Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaloTele

    MaloTele

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Ivanaxx moj je od početka govorio da nama ima nece upaliti al da Ce ivf uspjet iz prve, e sad iz tog prvog ivf-a imamo i smrzlica 2,p mozda je mislio na njih ali j sam se nadala ovom svom vracenom, i vec sam ga skoro i oplakala 😜 ti muski uvijek misle da mi dramimo bez veze a nekad jednostavno osjetis da to nije to.. kad ti vadis betu?
    Manemoj odlicno ako se osjecas spremno,  znaci da Ce bit dobitan 🥰😊🥰 kakav je bio taj malecki kojeg su zametnuli?
    Ruska1986  ne bi ja uopce bila negativna da se ne budim mokra vec par dana zaredom, a tako mi k uvijek kad trebam dobit, pa me to nekako iznegativilo, da ne koristim utrice mislim da bi procurila samo zbog toga, nikakve druge simptome nicega nemam,inace bi bila full pozitivna al ovo me bas deprimiran svako jutro 🤣 vihjet cemo sve, nemrjm promijenit nis vise 😂😤 il' je tu il' nije a drzimo fige da je 😊

    Ja 31, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    baby boy 💙🥰😊
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Helouuu ladys and dame 💕 
    Čitam vas cijelu vikend ali nisam imala snage pisati, ubila me ova moja strašna temp od 37.3 koja još uvijek traje. Korona sam negativna ali temp i dalje imam iz nekog nepoznatog razloga. Neznam jel zbog pilula ili zbog čega tijelo tako reagira ali nalazi su mi svi ok a ja malo vruća 🔥 😂
    Čestitam svim lavicama na ovim divnim betama, duplim rozim crtama i svemu lijepome što sam pročitala ovih dana… 🙏❤️
    Držite mi palčeve da mi se ova silna temperatura spusti i da mogu napokon krenuti bezbrižno u sve, jer ovaj tjedan me čeka bockanje . Oprao me taj stres i bojim se da nije možda zbog toga. Jer ja se osjećam super, kul, još sam i danas kuću očistila… Ali samo se preznojavam i tako u krug… Što mislite dali da prijavljujem svom MPO doktoru tu malu temperaturu prije nego se počnem bockati ili da se opustim u vidim još kroz par dana situaciju? 😊 😊

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Evo i obećala sam curke staviti bor kada završim pa eto 😊🥰 handmade ❤️

    https://ibb.co/b3VmqQZ [ibb.co]

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Tuma

    Ruska1986

    Tuma

    Hvala Nikitta i Lucyinthesky😊
    MTB , da kako Ruska kaze, moj socijalni hoce povisit zbog tog roskastog iscjedka u petak, a moja privatna gin kaze da bi smanjila i da smatra da sam se ogrebla… ja znam slucajeve di su ukinuli i u 8.tt, a gdje su zene koristile i do poroda… kao ne steti nicemu…. al nemam pojma. Koristit cu sad 1 tj jos ovako 2*2 pa vidjet za tjedan dana dal da smanjujem. I smanjit cu nokte i koristit rukavice😊
    Pamidivan ti je test!! To je to!😍
    Nina cestitam na beti! Lijepo je narasla!😊😍

    E, a jel koristis i Duphaston? Ja mislim da oboje sluzi za istu stvar… 🤷‍♀️ Ako se ne varam…

    Ne, ja imam samo utrogestan….


    Sad sam malo citala. To je slicno, al duphaston mi se cini bolji i sigurniji. https://hrv.insideouthealthsolutions.com/utrozhestan-ili-djufaston-pri-beremennosti.html [hrv.insideouthealthsolutions.com]

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    🌺Dada31🌺

    Evo i obećala sam curke staviti bor kada završim pa eto 😊🥰 handmade ❤️
    .
    https://ibb.co/b3VmqQZ [ibb.co]


    odlican je😊😊

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Nina985

    Nina985

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Nina985

    NadimakMTB

    Nina985

    Prijavljujem 2. betu 505.5 14dpt. 1. je bila u petak i iznosila je 69.12

    Wooohoooo, savršeno!!! Sad dogovaraj prvi UZV i javi nam kad ti je termin.
    Čestitam, mama!

    Zvala sad soc.ginekologa. Sestra mi dala termin tek 19.01.2021 za prvi pregled, NO WAY JOSE. Kod Škvorca sam se naručila za 2 tjedna

    Za prvi pregled?? Taj datum??


    Da, za prvi pregled mi je sestra od doktora dala taj datum. Jos sam joj 3 puta ponovila  i onda mi ona rekla nek si idem privatno jer mi oni nece ranije dati termin prije nove godine.

