Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

MaloTele

Broj poruka: 508

Prijavi adminu

Ja kad citam ove vase mucnine, grceve,umor, nedostatak apetita, tocno mi dode da svaki dan idem na uzv 🤦 kod mene nista,nekad mi malo dode muka pa nekaj pojedem sitno,neku vocku i odma mi je bolje, umorna sam normalno kao i inace, nista me ne boli,osim malo cice nekad tu i tamo,i sve mogu jest jedino nisam banane mogla cca nekih tjedan dana, ostalo sve normalno,u pogonu sam stalno,kave, druzenje u parku s necacima,neki dan smo i nogomet igrali,je da sam morala bit golman al nema veze 😆 jedino kaj sam primjetila da mi je drugacije nego inace to kaj nemrem spavat bas,ono budim se oko 7 cak i kad radim popodne, inace bi mogla do tipa 10 najnormalnije odvalit,i probava svako jutro redovita a inace nije bila 😆 nit spavam popodne,nit imam grceve ikakve, nit idem na WC cesce, ono nista nista, da nisam jucer vidjela svoje srceko malo mislila bi da nekaj ne valja 🤦😂

Ja 30, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    [lilypie.com]

MTB

Broj poruka: 4695

Prijavi adminu

Mara234, samo dan po dan. 

manemoj, ma ja sam navikla da je oduševljen sa mnom, ali mi je malo naporan sa tim stvarima koje nisu folikule i endometrij related.  

Meto, woooooohoooooooo 

Nina92 
    Tatica može i mamici kupiti koju sitnicu… čisto da bebice budu sretnije. 

Dada, sve ti je to normalno, dosta žena izgube par kila u prvom tromjesečju… i nadoknade kasnije. 

Šmattan, pa odi, nek baci pogled… možeš i ti onda baciti pogled… čisto ravnopravnosti radi 

Ja 41g AMH 17.1 pmol/L FSH 8 LH 9 gigantski miom. On divan mačo starac.
    ICSI 10/2020 BetaPlus. Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle. Missed ab.
    IVF 2/2021 Poliklinika IVF. Puregon 150 + Menopur 150, Orgalutran, Brevactid 10000

MaloTele

Broj poruka: 508

Prijavi adminu

Sanjich super vijesti,iducimput ces i srceko vidjeti 🤗 znam da se cini daleko ali brzo Ce to proci 🤞🥰
    Meto bitno da ima puno oplodenih, ostalo ces sve izdrzati 🤞🤞🤗 drzimo fige da imas za pola momčadi na kraju 🥰

Ja 30, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    [lilypie.com]

MTB

Prijavi adminu

MaloTele

Ja kad citam ove vase mucnine, grceve,umor, nedostatak apetita, tocno mi dode da svaki dan idem na uzv 🤦 kod mene nista,nekad mi malo dode muka pa nekaj pojedem sitno,neku vocku i odma mi je bolje, umorna sam normalno kao i inace, nista me ne boli,osim malo cice nekad tu i tamo,i sve mogu jest jedino nisam banane mogla cca nekih tjedan dana, ostalo sve normalno,u pogonu sam stalno,kave, druzenje u parku s necacima,neki dan smo i nogomet igrali,je da sam morala bit golman al nema veze 😆 jedino kaj sam primjetila da mi je drugacije nego inace to kaj nemrem spavat bas,ono budim se oko 7 cak i kad radim popodne, inace bi mogla do tipa 10 najnormalnije odvalit,i probava svako jutro redovita a inace nije bila 😆 nit spavam popodne,nit imam grceve ikakve, nit idem na WC cesce, ono nista nista, da nisam jucer vidjela svoje srceko malo mislila bi da nekaj ne valja 🤦😂

Blabla, nu, gledajte me kak se hvalim. 

IVF 2/2021 Poliklinika IVF. Puregon 150 + Menopur 150, Orgalutran, Brevactid 10000

Leia2.0

Broj poruka: 309

Prijavi adminu

Kod mene noćas i jutros krvarenje, puno jače od menstrualnog, a trenutno 
    puno slabije. Krvarenje nije bilo očekivano od prve antiprogesteronske tablete, ali nije nemoguće. Više manje kod mene će se očito dogoditi sve neočekivano. Neka tupa bol, ali podnošljiva. I dalje više bole emocije, nego tijelo. Ne znam da li je to djelomično i psihološki jer nisam očekivala taka izljev od te prve tablete, no baš mi se jako vrtjelo nakon dizanja iz kreveta. Mislim da sam u tih nekoliko naleta slabosti bila na nogama da bi se srušila. S jedne strane mi je olakšanje što se pokrenulo, a druge strane tuga jer je realnost svega sada vrlo opipljiva. 

