Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina985

    Nina985

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    mila2311

    Pozdrav cure, evo da se javim, nisam mogla vise izdrzat, danas sam napravila test ☹️ nazalost negativan 🥺
    Deveti dan nakon transfera. U ned trebam dobit M. Od jucer me grci kao da cu svaki tren dobit. Potonule su mi lađe 🥺🥺😟
    Jos jednom puno vas pozdravljam i zelim vam svima sreću ogromnu!! 🙏❤️🥰


    Mila2311, žao mi je😥. Isplači se, daj si vremena, a onda opet u psihofizičke pripreme za novi pokušaj. 
    Ja sam svoje odplakala za ovaj put, samo još muža trebam vratiti u normalu, on je totalno u bedu, umjesto da on mene tješi, ja sam njega morala.

    Ja - hashimoto hipotireoza, lijevi jajovod neprohodan, MM -OK
    Pokušavamo 4.5 god.
    02/2020 1.AIH Bhcg 0
    05/2020 2.AIH Bhcg 0
    09/2020 1. IVF, 8 js, 5 opođenih, 2 zamrznute
    09/2020 ET 3dnevni, Bhcg 0
    11.2020 FET, 6tt spontani/biokemijska
    03.2021 FET 5dnevni, Bhcg 1.02

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Amelie mislim da bi zbog te mutacije trebala piti folat, a ne folnu jer nju ne mozes preraditi samo se talozi u organizmu sto ima vecu stetu nego da ju ne pijes nikako.. kod Pai mutacije su jako podijeljena misljena, dal heparin ili je samo andol u redu.. Svakako napomeni kad budete isli vani i jako mi je zao zbog muzevih nalaza. Svako dobro zelim i javi nam kad budete isli, mozda danas- sutra nekoj od cura budu potrebne info. Sretno🤞🤞💪

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Nina, Mila zao mi je cure💞😔

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar damajelen

    damajelen

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    I ja se pridruzujem virtualnim zagrljajima! Samo hrabro cure 🥰😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Ma da, svaka zena ima drukcije simptome, kao uostalom i trudnoce! Al kad si u tom iscekivanju jednostavno si ne mozes pomoc 🤷‍♀️ Cini mi se sa mi u MPO non stop nest iscekujemo.. Te kad postupak krece, te punkcija, te transfer, te beta, te pregled, te drugi pregled,.. 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️ mislim da su zene koje zatrudne onim uobicajenim putem puno opustenije po tom pitanju i bas im zavidim


    Ja tim ženama najviše zavidim šta imaju mogućnost s mužem podijelit slatku tajnu i neko vrime je čuvat za sebe, ono pogledavat se i smješkat, a drugi ne znaju ništa. Ili npr ‘ljubaviii, postat ćeš tata’. A nama za popišani test svi znaju, da ne pričam da i broj jajnih pitaju ako niko drugi  onda , svekrve, sestre, prijateljice i sl. Ode mi sva romantika iz začeća 😂
    Odsad svima govorim bit ćete pravovremeno obaviješteni i reć ću im tek kad budem imala stomak. Ne jer želim nešto glumatat i čuvat to za sebe da bi dala na važnosti, nego želim da je neko vrime to naše, pa 2 tjedna 2 tjedna. I naravno uz nas dvoje cili forum će znat ahhah
    Al eto, ja planiram detalje kako i kad reć, a nez ni jel oplođeno šta. Da ne kažem da guglam kolica i spremila sam 59 torti za krštenje na pinterestu 😂😂😂
    A sve se kao ne usudim nadat. Bože šta će bit suza ne ukaže li se ona druga crta 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    maja555

    Da se nadovezem na luciju i rusku. Sto se tice ivf i inseminacije, bas sam pricala s jednim svecenikom i njihova misljenja se razilaze, ali ovaj mi je rekao -
    Ti ides stvoriti novi zivot. Mislim da je puno lakse sidit kuci, pomolit se, citat Bibliju nego prolaziti ove postupke i virujem da Bog vidi nase muke i boli i da ce nam ispuniti zelju. Sto se tice zamrzavanja, ako ostavarim trudnocu i ostane mi smrzlica, ja bi se vratila po sve, koliko ih bilo.


    I ja isto. A muža mi opterećuje malo to šta svećenici pričaju da je grijeh, a jel Isus reka pomozi si pa ću ti i ja pomoć. Mislim ako nemam šanse prirodno, a nisam Abrahamova Sara šta bi sad tribala. Baš bi volila naić na nekog svećenika koji podržava umjetnu u smislu da se zametak nikad ne odbacuje kao višak, ne koristi za istraživanje i sl. Mislim, idemo na ivf i ne radi mi problem, al osjećam na njemu da ga to opterećuje. I ja sam vjernica, al meni je ne pomoć sebi zanit jednako kao ne operirat žučne kamence ili pustit da slomljena noga zaraste u krivo. A sigurno nismo ubili nikakve embrije, dapače, oplačemo svakog neprimljenog za koje ‘zdrave’ žene i ne znaju da im je otišlo. 

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Lucija, mislim da i ja svog konja za trku imam 😁
    Sjena sjenine sjene od sjenine sjene toliko slaba da je aparat nije detektirao.. Sutra ponavljam test.. 
    Simptomi: blijedo roskasta sluz, grcevi, uzasna glad, nesanica(mozda od uzbuđenja zbog rađenja testa) i jucer navecer prilikom zjevanja me nesto tako probolo u leđima da sam od straha prestala disati. No trenutna bol odma je proslo 🤷‍♀️

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/RH1Rptz [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Samo da napomenem.. Jucer sam popodne radila neki drugi test tj onaj skuplji isto iz mullera.. Ajme panike pa sjena se jedva vidjela… Proljev sam od MUKE dobila nikal docekat jutro da docekam svoj najbolji test.. 
    Cure drage simptomima se ne zamarajte.. Test ne radite rano osim ako imate oko sokolovo i osim ovog jeftinog iz mullera za 13 kn…
    Ja sam danas 8dan morule ili 7 dan blastice u biti a 3 dan blastice sam snimila sjenu sjenine sjene… Nikakvo implantacijsko krvarenje, za vas sisomanke 😂 sam pripala sad sise. Pa malo bole nist posebno.. Ja, sam ODMAH nakon transfera se obukla ni minutu lezala i isli kuci.. Doma malo odmorila jer sam bila umorna od puta (2 sata voznje) i drugi dan svee ali sve radila ponasam se kao da nigdje nisam bila..
    I npr sinoc dok sam legla sam doslovno u 2  minute nesto osjetila dolje u trbuhu, dakle vjerojatno bi cesce nesto osjećala no ja sam u pokretu i ne mirujem puno pa to nist ni ne osjetim dok se ne smirim i legnem.. Ali to je tako bilo zanemarivo taj osjecaj… U srijedu beta… 

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    lucija07


    Ooo lucija, savrseno tamne. Bravo
    Moja 7.dan je ko tvoja 3.dan

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.