Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Dani30

    DOMLeon

    Dani30

    Mjau

    Aurora prelijepe crte 😍😍
    Dani Leli ja sam OK preko dana ali cim krene da se primice noc nema spavanja sve me boli. Imam povremeno tup i jak bol tamo dolje. Sve me plasi. Jedva cejam pregled.
    Jeste li vi napuhane od utrogestana?? Meni je stomak kao da sam 5ti mjesec 😏 sa stolicom nemam problema.
    Ovo je SVE NEKI STRah i cekanje - prbo cekamo mengu! Pa cekamo aps. Pa transfer. Pa cekamo betu! Pa prvi uzv! Pa prenatalni test! Pa 12tu nedelju! Pa cekanje prvih udaraca! Pa cekanje porodjaja…. 😅😅😅Kako se ne rodih kao musko

    I kod mene je tako… neki dan je dosao prijatelj fo nas kpme nismo nista spominjali,pa ti on meni reko iz vedra neba: jao Danijela trudnoca ti lijepo pristaje ,koliko si trudna ? 3-4 mjeseca…. 🤯🤯🤣🤣🤣🤣

    Dani ja mislim da ce bit blizanci do kraja 👶👶

    Nikad se nezna… 😁😁😁bas bi se veselila da budu….😄😄


    🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🙏🙏🙏

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Aurora čestitam na plusiću 🙂🙂🙂🥳

    E a ja na kraju ne mogu raditi Nifty, ni Harmony ni Panoramu niti jedan od testova zbog toga što sam imala blizance i nalazi ne bi bili pouzdani.
    Dobila sam informaciju da je došlo do pobačaja jednog ploda prije 8.tjedna da bi mogla raditi testove nakon što prođe 9 tjedana. A pošto se kod mene dogodilo s 9 i pol tjedana nalazi mi ne bi bili pouzdani, valjda zbog količine hormona u krvi i sl.
    Tako da se bar ne moram nervirati oko čekanja nalaza 😂
    A jučer na uzv-u se vidio pišuliiiinac 💙 tako da sam i spol saznala.
    Pa evo, znam da nema puno cura sa sličnom situacijom, ali ako nekome zatreba informacija. 

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Asli 🌼

    Aurora čestitam na plusiću 🙂🙂🙂🥳

    E a ja na kraju ne mogu raditi Nifty, ni Harmony ni Panoramu niti jedan od testova zbog toga što sam imala blizance i nalazi ne bi bili pouzdani.
    Dobila sam informaciju da je došlo do pobačaja jednog ploda prije 8.tjedna da bi mogla raditi testove nakon što prođe 9 tjedana. A pošto se kod mene dogodilo s 9 i pol tjedana nalazi mi ne bi bili pouzdani, valjda zbog količine hormona u krvi i sl.
    Tako da se bar ne moram nervirati oko čekanja nalaza 😂
    A jučer na uzv-u se vidio pišuliiiinac 💙 tako da sam i spol saznala.
    Pa evo, znam da nema puno cura sa sličnom situacijom, ali ako nekome zatreba informacija.


    Čestitaam na dečkićuuu 💙

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3027

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Nerazumna sumnjam na dvije osobe; Lucija007 ili Sanjich
    Manemoj, Sunny, Ssanjas, MISSica :), Darliv, Malala, Bajoma, MissIvy, Ruska, Mjau, Kača, JosipaB hvala što se veselite sa mnom.❤️
    Stela, ako već sada imaš takvu odbojnost prema Petrovoj, moj savjet ti je da se radije strpiš i odradiš postupak u klinici u kojoj ćeš se osjećati ugodno, pravodobno informirano i gdje će ti se kao pacijentu dati potrebna pozornost i pažnja. Nemoj se radi mjesec, dva čekanja dovesti u situaciju gdje ćeš biti bijesna sama na sebe zašto si ponovila postupak tamo a nisi se osjećala dobro ni prvi puta…


