Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Maslačakxx

    Asli 🌼

    Aurora čestitam na plusiću 🙂🙂🙂🥳

    E a ja na kraju ne mogu raditi Nifty, ni Harmony ni Panoramu niti jedan od testova zbog toga što sam imala blizance i nalazi ne bi bili pouzdani.
    Dobila sam informaciju da je došlo do pobačaja jednog ploda prije 8.tjedna da bi mogla raditi testove nakon što prođe 9 tjedana. A pošto se kod mene dogodilo s 9 i pol tjedana nalazi mi ne bi bili pouzdani, valjda zbog količine hormona u krvi i sl.
    Tako da se bar ne moram nervirati oko čekanja nalaza 😂
    A jučer na uzv-u se vidio pišuliiiinac 💙 tako da sam i spol saznala.
    Pa evo, znam da nema puno cura sa sličnom situacijom, ali ako nekome zatreba informacija.

    Čestitaaam i super da se već vidilo, možda i meni kažu idući put nešto 😂
    I baš te briga za te testove, mimoišlo te čekanje bar jednog rezultata u ovom našem vječnom čekanju 🙈 ja sam odlučila da ih neću radit, svakako ne bi ništa poduzimala pa onda neću sebe maltretirat. Na uzv je uvik bilo sve super pa ću se probat opustit.
    Kako ti je doma, kako se osjećaš općenito, fizički?


    Hvala ti. Moguće je da vide, zavisi o položaju tijekom uzv-a, a i prije se vidi kad je dečko, očito iz kojeg razloga 😂
    Pa i ja u početku nisam htjela raditi uopće, pa sam se ipak odlučila da hoću. I sad kad ne mogu mi je baš laknulo 😅
    Dosta mi je nalaza i iščekivanja.
    Fizički se osjećam odlično, ništa me napokon više ne boli, imam jako oskudno smeđarenje još od ostatka hematoma, ali to me ne zabrinjava više. Jedino što me muči je žgaravica, ali nakon svih problema to nije ništa 😁
    Kako si ti??

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Stela1987

    AuroraB

    Nerazumna sumnjam na dvije osobe; Lucija007 ili Sanjich
    Manemoj, Sunny, Ssanjas, MISSica :), Darliv, Malala, Bajoma, MissIvy, Ruska, Mjau, Kača, JosipaB hvala što se veselite sa mnom.❤️
    Stela, ako već sada imaš takvu odbojnost prema Petrovoj, moj savjet ti je da se radije strpiš i odradiš postupak u klinici u kojoj ćeš se osjećati ugodno, pravodobno informirano i gdje će ti se kao pacijentu dati potrebna pozornost i pažnja. Nemoj se radi mjesec, dva čekanja dovesti u situaciju gdje ćeš biti bijesna sama na sebe zašto si ponovila postupak tamo a nisi se osjećala dobro ni prvi puta…

    Odbojnosti je nastupila zbog pristupa stvarno ne tražim da me netko gladi po onoj stvari i da mi titra ali ono budi čovjek, sve smo mi svjesne da je malo liječnika a nas je previše ali da liječnik nema 2 minute vremena da ga pitaš 3 rečenice ili da izađe na hodnik i pred 30 žena čita dijagnoze i njena razmišljanja je meni van svake pameti ali dobro nisam te struke pa se neću praviti pametna, svakako se mislim iza menge naručiti na konzultacije u ivf polikliniku pa ćemo vidjeti što i kako dalje. Trnovit je ovo put i niti jednoj od vas nije lako zato mi je žalosno da takav tip liječnika nema više razumijevanja o strpljenja 🤷‍♀️


    Potpisujem  znam da je to njima normalno, ali meni nije ugodno komentirati privatne stvari ispred pune čekaone. A ja sam ekstrovert, mogu mislit kako ne introvertima u takvoj situaciji. 
    -
    Cure moje jedva čekam da i ja s vama komentiram simptome, baš ste simpatične heheheh 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Cure ja sam upravo pokvarila ne znam što da radim 

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Anči, smrdila je i meni hrana i povračala sam na neke mirise. Grudi užasno napete, prištići su bili isto katastrofalni (njih sam pripisala tim hormonskim injekcijama jer sam ih imala i dva mjeseca poslije (jedva sam ih se riješila)). Sve je to od utriča po mojem, jer je stvarno rano za neki simptom trudnoće (bar ja mislim😅). 
    Beta je meni bila pozitivna, nadam se da bude i tebi!! 😊 I da se tebi nastavi pravilno duplati! 😊
    Znam da je bzvz reči da ne misliš na to i na sve simptome, jer realno, znam da budeš, ja sam bila i gora 😅😅 

