Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Ne znam tko me pitao za pishanje.. Ja ne mogu pishati prije 10dnt barem jer Ovitrelle treba toliko da izadje iz sustava.. Kaze 6500 IU vrijednost se svakih 27h prepolovi.. 😋 Mogu pishati samo Ovitrelle. 😂😂
    Toliko da vidim drugu crticu 😍😍😍😍😍😍😍😍

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Btw cure koje uzimaju clexane ili neki drugi heparin pored aspirina. Razmak mora biti 12h. Npr. Aspirin ujutro u 8h, clexane u 20h.

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    BjeliS 💕👣

    Btw cure koje uzimaju clexaneili neki drugi heparin pored aspirina. Razmak mora biti 12h. Npr. Aspirin ujutro u 8h, clexane u 20h.


    Zašto piti oboje? 

    💔💔💔

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Magnolia,Erica,Sbjelis a ne znam sta bi vam rekla, ne crpim snagu od nigdje nego samo idem dan po dan i svaki slijedeci se nadam da ce bit bolji..i kad je bolji mislim se super,to je to,sad ce bit lakse i onda sutradan opet krene.. 
    Da ,mene trudnoća definitivno boli i to nikad prije nisam cula zato mi i je tesko i cudno jer sam okruzena ljudima sa super i mirnim trudnocama pa mi je automatski teze…
    A i kad googlam o hematomu ,svasta nadem ali ne i to da boli,da ovako dugo boli..u biti bas nigdje nidgje nisam naisla na slucaj identican mome…pa zar je to moguće? Da nitko nije imao istu situaciju…da sam ja bas tako posebna,ne znam…
    A to sta se tice drugog misljenja mozdaga i zatrazim ali ne znam uopce di bi isla…A i pregled prije utorka kad me ceka redovni me malo strasi jer se ionako precesto pregledavam i bojim se da i tu ne stetim bebi…ne znam iskreno sta da radim,sad cu popricat s muzem….

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    E, da i netko je pitao za fraxiparin. To je isto kao i clexane. Kaze moj mpo. 😉

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ruska bas je evo Miss nasla neki clanak, i proslijedila ga meni, o tim bolovima ligamenata gdje pise da prođu nakon porođaja 😂… Poludit cemo sve skupa 🤦‍♀️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTB

    BjeliS 💕👣

    Btw cure koje uzimaju clexaneili neki drugi heparin pored aspirina. Razmak mora biti 12h. Npr. Aspirin ujutro u 8h, clexane u 20h.

    Zašto piti oboje?

    E za taj aspirin100 uvijek zab.pitat 😣

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Sanjich super je sve!! Gestacijska je tu, a na sljedećem pregledu ćeš već vidjeti i srce kako titra 😊
    Meto baš mi je drago da ti je bolje 🙂 i da su se stanice odlično oplodile, samo neka tako nastave 🤞🤞
    Leia žao mi je jako 😔 nemam iskustva, ali drži se! Šaljem virtualan zagrljaj 🤗
    Ruška tini curkica u shoppingu 🥰
    Što se tiče simptoma, nemojte se opterećivati jer ih ja skoro uopće nisam imala i sjećam se da me to isto brinulo 🙆‍♀️ na početku su me cicke bolile, pa je i to lagano prestalo- sad su jedino na očigled porasle. Mučnine i povraćanje uopće nisam imala, ali navodno su one češće kod žena koje nose curice kad se više estrogena izlučuje u tijelu. Babske priče ali ima nešto i u tome 🙃 Jedino mi isto kava nije odgovorala, tj.mlijeko bi mi teško palo kao i tebi Dada. Ali evo sad zadnjih dva tjedna popijem šalicu kave na dan i baš mi prija.
    Miss tako mi je žao da te muče ti bolovi. Moguće je da je od trudnoće, drugo tromjesečje je faza intenzivnog rasta djeteta. Maternica se podiže i gura ostale organe, a sve smo priča za sebe pa nekoga boli a nekog ne. Hematom bolje da ne curi, i kad nema krvi može biti da se suši i reapsorbira u maternicu tako da te to ne brine (čitala sam po netu jer me ista stvar brinula 🙈) Razumijem te skroz da te strah i brine te to sve, ali iš iš negativne misli, kako zračimo tako privlačimo.. pozitivan stav i guramo dalje 😘

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Cure imam pitanje jel koja od vas dobila estrofema poslije transfera 3*2 pit nekako mi to puno sta vi mislite? 

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    MISS

    Magnolia,Erica,Sbjelis a ne znam sta bi vam rekla, ne crpim snagu od nigdje nego samo idem dan po dan i svaki slijedeci se nadam da ce bit bolji..i kad je bolji mislim se super,to je to,sad ce bit lakse i onda sutradan opet krene..
    Da ,mene trudnoća definitivno bolii to nikad prije nisam cula zato mi i je tesko i cudno jer sam okruzena ljudima sa super i mirnim trudnocama pa mi je automatski teze…
    A i kad googlam o hematomu ,svasta nadem ali ne i to da boli,da ovako dugo boli..u biti bas nigdje nidgje nisam naisla na slucaj identican mome…pa zar je to moguće? Da nitko nije imao istu situaciju…da sam ja bas tako posebna,ne znam…
    A to sta se tice drugog misljenja mozdaga i zatrazim ali ne znam uopce di bi isla…A i pregled prije utorka kad me ceka redovni me malo strasi jer se ionako precesto pregledavam i bojim se da i tu ne stetim bebi…ne znam iskreno sta da radim,sad cu popricat s muzem….


    Jesi radila briseve i urinokulturu u trudnoći? 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.