    Odbojnosti je nastupila zbog pristupa stvarno ne tražim da me netko gladi po onoj stvari i da mi titra ali ono budi čovjek, sve smo mi svjesne da je malo liječnika a nas je previše ali da liječnik nema 2 minute vremena da ga pitaš 3 rečenice ili da izađe na hodnik i pred 30 žena čita dijagnoze i njena razmišljanja je meni van svake pameti ali dobro nisam te struke pa se neću praviti pametna, svakako se mislim iza menge naručiti na konzultacije u ivf polikliniku pa ćemo vidjeti što i kako dalje. Trnovit je ovo put i niti jednoj od vas nije lako zato mi je žalosno da takav tip liječnika nema više razumijevanja o strpljenja 🤷‍♀️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Dani30

    Mjau

    Aurora prelijepe crte 😍😍
    Dani Leli ja sam OK preko dana ali cim krene da se primice noc nema spavanja sve me boli. Imam povremeno tup i jak bol tamo dolje. Sve me plasi. Jedva cejam pregled.
    Jeste li vi napuhane od utrogestana?? Meni je stomak kao da sam 5ti mjesec 😏 sa stolicom nemam problema.
    Ovo je SVE NEKI STRah i cekanje - prbo cekamo mengu! Pa cekamo aps. Pa transfer. Pa cekamo betu! Pa prvi uzv! Pa prenatalni test! Pa 12tu nedelju! Pa cekanje prvih udaraca! Pa cekanje porodjaja…. 😅😅😅Kako se ne rodih kao musko

    I kod mene je tako… neki dan je dosao prijatelj fo nas kpme nismo nista spominjali,pa ti on meni reko iz vedra neba: jao Danijela trudnoca ti lijepo pristaje ,koliko si trudna ? 3-4 mjeseca…. 🤯🤯🤣🤣🤣🤣


    Znaci i ti si naduvana!?? 😅😅😅😅😅
    Kad mi muz kaze - đe si naduvana ili đe si debela…… Poludim 🙆‍♂️
    Tacno ne izlazim pred ljude u uskoj majci jer bi iszo rekli kao tebi.. Haos od utrica

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5
    [lilypie.com]

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3027

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    AuroraB

    Nerazumna sumnjam na dvije osobe; Lucija007 ili Sanjich
    Manemoj, Sunny, Ssanjas, MISSica :), Darliv, Malala, Bajoma, MissIvy, Ruska, Mjau, Kača, JosipaB hvala što se veselite sa mnom.❤️
    Stela, ako već sada imaš takvu odbojnost prema Petrovoj, moj savjet ti je da se radije strpiš i odradiš postupak u klinici u kojoj ćeš se osjećati ugodno, pravodobno informirano i gdje će ti se kao pacijentu dati potrebna pozornost i pažnja. Nemoj se radi mjesec, dva čekanja dovesti u situaciju gdje ćeš biti bijesna sama na sebe zašto si ponovila postupak tamo a nisi se osjećala dobro ni prvi puta…

    STELA jesi li iz Zg ?Ako jesi idi na Vuk Vrhovac tamo ces dobit najbolji tretman


    Jesam živim u okolici Zagreba ali smo se dragi i ja dogovorili da ćemo u ivf polikliniku pa kako nam Bog dragi da 🙏