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Leli91

    Cure ja sam upravo pokvarila ne znam što da radim


    To ti je jako često.
    Je li crvena, svježa krv ili smeđa, tamna? Koliko je količinski ima?
    Meni je zadnji izljev bio prije 2 tjedna, malac je i dalje dobro i nemam ama baš nikakvog problema. Tako da ne mora nužno biti loše.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Joj, Maslačakxx. Gledam ti potpis i ne mogu ti opisati koliko mi je drago radi tebe 

    💔💔💔

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Lorena3009, ako su D-Dimeri ok, onda je vjerojatno sve OK. Dok sad ćekaš nalaze, možeš ih opet izvaditi čisto da se smiriš. Mi heparinke redovno vadimo D-dimere i po tome znamo je li nam terapija ok.
    A bez brige, mutacije rijetko koja trudnica vadi. Moja uputa je bila za druge cure, ako ih to brine, neka vade odmah sad, neka ne čekaju trudnoću.
    Inače, ja sam mutacije čekala oko 5 tjedana.

    AuroraB, woooohoooooo!!!!!!

    Leli91
    Što se tiče proljeva/zatvora, to ti se izmjenjuje. Budi sretna dok ide.
    Za UZV nije drama da je dan za danom, ali ne treba ti to. Odgodi kod socijalne tjedan dana. Bolje ti je tako pa da se svaki tjedan umiriš da je sve u redu, nego dan za danom pa ne dobiješ umirenje.
    To što nemaš simptoma, uživaj. Svakom je različito, a i još ti je jako rano. Bez brige, bolit će i tebe.

    Dani30, probadanja su normalna. U jednom trenutku će nestati, pa će se opet pojaviti i tako kroz cijelu trudnoću.

    Joka95, Anči gravignost je smeće. Ja sam u drugoj trudnoći oplakala jer je on bio snješko, kad ono divovska beta. Napravila sam tad usporedbu svih testova (isprobala sam ih 7 na istom urinu) i ispalo je da je muller i dm najbolji value for money - lijepo pokažu, a jeftini su.


    D-dimeri su mi 0.5 a takvi su mi bili i prije postupka kad sam vadila. 3 doktora su mi rekli da su dobri. Sad u trudnoći u 12 tjednu su isto bili 0.5 i dr. Na transfuziji je rekla da su super jer je u trudnoći veći interval. Evo jutros sam zvala transfuziju u Osijek i cura u laboratoriju mi je rekla da su nalazi gotovi još 15.9. Onda sam zvala administraciju i rekli su da su poslali na adresu 16.9.a nalaza nema. Ko da šalju u Tunguziju. Onda je muž poludila i nazva i reka da izvole i pošalju doktorici na mail. Nadam se da jesu. Doktorica mi radi popodne. Pa ce mi javit. Javim vam kad mi se javi. 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    ma2013 🌺🌺

    Anči, smrdila je i meni hrana i povračala sam na neke mirise. Grudi užasno napete, prištići su bili isto katastrofalni (njih sam pripisala tim hormonskim injekcijama jer sam ih imala i dva mjeseca poslije (jedva sam ih se riješila)). Sve je to od utriča po mojem, jer je stvarno rano za neki simptom trudnoće (bar ja mislim😅).
    Beta je meni bila pozitivna, nadam se da bude i tebi!! 😊 I da se tebi nastavi pravilno duplati! 😊
    Znam da je bzvz reči da ne misliš na to i na sve simptome, jer realno, znam da budeš, ja sam bila i gora 😅😅


    Ma da i ja to pripisujem utrićima ali se ipak malo nadam 🤭🤞🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Krv je svijetlo crvena i ima je dosta na papiru kad se obrišem 

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    ma2013 🌺🌺

    Anči, smrdila je i meni hrana i povračala sam na neke mirise. Grudi užasno napete, prištići su bili isto katastrofalni (njih sam pripisala tim hormonskim injekcijama jer sam ih imala i dva mjeseca poslije (jedva sam ih se riješila)). Sve je to od utriča po mojem, jer je stvarno rano za neki simptom trudnoće (bar ja mislim😅).
    Beta je meni bila pozitivna, nadam se da bude i tebi!! 😊 I da se tebi nastavi pravilno duplati! 😊
    Znam da je bzvz reči da ne misliš na to i na sve simptome, jer realno, znam da budeš, ja sam bila i gora 😅😅

    Ma da i ja to pripisujem utrićima ali se ipak malo nadam 🤭🤞🤞


    Znam i ja sam se. 😉
    Velim ti, najbolje da ne pratimo sve to, a pratimo. 
    Znaš da ti držim 🤞 za najljepši crtu sutra i najbolju betu u pon! 😘❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.