Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1266

    Prijavi adminu

    Mattan

    Tema Lh trakice zauvijek u 💗! Uvijek im se povremenio javim!
    Štoviše dolazak na ovu sad grupu je za mebe bio veliki korak u priznanje da ipak trebam pomoć…
    Sbjelis ma nije mi ona prva osoba u životu pih, manipulatorice jedem za doručak 😂
    Ja isto ne znam ništa kako je mogla dospjeti bakterija tamo, jedino mi je logično da su je oni tamo smjestili 🤷‍♀️


    Sta god citam,nema logike da je tamo…. niti kome se obratiti da je se lokalno rijesi. Pitala sam ovdje jer nazalost cuda ste prosle kao copor al zaista toj bakteriji nije mjesto tamo 🤯🤯🤯 fakat neznam nista

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1266

    Prijavi adminu

    MTB

    ericaa, vjerojatno bih si dala vremena da prebolim taj jajovod. Možda istražila neku alternativu/prirodna rješenja. A onda bih ga vadila vani.

    Mattan, ma briga mene za nju. Ja tražim donatora sperme, njeni geni neće biti u mom djetetu.

    Meto, neke stvari odgađam, za neke sam dobra. Mijenja mi se iz dana u dan.


    Toga me i strah. Poznavajuci sebe,mislim da mi se to sprema a trenutno ne mogu to prihvatiti i zato gnjavim s tim. Osjećam da ce morati van a to tesko prihvacam. Istrazujem alternativu i ici cu po drugo misljenje i vidjet kako se ponasa u ET/FET. Hvala da si to napisala,mislim da to trebam cuti jer sama si to pokusavam docarat al tesko se nosim s tim,ne znam razlog… 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    ericaa

    MTB

    ericaa, vjerojatno bih si dala vremena da prebolim taj jajovod. Možda istražila neku alternativu/prirodna rješenja. A onda bih ga vadila vani.

    Mattan, ma briga mene za nju. Ja tražim donatora sperme, njeni geni neće biti u mom djetetu.

    Meto, neke stvari odgađam, za neke sam dobra. Mijenja mi se iz dana u dan.

    Toga me i strah. Poznavajuci sebe,mislim da mi se to sprema a trenutno ne mogu to prihvatiti i zato gnjavim s tim. Osjećam da ce morati van a to tesko prihvacam. Istrazujem alternativu i ici cu po drugo misljenje i vidjet kako se ponasa u ET/FET. Hvala da si to napisala,mislim da to trebam cuti jer sama si to pokusavam docarat al tesko se nosim s tim,ne znam razlog…


    I meni bi bilo isto, apsolutno te razumijem. Jako se teško odreći nečega što je dio tebe. Plus, to nešto ti daje barem tračak nade da ćeš i prirodno uspjeti.
    Netkoje ovdje o tome već pisao, mislim da je Ludakopatka - da je dugo inzistirala na jednom jajovodu i da joj je kasnije bilo žao.
    Daj si neki rok, unutar kojeg isprobaj sve što ti padne na pamet. Ako ne uspije, bolje da je vani nego da se zakomplicira.

    💔💔💔

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Erica bas mi je zao, evo ja prvi put cujem za to. Gle, svakako bi potrazila drugo misljenje. Vidim da si u Rijeci u postupcima, ja bih isla kod Vlasica mozda na razgovor, on je mpo strucnjak, radio u Splitu, sad radi privatno u Rijeci, mozda si cula. Ili u Zg kod nekoga od privatnika da brzo dodjes na red. 
    Ako i dodje do toga da ga moras vaditi, gle, nije to smak svijeta. Ja nemam ni jedan, ni drugi i vidi me! 😂 Bila sam na pocetku koma, ali pronasla sam pozitivne stvari u tome - nema rizika od vanmaternicne (ok, moze biti u rogu, ali rijetko), ne zamaram se vise trakicama, pikovima, s muzem seks vise nije samo borma za potomstvo, vec uzitak i iskljucivo samo to i to je takvo olaksanje.
    Itako smo osudjeni na mpo, a jajovodi u ivf-u ne igraju nikakvu ulogu.
    Kad sam vec spomenula seks, bozeeee, kako cu ja izdrazt ovaj mjesec u apstinenciji. Lagano me vec hvata zesca kriza