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Maslačakxx

    PUPOice moje, meni su traume čekanja bete još svježe pa da vas utješim.
    4 postupka, sva 4 isti svi simptomi i pritom isti kao i pms sve ostale misece, 2 puta ništa, 2 puta trudna. I svaki put sam unaprid sve škartala jer mi je tako psihičli lakše, odma počnem kukat i plakat da nije uspilo, naručila sam sad bila i suplemente za prije idućeg postupka, eto dobro i gonale nisam odma kupila 😂
    Jednostavno sam pesimist i tako mi paše, onda se pozitivno iznenadim, a ne razočaram jer sam spremna uvik na najgore 😂
    Simptomi dolaze i odlaze, ne znače ništa, ako je do bete još par dana, i nemate šta nego se zabavit maksimalno da prođe vrime, i to je to.
    Ja sam imala užas iskustva s testovima, na betu oko 180 test neg dan prije, i sl, i sad sam napravila bila 12 dnt trodnevnog, znači 15dno najjeftiniju trakicu i spremila je za uspomenu kao prvi i jedini poz test u životu. Prije toga nisam tila jer mi je bilo dosta trauma od snjegovića. A tada sam ga napravila da odlučim oću popit ketonal jer me tolko bolilo ko da ću dobit i nisam tila da me ona odvratna menga iza stimulacije uhvati bez teških droga 😂
    Oću reć simptomi su toliko nepouzdani sad da ih je najbolje ignorirat i uživat i zabavit se najbolje šta možete da vrime brže prođe.
    Sritnoooo 🥰🥰


    Hvala na podršci ❤️ 
    Ja sam povraćala jutros..i bas mi smetaju svi mirisi..znam da je rano da je to od trudnoće al ajd..sad imam lagani pritisak i osjećaj kao da cu procurit..i sise me lagano peckaju i bradavice bole…vidjet ćemo 🤞
    Jel tebi bolje?

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • nerazumna.

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Maslačakxx

    PUPOice moje, meni su traume čekanja bete još svježe pa da vas utješim.
    4 postupka, sva 4 isti svi simptomi i pritom isti kao i pms sve ostale misece, 2 puta ništa, 2 puta trudna. I svaki put sam unaprid sve škartala jer mi je tako psihičli lakše, odma počnem kukat i plakat da nije uspilo, naručila sam sad bila i suplemente za prije idućeg postupka, eto dobro i gonale nisam odma kupila 😂
    Jednostavno sam pesimist i tako mi paše, onda se pozitivno iznenadim, a ne razočaram jer sam spremna uvik na najgore 😂
    Simptomi dolaze i odlaze, ne znače ništa, ako je do bete još par dana, i nemate šta nego se zabavit maksimalno da prođe vrime, i to je to.
    Ja sam imala užas iskustva s testovima, na betu oko 180 test neg dan prije, i sl, i sad sam napravila bila 12 dnt trodnevnog, znači 15dno najjeftiniju trakicu i spremila je za uspomenu kao prvi i jedini poz test u životu. Prije toga nisam tila jer mi je bilo dosta trauma od snjegovića. A tada sam ga napravila da odlučim oću popit ketonal jer me tolko bolilo ko da ću dobit i nisam tila da me ona odvratna menga iza stimulacije uhvati bez teških droga 😂
    Oću reć simptomi su toliko nepouzdani sad da ih je najbolje ignorirat i uživat i zabavit se najbolje šta možete da vrime brže prođe.
    Sritnoooo 🥰🥰


    Ivanaaaaaaxxx 🤗🤗🤗 drago mi je da aam te uhvatila da ae javljas, nadam ae da T napreduje kako treba i da uzivas ❤️❤️❤️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3027

    Prijavi adminu

    Aurora  btw predivan testić neka nastavi tamniti i da beta bude  🔝🥰

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • nerazumna.

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Nerazumna sumnjam na dvije osobe; Lucija007 ili Sanjich
    Manemoj, Sunny, Ssanjas, MISSica :), Darliv, Malala, Bajoma, MissIvy, Ruska, Mjau, Kača, JosipaB hvala što se veselite sa mnom.❤️
    Stela, ako već sada imaš takvu odbojnost prema Petrovoj, moj savjet ti je da se radije strpiš i odradiš postupak u klinici u kojoj ćeš se osjećati ugodno, pravodobno informirano i gdje će ti se kao pacijentu dati potrebna pozornost i pažnja. Nemoj se radi mjesec, dva čekanja dovesti u situaciju gdje ćeš biti bijesna sama na sebe zašto si ponovila postupak tamo a nisi se osjećala dobro ni prvi puta…


    😉😉😉😉💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.