Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Eh sad..zanima me par stvari..jel koja od vas naručivala sa i herba nakon 1.7..kako to sad ide? Jel ste placale carinu ipostarinu još dodatni i na koje iznose? Jel ima neki Q10 koji bi mi preporučile i ako ste voljne napisat koje ste još dodatke uzimale..hvala ☺️

    Ne mogu ti baš pomoći sa savjetima oko suplemenata, ali iHerb je registriran kao import one-stop-shop, što znač da oni uračunavaju i plaćaju sva ta dodatna davanja, carinu, PDV. Piše ti sve na njihovoj stranici (ja savjetujem da skineš njihov app i ulogiraš se, napraviš account, označiš da si iz Hrvatske pa ti oni napišu sve info odmah). :)Sretno! 


  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Domleon i Razumna probat cemo još ovdje da iskoristimo to što imamo pa ćemo vidjet dalje sta cemo...
    Stala ja danas vagu, mislila da cu se sokirat kad ono isto kila kao i prije postupka 😱 izgleda sam samo još napuhana od svih tih silnih hormona..u licu sam 3 put deblja nego inače 🙄 rekli smo i muz i ja sad malo regulirat prehranu i to ću nam slozit jelovnik  koji sadrzi sve te namirnice koje poboljšavaju spermu i jajne stanice..ja cu od 1.10 vjerovatno krenut u teretanu ili na neku aktivnost..ne znam dal da i njega natjeram al kad je i ovako mršav ne znam koji je smisao...

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Anchy zao mi je
    Ja sam na istoj stimulaciji kao ti zavrsila na 18 js i u hiperu a kod muza na jedvite jade nadjen pokoji spermij. Od toga su 9 js uspjeli aspirirati, sve su bile zrele i dosli smo do 4 blastociste.
    Razumna necu komentirati tvoje izjave cini mi se da si napisala nesto da je do labosa ili slicno 🤦‍♂️
    Anchy, ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da je do vas dvoje a ne do klinike, ali sada imas vremena poraditi na kvaliteti svojih stanica, skinuti koju kilicu, muz neka koju dobije 💪 , nije u tabletama sve, puno mozes uciniti za sebe nacinom zivota, promjenom ako treba i iz korjena. Vidjela sam vas danas u cekaoni dok jos niste znali betu. Mislim da mozes jos nabildati svoje stanice i ne samo suplementima, nego prehranom, treningom, zdravim nacinom zivota.
    Sada ti stizu svakojaki savjeti, te nikome nije jasno pa ni meni kako samo 4 zrele od 9 i steta je ne iskoristiti svaki spermij. Ne znam sto da kazem evo, iz iste smo klinike, danas je tamo bilo nas 5 trudnica iz prve stimulacije sto nam je uspjelo, od toga 1 iz azoo. Mozda da u drugom mjesecu predlozis drugu stimulaciju, ili evo nisam pametna.... poradi na sebi i svojoj psihi jer dzabe sve ako nisi u glavi mirna, a tebe je toliko opizdilo uzbudjenje da si mislila da se na aspiraciju ide punog mjehura a s nama si tu provela mjesece i mjesece 😁 ne daj boze da zatreba naci ce se spermiji u drugom muzevom testisu 🙏 a prije toga navijamo za drugu ampulu, 9 js i 9 zrelih 🙏🙏🙏❤❤❤

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    MMMartinaaa

    Anči 💕

    Eh sad..zanima me par stvari..jel koja od vas naručivala sa i herba nakon 1.7..kako to sad ide? Jel ste placale carinu ipostarinu još dodatni i na koje iznose? Jel ima neki Q10 koji bi mi preporučile i ako ste voljne napisat koje ste još dodatke uzimale..hvala ☺️
    Ne mogu ti baš pomoći sa savjetima oko suplemenata, ali iHerb je registriran kao import one-stop-shop, što znač da oni uračunavaju i plaćaju sva ta dodatna davanja, carinu, PDV. Piše ti sve na njihovoj stranici (ja savjetujem da skineš njihov app i ulogiraš se, napraviš account, označiš da si iz Hrvatske pa ti oni napišu sve info odmah). :)Sretno!

    E hvala to me najviše zanimalo ☺️ imam slikice sto su prije cure pisale da su uzimale pa ću nešto iskombinirat 🤭

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • nerazumna.

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Lindsay

    Anchy zao mi je
    Ja sam na istoj stimulaciji kao ti zavrsila na 18 js i u hiperu a kod muza na jedvite jade nadjen pokoji spermij. Od toga su 9 js uspjeli aspirirati, sve su bile zrele i dosli smo do 4 blastociste.
    Razumnanecu komentirati tvoje izjave cini mi se da si napisala nesto da je do labosa ili slicno 🤦‍♂️
    Anchy, ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da je do vas dvoje a ne do klinike, ali sada imas vremena poraditi na kvaliteti svojih stanica, skinuti koju kilicu, muz neka koju dobije 💪 , nije u tabletama sve, puno mozes uciniti za sebe nacinom zivota, promjenom ako treba i iz korjena. Vidjela sam vas danas u cekaoni dok jos niste znali betu. Mislim da mozes jos nabildati svoje stanice i ne samo suplementima, nego prehranom, treningom, zdravim nacinom zivota.
    Sada ti stizu svakojaki savjeti, te nikome nije jasno pa ni meni kako samo 4 zrele od 9 i steta je ne iskoristiti svaki spermij. Ne znam sto da kazem evo, iz iste smo klinike, danas je tamo bilo nas 5 trudnica iz prve stimulacije sto nam je uspjelo, od toga 1 iz azoo. Mozda da u drugom mjesecu predlozis drugu stimulaciju, ili evo nisam pametna…. poradi na sebi i svojoj psihi jer dzabe sve ako nisi u glavi mirna, a tebe je toliko opizdilo uzbudjenje da si mislila da se na aspiraciju ide punog mjehura a s nama si tu provela mjesece i mjesece 😁 ne daj boze da zatreba naci ce se spermiji u drugom muzevom testisu 🙏 a prije toga navijamo za drugu ampulu, 9 js i 9 zrelih 🙏🙏🙏❤❤❤

