Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Teja1408

    MTB promijenjeno 🥳

    Ruska1986 💕


    Tako treba  Idemo po beeebuuuu!!! Još malo pa ćeš nas gnjaviti je li ti crtica na testu dovoljno tamna i je li beta dovoljno ogromna 

    💔💔💔

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    more2309

    Razumnato se svakako s njim dogovori na konzultacijama i pitaj ga kakva ce biti stimulacija. Ja sam bila uvjerena da ce kod mene biti polustimulirani jer je kod mene sve bilo super, ali je ipak bio puni. U razgovoru s njim sam skuzila da on voli dobiti sto vise folikula jer raste mogucnost za dobivanje kvalitetnih j.s. ili kako je on rekao da imaju s cim radit 🙂😊. Znam par cura koje su na konzultacijama dogovorile polu stimulirani, bio je stimulirani na kraju, ali im je naplatio polu stimulirani.


    More puno ti hvala na odgovoru. To mi je bilo glavno pitanje.
    Ja sam spremna na sve što doktor kaže, čak sam pitala muža postoji li šansa da uzmemo lijekove na diners 🤣 gledao me je kao da sam skrenula 😊 .

    Ostale cure, baš mi je drago da Vinogradska radi barem nešto iako su mene osjećali jer sam se ja tek trebala naručit za AHI

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Ovo su fantastične vijesti da Vinogradska nije stala s radom!!

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ja dobila idem u jutro u petrovu.😊

    Azospermia

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Leptirica 90🦋

    Ja dobila idem u jutro u petrovu.😊


    Jupiiii!! To onda sutra ujutro krećeš?

    💔💔💔

  • Pupi1986

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Nova sam ovdje.. 
    Sekundarna neplodnost (oligoasthenozoospermia, ja imala karcinom štitnjače u prošloj trudnoći, TT 2016god) 
    Ja 34 god, mm 47god
    Prvo dijete ima 4.5 god
    Prvo dijete došlo prirodnim putem nakon 3.5god pokušavanja. Imala hashimoto, hipotireozu, u trudnoći otkriven karcinom. Nismo nikad bili na obradi u Mpo klinici. 
    Pokušaj za drugo dijete, 3god 4 mj. 
    Prošle god u prosincu moja gin je dala da mm napravi spermiogram, u Rijeci jer je najbliži grad di se to može napraviti, nalaz oligoasthenozoospermia. Dobio tablete tj vitamine za popravak nalaza koje je pio 3mj. Ponovljeni nalaz nismo mogli napraviti zbog corone. Kontaktirala sam neki dan Humanu u Rijeci, rekli da se javim kad sve svoje nalaze prikupim. Jučer sam se naručila kod svoje gin za 11.11. Inače moja gin me nije nikad poslala vaditi nikakve hormone, UZV i papa mi je dobar, ovulacije imam i osjetim ih, menstruacija dolazi 30-33dana, endometriozu nemam, kaže da nije do mene, ali dok ne vidimo sve nalaze to se tako ne može gledati. Štitnjaču nemam od 2016., hormone držim pod kontrolom, tj drže mi TSH ispod 1. 
    Obzirom da sam nova puno ću čitati vaše postove da razumijem postupak koji nas čeka. 
    Ako se netko prepozna u mojoj priči molim da mi se javi. Znači sekundarna neplodnost, potvrđena oligoasthenozoospermia. 
    I mislim da ću u dva mj riješiti sve nalaze za sebe, pa od sljedeće godine Pula-Rijeka 🥰
    Ako imate kakav savjet ili info kako da kad šta od nalaza napravim jer ne znam koliko “stari” smiju biti za Mpo, molim vas da mi napišete. 
    ❤️❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    MTB sretno, i skroz razumijem ovo vracam jednu al si dajem pravo predomislit u zadnji cas 🙃 
    Ipak mislim da sta oni sugeriraju tako cu poslusat do tad u glavi i ja sam odlucila kad dodje do transfera samo jednu 👶🤞

    Ne znam kako vama ostalima…. ali meni se cini da cemo svi vrlo brzo nestat s ove teme…. Citam odavno ovu temu a priključila sam se u 4 mjesecu pisat vecinom na lh trakice jer je ovdje bilo prestrasno za moj pojam.. Nekako skroz druga vibra je sad, pozitiva, podrska, da kazem i sreca 😁😊. Nadam se da ce ostat tako i dalje 🤍🤍🤍

