Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    ma2013 🌺🌺

    Anči 💕

    ma2013 🌺🌺

    Anči, smrdila je i meni hrana i povračala sam na neke mirise. Grudi užasno napete, prištići su bili isto katastrofalni (njih sam pripisala tim hormonskim injekcijama jer sam ih imala i dva mjeseca poslije (jedva sam ih se riješila)). Sve je to od utriča po mojem, jer je stvarno rano za neki simptom trudnoće (bar ja mislim😅).
    Beta je meni bila pozitivna, nadam se da bude i tebi!! 😊 I da se tebi nastavi pravilno duplati! 😊
    Znam da je bzvz reči da ne misliš na to i na sve simptome, jer realno, znam da budeš, ja sam bila i gora 😅😅

    Ma da i ja to pripisujem utrićima ali se ipak malo nadam 🤭🤞🤞

    Znam i ja sam se. 😉
    Velim ti, najbolje da ne pratimo sve to, a pratimo.
    Znaš da ti držim 🤞 za najljepši crtu sutra i najbolju betu u pon! 😘❤️


    A to ti je ono kad ti vrag neda mira 😅 znaš da je rano i sve to, al ti onda neki glas u podsvjesti kaže e a mozda ipak ovo nešto znači 🙈 😂
    Hvala ti ❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Aurora ❤️❤️🤞🤞🤞😊

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Leli jeli se imas kome javit? Jeli te boli? 
    Maslacakxx ti isto znas utjesit 💜 fala cure ❤ 
    Glava je cudo koliko upravlja nama 😅 

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Leli91

    Krv je svijetlo crvena i ima je dosta na papiru kad se obrišem


    Jel imaš kakve bolove? Probaj leć i smirit se..ako se pojača krvarenje ili bolovi javi se doktoru…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Leli91

    Cure ja sam upravo pokvarila ne znam što da radim


    Petak je… Ide vikend… Javi se svom ginekologu ili odi na hitnu. Ne mora biti nista, a i moze biti nesto. 🤞🤞

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Leli91

    Krv je svijetlo crvena i ima je dosta na papiru kad se obrišem


    OK, ali još nije da puni uložak. To je dobro. Imali smo ovdje miss koja je imala gadne izljeve, potoke, a sad je mama 
    Neke cure vole otići na hitnu. Ja ne volim, to mi je stresno. Vidi sama odgovara li ti to. 
    Ja sam obično javila mom MPO ginekologu što se zbiva i on bi me pozvao na UZV. Možeš se javiti i bilo kojem drugom ginekologu kojem vjeruješ i koji ima dobar UZV. Ti u međuvremenu možeš popiti 4 Duphastona odjednom, leći na lijevi bok i mirovati. Ne moraš prestrogo mirovati, ali nemoj više ići okolo i generalno izbjegavaj napore. Ako vidiš da te pere panika, možeš si i jedan Normabel drmnuti. I samo polako, tvoji malci se bore, vjeruj u njih 
    Utrogestane više ne guraš, nego ih piješ dok se to ne smiri. Imaj na umu da Utrogestani kad se piju imaju malo gadnije nuspojave - meni se mutio vid, gubila bih ravnotežu i slično. Tako da ih piješ i ležiš nakon toga. Doduše, to samo prvih par puta, nakon toga kao da pijem bonbončiće.

    Krvarenje može biti iz mnogo razloga. Manjak progesterona (zato ova 4 Duphastona), neka ranica od utrića (jako često), hematom (dosta često), malci znaju oštetiti neku žilu dok se gnijezde (isto često). Kad se radi o spontanom, onda su to već ogromni potoci krvi, veliki ugrušci i često gadni grčevi. Meni doslovno noćni uložak nije izdržao niti sat vremena. Ti si daleko od toga.

    💔💔💔

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Asli 🌼

    Maslačakxx

    Asli 🌼

    Aurora čestitam na plusiću 🙂🙂🙂🥳

    E a ja na kraju ne mogu raditi Nifty, ni Harmony ni Panoramu niti jedan od testova zbog toga što sam imala blizance i nalazi ne bi bili pouzdani.
    Dobila sam informaciju da je došlo do pobačaja jednog ploda prije 8.tjedna da bi mogla raditi testove nakon što prođe 9 tjedana. A pošto se kod mene dogodilo s 9 i pol tjedana nalazi mi ne bi bili pouzdani, valjda zbog količine hormona u krvi i sl.
    Tako da se bar ne moram nervirati oko čekanja nalaza 😂
    A jučer na uzv-u se vidio pišuliiiinac 💙 tako da sam i spol saznala.
    Pa evo, znam da nema puno cura sa sličnom situacijom, ali ako nekome zatreba informacija.

    Čestitaaam i super da se već vidilo, možda i meni kažu idući put nešto 😂
    I baš te briga za te testove, mimoišlo te čekanje bar jednog rezultata u ovom našem vječnom čekanju 🙈 ja sam odlučila da ih neću radit, svakako ne bi ništa poduzimala pa onda neću sebe maltretirat. Na uzv je uvik bilo sve super pa ću se probat opustit.
    Kako ti je doma, kako se osjećaš općenito, fizički?

    Hvala ti. Moguće je da vide, zavisi o položaju tijekom uzv-a, a i prije se vidi kad je dečko, očito iz kojeg razloga 😂
    Pa i ja u početku nisam htjela raditi uopće, pa sam se ipak odlučila da hoću. I sad kad ne mogu mi je baš laknulo 😅
    Dosta mi je nalaza i iščekivanja.
    Fizički se osjećam odlično, ništa me napokon više ne boli, imam jako oskudno smeđarenje još od ostatka hematoma, ali to me ne zabrinjava više. Jedino što me muči je žgaravica, ali nakon svih problema to nije ništa 😁
    Kako si ti??


    Ja sam Nifty zbog iste situacije radila u 18.tjednu trudnoće. Al moj 2.plod je odusta između 6.i 7.tjedna.i na pregledu sa 16+ koji dan smo vidili da se gestacijska dobro smanjila odlučili sa 18 tjedana radit. Isto zbog viška hormona nismo smili prije

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Aurora curooo čestitam na pozitivnom testiću 🥰😍 i jedva čekam potvrdu bete ❤💪🏼❤
    Asli drago mi je da si napokon izašla iz bolnice i neka to bude zadnja ružna uspomena ❤
    Leli sve će biti ok, drugačije neće i ne može i vjeruj u to 

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Leli ja bih se javila dr!
    Krvarenje je cesto u ranoj trudnoci ali opet ne bih rizikovala

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5
    [lilypie.com]

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Leli nemoj se plašiti, puno nas je imalo krvarenja u trudnoći pa bi sve dobro završilo, cure su ti sve objasnile. Sretno i javi kako si 🥰

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.