪😍

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1057

    Prijavi adminu

    Ribic jesu tebu javili koliko ih se oplodilo? 

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    ribic

    RebekaKorak po korak. Prvo nam je dobiti sto vise folikula, pa stanica, pa oplodenih, pa kvalitetnih. Ali ovo ti je vec odlican start👌💪😍

    Tako je.. kad se moze poceti piti caj od malinovog lista? 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    DOMLeon super,baš mi je drago. I mislila sam da će ti dati. Nadam se da će ovaj biti dobitni .
    Inna ajme,san snova. Čestitke! Baš mi je drago. Navijamo da beta bude velika, samo tko će ju dočekati,baš se dugo čeka. Jesi danas pravila test? 

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1057

    Prijavi adminu

    RebekaB

    ribic

    RebekaKorak po korak. Prvo nam je dobiti sto vise folikula, pa stanica, pa oplodenih, pa kvalitetnih. Ali ovo ti je vec odlican start👌💪😍
    Tako je.. kad se moze poceti piti caj od malinovog lista?

     Ja sam pocela nakon transfera. Sad jeli se moze i prije nebi ti znala rec 🤷🏼‍♀️

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1602

    Prijavi adminu

    Rebeka bravo na super rezultatu! Drago mi je da ti je netko konačno pogodio terapiju! 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.