💁🏻‍♀️34 g., AMH 33,8 PCO like
    💁🏻‍♂️39 g., astenozospermija
    1. IVF 1/2021 Vinogradska 🏥, 2 trodnevna, 1 vraćen = OHSS 8dpt , blighted ovum - missed ab u 7tt :(

🌼TiKi🌼

Broj poruka: 1183

Prijavi adminu

Sanjich super ❤️. Sjecam se sebe sa 5+3… Cmoljila muzu da je prerano da se ista vidi i kad me moja dr. tamo vidjela kak se bojim, izgnjavila me posteno 15 min da mi nađe titrajuci embrionalni odjek, iduci put, za tjedan dana se culo i srceko. ❤️

👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Ciljani odnosi od 2017.-2019.
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan, 1🐧
    Bhcg 14.dnt 793, bhcg 16.dnt 1868
    💝🙏
    [lilypie.com]

Sanjich 👶🤱

Broj poruka: 1608

Prijavi adminu

Dada🐼

Sanjich tako sam i ja sa 4+6 vidjela samo mali grah 🙈🙈🙈🙈, neznam šta će biti u ponedjeljak jer ću biti 6+3, valjda će se bebač vidjeti 🤗❤️🙏
    Imaš li kakve simptome? Uvjeri me da ne ludujem samo ja 🤣🤣🤣

Da mali grah slikala sam ga hehhe
    Umor, osjetljive grudi, nizak tlak, ponekad zgaravica i neka hrana mi se gadi.. Sve u svemu previse simptoma if you ask me.. Ali nista dramatično… Ja sjedim cijelu smjenu na poslu ustanem 10tak 15 puta.. Tako da srica jednim djelom mi to pase ali svaki dan jedva cekam leć.. 

👩31 (Pco like, IR) ❤️ 🧔35 (oaz-spermia)
    ICSI 10/2020- dr. XY 😍😂 - bemfola 150, cetrotide 250 / decapeptyl - FREEZE ALL - lagani hiper - 14js, 8opl., 3blastice➡️🐧🐧🐧
    1.FET - 7.1.2021. 🐧 ✖️ 2.FET - 3.2. 2021. ✅✅🐧🐧(4aa i 3bb)
    12dpt 573ß 😍🍀
    14dpt 1342ß 😍🍀
    1uzv 5+2 vidljiva gestacijska 11m 🥰🤰

🌼TiKi🌼

Broj poruka: 1183

Prijavi adminu

Leia drzi se draga, nadam se da ce sve to ruzno sto bolnije i sto prije proci 😔❤️

👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Ciljani odnosi od 2017.-2019.
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan, 1🐧
    Bhcg 14.dnt 793, bhcg 16.dnt 1868
    💝🙏
    [lilypie.com]

• *.Women_name.*

Broj poruka: 1278

Prijavi adminu

Nina92

Aylisha_77, žao mi je.
    Sanjich, držmo figeeeeeee! ❤️❤️ Obavezno nam se javi
    Samara cekamo slikicu 🥰🥰
    Jb to krvarenje ti je normalno, i ja sam se bila sokirala koliko toga ima, pogotovo ak si pila estrofema meni se cak i ciklus malo produzi za 2 dana
    VM naravno da nas ne gnjavis tu smo jedna za drugu zato i postoji ovaj forum, to sto mi prolazimo samo mi razumijemo ❤️❤️
    Dada i ja zelim mucnine, ti si mi takva podrska kad te citam i snaga da guram naprijed da nisi toga ni svijesna
    Mara strpi se jos malo
    Moja mama radi na Rebru na s malim rodenim bebicama na s je nedavno imala malu bebicu sa 700 grama i evo bebica je dobro i sad je kod kuce s mamom i tatom, sve je moguce
    MTB samo da ti ❤️ posaljem

To mi je rekao doktor u Petrovoj da oni sve kompliciranije slučajeve šalju na Rebro na neonatologiju, da je najbolja u RH. Znači tvoja majka je dio tih prekrasnih ljudi 🥰

🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.11 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

MTB

Prijavi adminu

Leia2.0

Kod mene noćas i jutros krvarenje, puno jače od menstrualnog, a trenutno
    puno slabije. Krvarenje nije bilo očekivano od prve antiprogesteronske tablete, ali nije nemoguće. Više manje kod mene će se očito dogoditi sve neočekivano. Neka tupa bol, ali podnošljiva. I dalje više bole emocije, nego tijelo. Ne znam da li je to djelomično i psihološki jer nisam očekivala taka izljev od te prve tablete, no baš mi se jako vrtjelo nakon dizanja iz kreveta. Mislim da sam u tih nekoliko naleta slabosti bila na nogama da bi se srušila. S jedne strane mi je olakšanje što se pokrenulo, a druge strane tuga jer je realnost svega sada vrlo opipljiva.

Draga, zapravo dosta cura ima tu sreću da im ode od prve tablete. Tako da je ovo super. Dosta sam visila na temi sa pobačajima kad sam ja bila u toj priči, i puno puno bolje je kad ti krene odmah sa prvom tabletom. 
    Samo nježno prema sebi, i nemoj biti sama - dosta krvi gubiš pa ćeš biti slabija jedno vrijeme.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.