Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Oolive

    Danas obavila drugi uzv. Sada na lijevom 3 folikula nekih 16,17 mm a desno nista. U petak ih je vidio 4 lijevo. Kaze mi sestra da ih na dan aspiracije moze biti i vise i da sada pise samo one koji rastu. Bas me jako strah, nekako mi se to cini malo… U petak bi trebala biti aspiracija, valjda ce ova tri do tada izdrzati😬


    Ma šta ima veze, ja sam imala samo dva, iz oba po savršena stanica i obe se oplodile i vraćena 2 odlična embrija. Žao mi je da nemam šta zamrznit, al opet, samo nek se ovi prime i ooodlično. Sad je agonija tek, zato uživaj u svemu do transfera, jer iza vrime stane i poželiš se vratit u trenutke pikanja i ikakve kontrole nad ovim 😂

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure!!! Znam da pitam gluposti jer vidim i ja razliku, ali jednostavno još uvijek ne mogu vjerovati da se ovo meni događa!!! 🙆‍♀️🙆‍♀️ 
    Idem sutra vaditi betu, tako je i dogovoreno još na transferu. 

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Pami

    Cure ja sam ponovila test. Kako vam se čini? Jel napokon to to? Još mi se ruke tresu!!

    https://ibb.co/Rpvx5vH [ibb.co]


    Daaaa hahahha pa vidi se i ona prva dobro, kamoli sad 🎉🎉🎉

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Anitram1982, čestitam ti i ovdje. Šta te briga, bolje vidjeti na UZV nego gledati brojku na papiru. 

    Tiki92, u nekoliko dana se može svašta desiti. Moji su se zadnjih dana baš lijepo iznivelirali, navijamo da se to desi i tvojima. A endometrij ti je skroz OK, moj je bio 8 u to doba. 

    Nina985, gdje je tvoja beta?

    Ruska1986, to mi je OK, ali Tuma je u 13tt a oni raspravljaju da li da joj povećaju utriće.

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Pami

    Hvala vam cure!!! Znam da pitam gluposti jer vidim i ja razliku, ali jednostavno još uvijek ne mogu vjerovati da se ovo meni događa!!! 🙆‍♀️🙆‍♀️
    Idem sutra vaditi betu, tako je i dogovoreno još na transferu.


    Ajme držim fige za tvinsiće hahah
    Mislim ako ih želiš, ja bi ih tilaaa. 
    A osjećaj za ovaj put mi varira od tvinsi jeeej do ajme nije uspilo 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Bozma ma da ti napisem sto se tiče pergoverisa. Znaci imala je 5 stanica, svih 5 oplođenih, transfer dva trodnevna odlična jedan sa tim vidljivim polarnim, treci odličan zamrznut treci dan, da bi je nakon tri dana zvali da je jedan od ta dva lošija došao do blastice koja je zamrznuta. Znaci ima u cita zamrznutu blasticu🥰. Prije toga je imala jedan stimulirani na menopuru isto pet stanica, 4 oplođene ali sve kao dobre i vrlodobre. Znaci dobila je kvalitetnije stanice na pergoverisu iako je sada par godina starija.

  • Avatar Nina985

    Nina985

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Prijavljujem 2. betu 505.5  14dpt. 1. je bila u petak i iznosila je 69.12

    Ja - hashimoto hipotireoza, lijevi jajovod neprohodan, MM -OK
    Pokušavamo 4.5 god.
    02/2020 1.AIH Bhcg 0
    05/2020 2.AIH Bhcg 0
    09/2020 1. IVF, 8 js, 5 opođenih, 2 zamrznute
    09/2020 ET 3dnevni, Bhcg 0
    11.2020 FET, 6tt spontani/biokemijska
    03.2021 FET 5dnevni, Bhcg 1.02

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Nina985

    Prijavljujem 2. betu 505.5 14dpt. 1. je bila u petak i iznosila je 69.12


    Ma bravoooo 🥂🎉🎉🎉

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina985

    Prijavljujem 2. betu 505.5 14dpt. 1. je bila u petak i iznosila je 69.12


    Wooohoooo, savršeno!!! Sad dogovaraj prvi UZV i javi nam kad ti je termin.
    Čestitam, mama! 

    💔💔💔

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    Monkica24

    Pozdrav, vratila se s kontrole sa svim nalazima… Sad sam službeno vaš dio ekipe, dobili smo potvrdu da idemo na IVF/ICSI postupak. Predbilježeni za početak ožujka. Ni u najluđim snovima se nisam nadala da ću prolaziti kroz ovo, sva sam još nekako u nevjerici. Još moram obaviti kontrolu endokrinologa zbog povišenog prolaktina, vidjet će hoće li me staviti na neku terapiju. Što me sad čeka dalje? Što znače sad ta dva puta koja idem ‘'u prirodnom ciklusu’'? Počinjem se isto bockati kao i u ‘'umjetnom’ ciklusu?


    Ivf/Icsi u prirodnom ciklusu ti se radi bez lijekova, prati se tvoja prirodna ovulacija i dobiješ štopericu radi krajnjeg sazrijevanja stanice. Ja sam bila 2 puta i nisam uzela anesteziju iako sam mogla(izdrži se to, nije jako strašno 💪). Ovdje se zapravo uglavnom radi o tome da li će dr uspjet “uloviti” taj folikul prije pucanja.
    U kojoj si klinici?

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.