Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • mila2311

Broj poruka: 21

Prijavi adminu

Ruska1986

Chloe18

Ruska1986

mila2311

Chloe18

lucija07

Chloe18

Samara

Da odmah ih pocnes koristitii.. Ako ti ponestane, ides po novu turu

Hvala puno na odgovoru,nadam se da mi nece dugo trebat,ovo mi je sve novo i prvi put pa sam jos nadobudna na uspjeh iz prve 🙊

Ako ti uspije onda ce ti itekako dugo trebati, najmanje do 3 mjeseca trudnoce, tako da.. Nadaj se da ce ti dugo trebati🤞🙂😄

Ajmeeeee sta stvarno?😨😨 Znaci kuhana i pečena s njima, sad si me malo sokirala,ja mislila da prestajem s njima svakako kad dode m il' kad bude poz beta kad ono sok i nevjerica xd okej onda se nadam da Ce mi trebat,hvala na info 😊😁

I meni je prvi put,pa jos uvijek nisan upucena u sve. Znaci ukoliko bude srice, utrogestan je sigurmo 12tj. Iii ako moze cure,netko ko je vec prosao sve, kako se pomasati nakon transfera. Meni je receno kao samo taj dan mirovati, ostalo se ponasati normalno 🤔😕

Dobro su ti rekli! Samo nemoj dizat bas nest tesko. Ja sam samo prvi dan odmarala i odmah se vratila na posao(radim u jednom ducanu) i sve radila ko i inace i evo, trudna!

Znaci norm sve radis, pitam jer i ja radim u ducanu, rekla je dokt da mi moze prepisati mirovanje sad ali nisam htjela, mislim da nije prijeko potrebno sad

Ja sam sad 9 i pol tjedana trudna i od danas ne radim vise! 🙂 Kazem, samo nemoj nesto tesko dizat, to se svakako preporucuje.. Al isto nije da tu i tam nisam digla koju kutiju jer nisam navikla da zovem nekoh da to radi umjesto mene! 🤷‍♀️ Ali svakako to izbjegavaj. Ovo se ostalo normalno.. Ja sam odradivala i smjene od 11 sati(doslovno 11 sati na nogama) pa se ipak na kraju primilo.. Mislim da tu nema pravila.. Nije da ce ako lezis postupak bit uspjesniji neg ako normalno sve radis. Drzim fige i cuvaj se 🙂

Aaa zasluzeno sada odmaraj sa svojom bebicom 🥰🥰
    Malo mi je nezgodan posao, radim i noc i podizem plinske boce. Pa radi toga sam posao izbjegla. 🤣😁 Ali po kuci normalno funkcijoniram 
    Hvala ti puno takoder cuvaj se i pazi na sebe ❤️🥰

AuroraB

Broj poruka: 159

Prijavi adminu

Ivanaxx, meni su se sa svakim UZV pojavila 4 nova, čak su i poslije štoperice rasli novi… Možda i tebi naraste još koja! Samo na žalost bilo je dosta nezrelih na kraju kod meme. Ako i ostane manji broj, upamti da je dovoljna samo jedna “ona prava”! Sličnu situaciju je imala i Tuma ako se dobro sjećam
    Inače, pročitala sam da 80% folikula sadrži jajne stanice, 60-70% od tog broja da bude zrelo, i 75% zrelih da se na kraju oplodi, te na kraju od oplođenih 70% se nastavi razvijati… Eto, malo i takve statistike 🙂, moje brojke se poprilično uklapaju u ovu statistiku 🙂

👩34; nalazi uredni. AMH 12.4 pmoL
    🧔37; oligoasteno
    18 folikula, 12 zrelih jj, 7oplođenih, smrzlića 0
    08/20 ICSI, vraćene 2 blastociste. Beta negativna
    11/20 sljedeći postupak?

• Piky

Broj poruka: 37

Prijavi adminu

Cure dali je tko na vv a da je imao aspiracija sa jednom jajnom stanicom, jel vam tko što javio, jel vas tko zvao jeli se oplodilo ili ne.. Ja sam imala jednu jajnu stanicu i rekli su da dođem sutra u 8.