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1266

    Prijavi adminu

    MTB

    ericaa

    MTB

    ericaa, vjerojatno bih si dala vremena da prebolim taj jajovod. Možda istražila neku alternativu/prirodna rješenja. A onda bih ga vadila vani.

    Mattan, ma briga mene za nju. Ja tražim donatora sperme, njeni geni neće biti u mom djetetu.

    Meto, neke stvari odgađam, za neke sam dobra. Mijenja mi se iz dana u dan.

    Toga me i strah. Poznavajuci sebe,mislim da mi se to sprema a trenutno ne mogu to prihvatiti i zato gnjavim s tim. Osjećam da ce morati van a to tesko prihvacam. Istrazujem alternativu i ici cu po drugo misljenje i vidjet kako se ponasa u ET/FET. Hvala da si to napisala,mislim da to trebam cuti jer sama si to pokusavam docarat al tesko se nosim s tim,ne znam razlog…

    I meni bi bilo isto, apsolutno te razumijem. Jako se teško odreći nečega što je dio tebe. Plus, to nešto ti daje barem tračak nade da ćeš i prirodno uspjeti.
    Netkoje ovdje o tome već pisao, mislim da je Ludakopatka - da je dugo inzistirala na jednom jajovodu i da joj je kasnije bilo žao.
    Daj si neki rok, unutar kojeg isprobaj sve što ti padne na pamet. Ako ne uspije, bolje da je vani nego da se zakomplicira.


    Sažela si sve što mislim 🥰🥰 da,morati ću. Ta činjenica da dio mene ide van,da više neću imati šanse za ništa prirodno,jednostavno mi je sad previše… istražujem prirodne opcije jer smo iovako u pauzi i onda pričat sa doktoricom i vidjet kako se ponaša i što slijedi.  Hvala ti puno na ovome,mislim da sam to trebala čuti. ❤  

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Curly dobro dosla! Samo ti stalkaj, ali nam se i pridruzi kada budes spremna. Gdje ces u postupak? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1266

    Prijavi adminu

    Slee

    Erica bas mi je zao, evo ja prvi put cujem za to. Gle, svakako bi potrazila drugo misljenje. Vidim da si u Rijeci u postupcima, ja bih isla kod Vlasica mozda na razgovor, on je mpo strucnjak, radio u Splitu, sad radi privatno u Rijeci, mozda si cula. Ili u Zg kod nekoga od privatnika da brzo dodjes na red.
    Ako i dodje do toga da ga moras vaditi, gle, nije to smak svijeta. Ja nemam ni jedan, ni drugi i vidi me! 😂 Bila sam na pocetku koma, ali pronasla sam pozitivne stvari u tome - nema rizika od vanmaternicne (ok, moze biti u rogu, ali rijetko), ne zamaram se vise trakicama, pikovima, s muzem seks vise nije samo borma za potomstvo, vec uzitak i iskljucivo samo to i to je takvo olaksanje.
    Itako smo osudjeni na mpo, a jajovodi u ivf-u ne igraju nikakvu ulogu.
    Kad sam vec spomenula seks, bozeeee, kako cu ja izdrazt ovaj mjesec u apstinenciji. Lagano me vec hvata zesca kriza