    Ja - hashimoto hipotireoza, lijevi jajovod neprohodan, MM -OK
    Pokušavamo 4.5 god.
    02/2020 1.AIH Bhcg 0
    05/2020 2.AIH Bhcg 0
    09/2020 1. IVF, 8 js, 5 opođenih, 2 zamrznute
    09/2020 ET 3dnevni, Bhcg 0
    11.2020 FET, 6tt spontani/biokemijska
    03.2021 FET 5dnevni, Bhcg 1.02

  • Avatar Nina985

    Nina985

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    MaloTele, nećemo sad sumnjati u malog f12. Sutra piškiš!!

    Nina985, pa do 19.1 stigneš roditi dvoje djece, je li ona normalna??? Kad točno imaš kod Škvorca, da pišem na listu…


    8.11 imam UZV

    Ja - hashimoto hipotireoza, lijevi jajovod neprohodan, MM -OK
    Pokušavamo 4.5 god.
    02/2020 1.AIH Bhcg 0
    05/2020 2.AIH Bhcg 0
    09/2020 1. IVF, 8 js, 5 opođenih, 2 zamrznute
    09/2020 ET 3dnevni, Bhcg 0
    11.2020 FET, 6tt spontani/biokemijska
    03.2021 FET 5dnevni, Bhcg 1.02

  • Avatar Nina985

    Nina985

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam svima na cestitkama i sto me bodrite i navijate za mene ❤❤❤😘😘😘
    Ja se sad moram skulirati jer su me na poslu toliko sad ras….. , evo jos dolazim k sebi, stalni neke eskalacije, zaboravila sam danas i utrice staviti. 

    Ja - hashimoto hipotireoza, lijevi jajovod neprohodan, MM -OK
    Pokušavamo 4.5 god.
    02/2020 1.AIH Bhcg 0
    05/2020 2.AIH Bhcg 0
    09/2020 1. IVF, 8 js, 5 opođenih, 2 zamrznute
    09/2020 ET 3dnevni, Bhcg 0
    11.2020 FET, 6tt spontani/biokemijska
    03.2021 FET 5dnevni, Bhcg 1.02

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    MaloTele

    Ivanaxx moj je od početka govorio da nama ima nece upaliti al da Ce ivf uspjet iz prve, e sad iz tog prvog ivf-a imamo i smrzlica 2,p mozda je mislio na njih ali j sam se nadala ovom svom vracenom, i vec sam ga skoro i oplakala 😜 ti muski uvijek misle da mi dramimo bez veze a nekad jednostavno osjetis da to nije to.. kad ti vadis betu?
    Manemoj odlicno ako se osjecas spremno, znaci da Ce bit dobitan 🥰😊🥰 kakav je bio taj malecki kojeg su zametnuli?
    Ruska1986ne bi ja uopce bila negativna da se ne budim mokra vec par dana zaredom, a tako mi k uvijek kad trebam dobit, pa me to nekako iznegativilo, da ne koristim utrice mislim da bi procurila samo zbog toga, nikakve druge simptome nicega nemam,inace bi bila full pozitivna al ovo me bas deprimiran svako jutro 🤣 vihjet cemo sve, nemrjm promijenit nis vise 😂😤 il' je tu il' nije a drzimo fige da je 😊


    Hahah i ja sam se jučer isplakala jer se 1) ne osjećam trudno, 2) ne mogu virovat da se ovo meni događa, zaaašto ako toliko volim bebe, 3) procedura posvajanja je takva da je bolje 100 ivfova proć, 4) ako za Božić ne budem imala bebu na putu umrit ću i neću kitit bor ni ić nigdi.
    I tako sam plakala 15ak min, umila se i nastavila gledat seriju ko da ništa nije bilo, a muž gleda i ne viruje 😂😂😂
    Al kako sam se isplakala već, sad je čekanje lakše, beta kakva god bude aj dobro je, idemo dalje. Meni je 2.12.,možda izvadim 3.12. ako ne dobijem dotad, da budem sigurna da nema boostera nimalo, ne tribaju mi opet lažne nade 🙈

  • Avatar Nina985

    Nina985

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Nina985

    NadimakMTB

    MaloTele, nećemo sad sumnjati u malog f12. Sutra piškiš!!

    Nina985, pa do 19.1 stigneš roditi dvoje djece, je li ona normalna??? Kad točno imaš kod Škvorca, da pišem na listu…

    8.11 imam UZV


    Tj, 8.12 🤗🤣😁 Sva sam smusena

    Ja - hashimoto hipotireoza, lijevi jajovod neprohodan, MM -OK
    Pokušavamo 4.5 god.
    02/2020 1.AIH Bhcg 0
    05/2020 2.AIH Bhcg 0
    09/2020 1. IVF, 8 js, 5 opođenih, 2 zamrznute
    09/2020 ET 3dnevni, Bhcg 0
    11.2020 FET, 6tt spontani/biokemijska
    03.2021 FET 5dnevni, Bhcg 1.02

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.