Dijagnoza: idijopatska neplodnost, svi nalazi super.
    3/2020 inseminacija - stigla M
    7/2020 prirodni, štoperica, jedan fulikul prazan
    9/2020 klomifen, štoperica, punkcija 15.9/ 1jajna stanica

lucija07

Broj poruka: 297

Prijavi adminu

Piky

Cure dali je tko na vv a da je imao aspiracija sa jednom jajnom stanicom, jel vam tko što javio, jel vas tko zvao jeli se oplodilo ili ne.. Ja sam imala jednu jajnu stanicu i rekli su da dođem sutra u 8.

Ne, oni ne zovu… Vec dodjes tamo i onda cekas dal ce bit transfera ili ne.. Nekad se znalo dogodit da, dodjem tamo treci dan pa me posalju kuc i kazu da, se sve dobro razvija pa da dodjem peti dan🤷‍♀️🤷‍♀️..
    Ono 300 km za bezveze.. Pitala sam mogu li nazvat… Neee… Ne znam samo kako druge bolnice mogu.. Oni su posebni po tom pitanju

Tuma

Broj poruka: 180

Prijavi adminu

Piky

Ja sam tamo i 1 sam dosla i saznala da se moja stanica nije oplodila i dušu isplakala na hodniku 😔 a drugi put se opet 1 stanica oplodila i isto sam saznala u 8 tamo. I evo sad cekam betu… sretno!!🥰

👱‍♀️30 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    Lh 2,4 IU
    Fsh 11,6 IU
    👨 30 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV: femara, gonal,3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- menopuri 225 od 3.dc 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, beta 25.9.

Tuma

Broj poruka: 180

Prijavi adminu

AuroraB da, u pravu si, tako je i meni bilo.
    Ivanaxx ja imam 30g i amh 2,8. Imala sam prvi put 3 folikula, od kojih 2 prazna, a ovaj put 4 i 3 prazna… al evo jedna stanica je oplodena i sad čekam 🥰
    Ali da, ako ti je amh nizak, ne znam zašto ga čudi manji broj folikula.  Ja držim fige da svi budu puni i da se lijepo oplode. Mlada si, vjerojatno kvalitetnih stanica, tako da je to prednost 🥰
    I hvala svima na savjetima danas, dan mi je cijeli u žurbi,  prvi put u danu sam sjela sad. Vjerojatno ću u sub napraviti test, al isto imam gro kineza…. a možda i sama sebe iznenadim i ne napravim do pon 🤞

👱‍♀️30 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    Lh 2,4 IU
    Fsh 11,6 IU
    👨 30 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV: femara, gonal,3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- menopuri 225 od 3.dc 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, beta 25.9.

Nikitta

Broj poruka: 2681

Prijavi adminu

Tuma nikako da ti velim za AMH, sigurno slušaš non stop “jebate tako mlada i tako nizak AMH”, ali neka te to ne jebe, ja sam s 30 godina imala AMH 4.4 pmol, nakon 3 stimulirana pao je na 1,3 pmol, mislila sam da ću umrijet od suza. Onda sam morala pauzirat postupke, napunila 33 godine, smanjila stres, AMH porasao na 5,5 pmol! Onda je s 35 godina pao na 3,2 pmol, sad napunila 37 i AMH je pao na 1,9 pmol. Satrala sam opet rezervu s 2 stumulirana u pol godine… Vjerujem da će opet porast… mora 🤣 Mah, mrzim taj AMH, zabrijale smo da nam on određuje rezervu, a zapravo ga vade da odrede terapiju radi odaziva jajnika. Voljela bih da nikad nisam čula za AMH, jer on je jebeni pokazatelj koliko nam je tijelo u stresu, a ne kakve su js 🙄 Sretno i nemoj prerano s testovima, samo će ti donijet stres ma kakav rezultat bio 🙈 