    Vidim da je dosta cura proslo vadenje jajovoda radi vanmatericne trudnoce… hvala za savjet dr. Vlasica,guglat cu. Dogovorili smo se da ako ovu godinu do 11 mjeseca ne budem trudna da idemo za ZG. Dali smo priliku Rijeci i vidjet cemo,nadam se i vjerujem da ce biti sve dobro,al moram imat plan. Probat cu alternativu i vidjet tog doktora za drugo misljenje. Na drugom jajniku je endo i ovaj je kao zdrav i psihicki me to ubilo. Glupo mi je i pisat s obzirom sto ste vi svi prosli… hvala ti puno na savjetu ❤ 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Slee

    Erica bas mi je zao, evo ja prvi put cujem za to. Gle, svakako bi potrazila drugo misljenje. Vidim da si u Rijeci u postupcima, ja bih isla kod Vlasica mozda na razgovor, on je mpo strucnjak, radio u Splitu, sad radi privatno u Rijeci, mozda si cula. Ili u Zg kod nekoga od privatnika da brzo dodjes na red.
    Ako i dodje do toga da ga moras vaditi, gle, nije to smak svijeta. Ja nemam ni jedan, ni drugi i vidi me! 😂 Bila sam na pocetku koma, ali pronasla sam pozitivne stvari u tome - nema rizika od vanmaternicne (ok, moze biti u rogu, ali rijetko), ne zamaram se vise trakicama, pikovima, s muzem seks vise nije samo borma za potomstvo, vec uzitak i iskljucivo samo to i to je takvo olaksanje.
    Itako smo osudjeni na mpo, a jajovodi u ivf-u ne igraju nikakvu ulogu.
    Kad sam vec spomenula seks, bozeeee, kako cu ja izdrazt ovaj mjesec u apstinenciji. Lagano me vec hvata zesca kriza


    A vlašić je sada u rijeci, on je bio u šparca, mislim da je bozma isla kod njega. Sada me to navelo da googlam i vidim da šparac ima novu doktoricu umjesto vlašića za mpo, hm hm

  • Deleted user

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Čudovište

    Slee

    Erica bas mi je zao, evo ja prvi put cujem za to. Gle, svakako bi potrazila drugo misljenje. Vidim da si u Rijeci u postupcima, ja bih isla kod Vlasica mozda na razgovor, on je mpo strucnjak, radio u Splitu, sad radi privatno u Rijeci, mozda si cula. Ili u Zg kod nekoga od privatnika da brzo dodjes na red.
    Ako i dodje do toga da ga moras vaditi, gle, nije to smak svijeta. Ja nemam ni jedan, ni drugi i vidi me! 😂 Bila sam na pocetku koma, ali pronasla sam pozitivne stvari u tome - nema rizika od vanmaternicne (ok, moze biti u rogu, ali rijetko), ne zamaram se vise trakicama, pikovima, s muzem seks vise nije samo borma za potomstvo, vec uzitak i iskljucivo samo to i to je takvo olaksanje.
    Itako smo osudjeni na mpo, a jajovodi u ivf-u ne igraju nikakvu ulogu.
    Kad sam vec spomenula seks, bozeeee, kako cu ja izdrazt ovaj mjesec u apstinenciji. Lagano me vec hvata zesca kriza

    A vlašić je sada u rijeci, on je bio u šparca, mislim da je bozma isla kod njega. Sada me to navelo da googlam i vidim da šparac ima novu doktoricu umjesto vlašića za mpo, hm hm


    Samo komentiram, od šparca bjezim u širokom luku😂😂😂😂

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Erica zasto bi ti bilo glupo pisati? Svaka od nas prolazi kroz neko da prostis sranje i svaka od nas ima potpuno pravo biti tuzna i ljuta zbog toga bez obzira sto je nekoj drugoj mozda to sranje puno vece. Ne umanjuj svoju pricu 💗 
    Ja sam odmah odustala od Rijeke, ali znam jako puno cura u zadnje vrijeme koje su uspjele bas u Ri! 
    Cudoviste da da, sad ne radi vise postupke, ali sve mi iz Ri koje zelimo neko drugo misljenje strucnjaka pohitamo njemu. Sto je bilo sa Sparcem da bjezis 😂

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.