Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    MTB i cure koje su pomogle, ovo je vrhunski odrađeno, odlična prolazna točka za sve one koje kreću u mpo svijet i super šalabahter za nas ostale🤗

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    Dobro jutro, lavice! Danas je novi dan.
    Hrpa naših lavica danas kreće s bockanjem,Jadranka_ ,miss1502iChloe18, uživajte! I ispričajte nam sve anegdote kasnije!
    Teja1408 i LioraLiora nam idu na folikulometrije, želimo vam lijepi broj folikula prekrasne veličine, napunjene kvalitetnim jajnim stanicama koje će postati vaše bebe.
    Sve ostale čekalice - postupka, aspiracije, transfera, inseminacije, bete, UZVa, poroda - uživajte u danu!
    Posebnu ljubav šaljemo lucija007 i Piky u njihovim teškim trenutcima. Tu smo za vas.
    Posebne molitve šaljemo Belaaa i njenoj slatkoj maloj bebici, da sve bude u redu i da idući tjedan proslavimo.


    Jesmo preskocili krumpirice u Meku ili ja nisam vidjela? 🤭🤭🤭 Forum je 🎊🎊

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Sjajnooooo…. Svaka vam čast 

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    NadimakMTB

    Dobro jutro, lavice! Danas je novi dan.
    Hrpa naših lavica danas kreće s bockanjem,Jadranka_ ,miss1502iChloe18, uživajte! I ispričajte nam sve anegdote kasnije!
    Teja1408 i LioraLiora nam idu na folikulometrije, želimo vam lijepi broj folikula prekrasne veličine, napunjene kvalitetnim jajnim stanicama koje će postati vaše bebe.
    Sve ostale čekalice - postupka, aspiracije, transfera, inseminacije, bete, UZVa, poroda - uživajte u danu!
    Posebnu ljubav šaljemo lucija007 i Piky u njihovim teškim trenutcima. Tu smo za vas.
    Posebne molitve šaljemo Belaaa i njenoj slatkoj maloj bebici, da sve bude u redu i da idući tjedan proslavimo.

    Jesmo preskocili krumpirice u Meku ili ja nisam vidjela? 🤭🤭🤭 Forum je 🎊🎊


    Krumpiriće dodati pod obavezno🍟, nakon ET-a bez njih moja beta velika 0, FET s krumpitićima beta ogromna😃

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    MTB, svaka ti čast, u svim curama koje su pomogle. Ovo je svršeno i svima korisno ❤️🥰
    Ruska1986 hahhha jel mi vjeruješ da sam i ja na to pomislila. To ćemo gradivo u hodu savladati  😂😂😂

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Nirvana2023

    Nirvana2023

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    MTB i cure koje su pomogle, sve je super  Kak će se tek sad pisati, dok ne šteka 

    Meni je danas 4. dnt, imam grčeve kao da ću dobiti, a grudi ko 2 zapete puške, nikad mi nije bilo tako, nikako se namjestiti za spavanje  Cijeli tjedan sam jaaako uspavana (zapravo još od aspiracije), ne ležim po cijele dane, radim od kuće i šećem koliko mogu, ali i kad mi se spava, ja spavam.. onak, dosta.. temperaturica me još pere, ali ne prelazi 37.3 pa je valjda to sve pod kontrolom. Mislim, možda i nije jer sam jučer naručila haljina online za 1000 kn, tko će znati  Možemo li raditi neke laganije vježbice, ili se ne preporuča sve do bete?

    ja: 35, sve ok // on: 34 normozoospermia
    1. IVF 10/20 Petrova
    2. Ana rođena 7/21
    3. FET 1🐧 (5dnevna blastica iz 1.postupka) 10.5.
    Beta 24.5. 🚫
    9/23 novi FET, 2 blastice 🤞
    Testovi negativni, do bete nismo ni stigli, smeđarenje
    IVF klinika - čekamo svoju šansu 😇
    AMH 4.5 (smanjena pl.), FSH povišen

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    O shit, a još sam mislila dodati krumpiriće i naglasiti da se oni iz Burger Kinga i KFCa ne računaju 

    Eto, sad će i cura koja bude otvarala idući vol imati posla 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nirvana2020, nema vježbanja do bete, samo šetnjice.
    Ja sam par puta krenula nešto eksperimentirati, odmah me presjeklo pa sam stala. Ipak smo mi sad prošle operaciju, a bebe nam se bore da se zadrže.

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    MTB draga obozavamo te! 

    Mtb i Belaa hvala na savjetima za bockanje.. Probam tako okomito danas ❤️❤️

    Manemoj jesam se ismijala za vaše bockanje.. Svaka cast i muzu na inicijativi i brojanju do 20 😁😁

    Cure sretno svima danas 😘😘😘

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Nirvana2020

    MTB i cure kojesu pomogle, sve je superKak će se tek sad pisati, dok ne šteka

    Meni je danas 4. dnt, imam grčeve kao da ću dobiti, a grudi ko 2 zapete puške, nikad mi nije bilo tako, nikako se namjestiti za spavanjeCijeli tjedan sam jaaako uspavana (zapravo još od aspiracije), ne ležim po cijele dane, radim od kuće i šećem koliko mogu, ali i kad mi se spava, ja spavam.. onak, dosta.. temperaturica me još pere, ali ne prelazi 37.3 pa je valjda to sve pod kontrolom. Mislim, možda i nije jer sam jučer naručila haljina online za 1000 kn, tko će znatiMožemo li raditi neke laganije vježbice, ili se ne preporuča sve do bete?


    Joj, svakodnevni zivot je ok, u smislu ici na posao, raditi sve doma kao i inace… Ali mozda da izbjegnes vjezbanje! Meni su ga nakon aspiracije bas zabranili… To i kupanje u bazenu, odkazak u saune itd..

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.