Ja - ‘83, endometrioza IV, adenomioza, miom, nizak AMH, MM - ok.
    10/14 stimulirani IVF - Luči - beta 0
    11/14 stimulirani IVF - Luči - beta 0
    02/15 prirodni AIH - Luči - beta 0
    05/15 stimulirani IVF - Luči - beta 0
    Pogoršanje bolesti. Stop IVF.
    09/18 stimulirani IVF - Petrova - js loše
    04/19 stimulirani IVF - Petrova - beta 0
    09/19 prirodni IVF - Petrova - nezrela js
    Pogoršanje bolesti - zabranjen IVF na 6 mj.
    06/20 prirodni IVF - otkazan radi užasnih nalaza.
    09/20 operacija Beč? 🤞🏻

lucija07

Broj poruka: 297

Prijavi adminu

Nikitta

Tuma nikako da ti velim za AMH, sigurno slušaš non stop “jebate tako mlada i tako nizak AMH”, ali neka te to ne jebe, ja sam s 30 godina imala AMH 4.4 pmol, nakon 3 stimulirana pao je na 1,3 pmol, mislila sam da ću umrijet od suza. Onda sam morala pauzirat postupke, napunila 33 godine, smanjila stres, AMH porasao na 5,5 pmol! Onda je s 35 godina pao na 3,2 pmol, sad napunila 37 i AMH je pao na 1,9 pmol. Satrala sam opet rezervu s 2 stumulirana u pol godine… Vjerujem da će opet porast… mora 🤣 Mah, mrzim taj AMH, zabrijale smo da nam on određuje rezervu, a zapravo ga vade da odrede terapiju radi odaziva jajnika. Voljela bih da nikad nisam čula za AMH, jer on je jebeni pokazatelj koliko nam je tijelo u stresu, a ne kakve su js 🙄 Sretno i nemoj prerano s testovima, samo će ti donijet stres ma kakav rezultat bio 🙈

Mene lucinger uopce nije ni pitao za amh npr, on je rekao da je to njemu ne bitno i da mu je bitno sto vidi na ultrazvuku…
    E sad… Ja dok sam kretala s 30 amh mi je bio 25,onda nakon 3 stimulirana pao na 17 tak nest i onda opet nakon 2 stimulirana i 34 godine sam od sebe se vratio na 25 sto mi je bilo nevjerojatno…
    Uglavnom rezerva mi je i vise nego odlicna za 35 godina i toliko stimulacija tako da ne znam dal je to istina da se oni stimulacijom trose ili mi lijekovima samo potaknemo rast onih folikula koji bi taj mjesec ionako propali… Tak dio mi nikad nije bio jasan…

• Ivanaxx

Broj poruka: 16

Prijavi adminu

mila2311

Ivanaxx

Hej cure, dugo me nije bilo :) čestitam trudnicama 😍😍
    Meni prva iui nije uspjela pa smo mjesec pauzirali da se malo opustimo, a i dr je bio na go, i sad krećemo s prvim ivf-om. Imala sam 5.dan ciklusa po 2 folikula lijevo i desno, od 10 do 11.5 mm, što se vama čini je li to ok rezultat, dr je bio razočaran jer sam mlada i očekivao je bar 7-8 folikula. A kako sam nova u svemu ovome, ne znam ni je li veličina primjerena danu ciklusa. Bila sam na bemfoli i menopuru, a od danas (6.dan) je uveo orgalutan. Sutra mi je novi uzv, al baš sam zabrinuta jer je i on sam bio razočaran. K tome mi je amh 5.1, a imam 26 god. Mužu sve uredno. Ima li tko što utješno reći haha
    Naravno možete i bit brutalno iskrene hahaha
    Još jednom čestitam trudnicama i želim vam uredne trudnoće i lijepe zdrave bebice ♥️
    Mislim da ti to nije toliko lose. Moj amh je 3.1 aaa imam 28 god. Takoder u muza sve super. 6dan ciklusa sam imala 3folikula: 1x11, 1x12 i 1x14. Na kraju jedna stanica oplodena i napravljen transfer.. Zelim ti sricu sutra na uzv 🙏🤞🥰❤️

Hvala puno 😍♥️

• Ivanaxx

Broj poruka: 16

Prijavi adminu

ruska1986

Je i dr je rekao da je malo folikula, al da nije nemoguće, samo što se ne može znati imamo li ijednu jajnu stanicu tu. Al eto nadam se najboljem. 
    Lucija07
    225 bemfole i 1 amp menopura 3 dana, onda jučer to dvoje plus orgalutan i danas samo orgalutan do pregleda. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.