    Ja cekam rezz hormona pa krece  dan 1 pikanjaaa🙃🙃

    Sretno nam svima danas  ❤️❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Pupi1986

    Pozdrav!
    Nova sam ovdje..
    Sekundarna neplodnost (oligoasthenozoospermia, ja imala karcinom štitnjače u prošloj trudnoći, TT 2016god)
    Ja 34 god, mm 47god
    Prvo dijete ima 4.5 god
    Prvo dijete došlo prirodnim putem nakon 3.5god pokušavanja. Imala hashimoto, hipotireozu, u trudnoći otkriven karcinom. Nismo nikad bili na obradi u Mpo klinici.
    Pokušaj za drugo dijete, 3god 4 mj.
    Prošle god u prosincu moja gin je dala da mm napravi spermiogram, u Rijeci jer je najbliži grad di se to može napraviti, nalaz oligoasthenozoospermia. Dobio tablete tj vitamine za popravak nalaza koje je pio 3mj. Ponovljeni nalaz nismo mogli napraviti zbog corone. Kontaktirala sam neki dan Humanu u Rijeci, rekli da se javim kad sve svoje nalaze prikupim. Jučer sam se naručila kod svoje gin za 11.11. Inače moja gin me nije nikad poslala vaditi nikakve hormone, UZV i papa mi je dobar, ovulacije imam i osjetim ih, menstruacija dolazi 30-33dana, endometriozu nemam, kaže da nije do mene, ali dok ne vidimo sve nalaze to se tako ne može gledati. Štitnjaču nemam od 2016., hormone držim pod kontrolom, tj drže mi TSH ispod 1.
    Obzirom da sam nova puno ću čitati vaše postove da razumijem postupak koji nas čeka.
    Ako se netko prepozna u mojoj priči molim da mi se javi. Znači sekundarna neplodnost, potvrđena oligoasthenozoospermia.
    I mislim da ću u dva mj riješiti sve nalaze za sebe, pa od sljedeće godine Pula-Rijeka 🥰
    Ako imate kakav savjet ili info kako da kad šta od nalaza napravim jer ne znam koliko “stari” smiju biti za Mpo, molim vas da mi napišete.
    ❤️❤️


    Pupi dobro dosla jos prije osla 😁 u potpis mozes stavit vase dg i godine, a u nasim potpisima mnogima od nas vidjeti i nase.. Nemaju svi napravljen potpis ali mi koji cesto pisemo vecinom imamo.. Daj si vremena procitati malo i kad te bilo sta zanima pitaj nas 😊🤍

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Pupi1986, dobro nam došla i još brže otišla, trudna.
    Imali smo već slične situacije tvojoj. Bude ti se javila neka od cura.
    Što se tiče nalaza, bitno je čim prije napraviti i papu i briseve, da riješiš ako imaš neku bakteriju. Meni je papa bila čista, ali su mi na brisevima našli ureu pa sam je morala liječiti.
    Nakon toga, tvoji hormoni 2 ili 3dc, i njegov spermiogram. 
    S tim ideš u specijalista. Nalazi moraju biti stari 6-12 mjeseci, ovisno o klinici.
    Tek neposredno prije postupka ima smisla još vaditi RH faktor (za tebe) i markere (za oboje) jer u nekim klinikama markeri traju samo 3 mjeseca. RH faktor, naravno, traje doživotno 
    Sretno!!

    Sanjich, ma samo pozitiva.Ja sam za 2h majka  

    💔💔💔

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 
    Sretno svim curama 💕💕🤞🤞🤞☘️☘️☘️☘️☘️ da ne nabrajam pojedinacno. Super je citati od ranog jutra ovako divne vesti.
    I ako mi se uvuče kakav crv sumnje u ishod borbe, svako otvaranje nove strane foruma vraca optimizam i dobro raspolozenje… 
    Vidim, vas pitaju koliko ćete vratiti na transferu. 
    Mene niko nije pitao, samo su rekli kasnije, do 35god vracaju 2, posle 35 vracaju 3 

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.