    Bravo, potpisujem savjete za anchy i komentar za R. 😁Anchy mozes ti to, 6mj je mozda i blagoslov da se sto posto posvetite sebi, fizicki i psihicki spremni po pobjedu! 🍀🍀🍀🍀⚡⚡⚡⚡

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Lindsay nisam bila sigurna jesi to ti pa mi je bilo glupo pozdravit te ili nešto 🙈 tek kasnije kad su cure komentirale da je bila cura koja je dijelatnik povezala sam da bi to mogla bit ti...
    Ma ja ne krivim uopće labos ni u kojem slučaju, nit mi je i jednom palo na pamet da je do njih ili neka greška...i vjerujem u potpunosti i doktoru i embriologici i svemu..definitivno ću poradit na kilama, bila sam pitala profesora prije postupka jel trebam sta skidat, reko je ne da nebi samo još nesto kod hormona pokvarili..sad je pred nama period od 6 mj pa imamo vremena polako za sve...vjerujem da ce sljedeći put dobitan 🤞
    A kao sto ti kazes ima i drugi testis nek se i on malo zrtvuje 🙈
    Želim ti mirnu i dosadnu trudnoću i nadam se da je sve ok kod tebe ❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Nerazumna sad je pred nama 6 mj zdrave hrane, treninga i sexa 🙈 ko zna možda se neki mališa probije 😂
    Svakako nisam mislila pit nikakve dodatke do 1 mj nego samo promjenit prehranu i ubacit treninge..onda imam u planu ponovit sve nalaze čisto da imam realnu sliku svega i da onda kad je organizam čist znam ako mu još šta treba dodat...
    Lucky hvala ☺️ za kolko ti je došlo?

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Lindsay

    Anchy zao mi je
    Ja sam na istoj stimulaciji kao ti zavrsila na 18 js i u hiperu a kod muza na jedvite jade nadjen pokoji spermij. Od toga su 9 js uspjeli aspirirati, sve su bile zrele i dosli smo do 4 blastociste.
    Razumnanecu komentirati tvoje izjave cini mi se da si napisala nesto da je do labosa ili slicno 🤦‍♂️
    Anchy, ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da je do vas dvoje a ne do klinike, ali sada imas vremena poraditi na kvaliteti svojih stanica, skinuti koju kilicu, muz neka koju dobije 💪 , nije u tabletama sve, puno mozes uciniti za sebe nacinom zivota, promjenom ako treba i iz korjena. Vidjela sam vas danas u cekaoni dok jos niste znali betu. Mislim da mozes jos nabildati svoje stanice i ne samo suplementima, nego prehranom, treningom, zdravim nacinom zivota.
    Sada ti stizu svakojaki savjeti, te nikome nije jasno pa ni meni kako samo 4 zrele od 9 i steta je ne iskoristiti svaki spermij. Ne znam sto da kazem evo, iz iste smo klinike, danas je tamo bilo nas 5 trudnica iz prve stimulacije sto nam je uspjelo, od toga 1 iz azoo. Mozda da u drugom mjesecu predlozis drugu stimulaciju, ili evo nisam pametna…. poradi na sebi i svojoj psihi jer dzabe sve ako nisi u glavi mirna, a tebe je toliko opizdilo uzbudjenje da si mislila da se na aspiraciju ide punog mjehura a s nama si tu provela mjesece i mjesece 😁 ne daj boze da zatreba naci ce se spermiji u drugom muzevom testisu 🙏 a prije toga navijamo za drugu ampulu, 9 js i 9 zrelih 🙏🙏🙏❤❤❤

    Ako ne želiš ni komentirati, nemoj me ni spominjati.
    U najboljem labaratoriju uvjeti su lošiji nego u maternici- to je opće poznata činjenica a ti sad tvrdi drugačije.

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    E Lindsay ti vjerovatno znaš, nema veze što on oma zamrznuto sjeme, on moze opet trazit uputnicu od opće prakse za spermiogram? Dobro se on sad sjetio, kaze zasto ti plaćali 400 kn, ako moze tako..
    Lucky hvala..ma ja bi uzela vjerovatno taj Q10 i vitamin D i E..i nastavit ću pit novalac..drzat cu se onog sto su i meni i njemu rekli doktori, a to je da ne pretjerujemo s ičim da nebi napravili kontra efekt 🤷🏽‍♀️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Lita.1234

    Anci i sve cure zao mi je. Bas ❤️ Nadam se da cete uspjeti sto prije u novi postupak.
    Ja prijavljujem FET 2 blastice, i odmah novi stimulirani ciklus iza ako beta bude negativna.

    Drzim fige 🤞 kad je beta?

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.