Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bjanka🍀

    Bjanka🍀

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    thinkpink hvala ti na odgovoru😊 sad ne znam šta da radim…najbolje onda na poslu ,nema druge.

    Ja 35, mm 40
    2017.vanmaternična trudnoća
    2018. 2x Op endometrioze
    2019.prvi ICSI, AMH 0.36 ng /ml, Puregon 350 +Orgalutran, štoperica Ovitrelle, 4 folikula, nakon punkcije 1 zrela stanica, oplođena i 5.dan vraćena, beta 0
    11/20 OP polipa u maternici
    03/21 2.ICSi, AMH 0.3 ng /ml, 2 antralca, 300-350 gonal, Klomifen,Orgalutran, Ovitrelle. 2 folikula punktirana, 1 prazan, 1 jajna - oplođena i 3.dan vraćena (5.stanični),biokemijska
    23.4.sljedeće konzultacije

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ja mislim da sam u 6 ujutro te jutarnje injekcije davala, rekli su mi da je samo bitno u isto vrijeme 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Imam pitanje za naše trudnice.. kad su vam doktori dali zeleno svijetlo da smijete imati odnose? Odmah nakon prvog pregleda ili? 🙃🙂
    Nama nije nitko ništa rekao..ali nismo imali odnose od feta..bojim se imati uopće prije prvog pregleda dok nam dr ne potvrdi da je s bebom sve ok..pa me zanima što su vama rekli? 🤔

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla89

    Imam pitanje za naše trudnice.. kad su vam doktori dali zeleno svijetlo da smijete imati odnose? Odmah nakon prvog pregleda ili? 🙃🙂
    Nama nije nitko ništa rekao..ali nismo imali odnose od feta..bojim se imati uopće prije prvog pregleda dok nam dr ne potvrdi da je s bebom sve ok..pa me zanima što su vama rekli? 🤔


    I ja se to pitam?? totalno sam na to zaboravila kad sam bila na prvom pregledu

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    A ja sam mirovala prvih 12tjedana (ne strogo) pa nisam pitala za odnose, imali smo samo jedan tad. Poslije sam pitala i dr je rekao da najnormalnije mozemo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Evo mene kao padobranac upadam. Pozdrav svim curama. Meni dr nije zabranio odnose, ali ja ih nisam imala prvih 12tt iz nekog opreza. Prijateljica mi je nakon odnosa imala krvarenje, puknuće neke žile i morala mirovat nakon toga. Usput nije bilo ništa agresivno. Pa mi nije baš bilo privlačno imati odnose u prvom tromjesečju nakon njene priče.. 

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Meni je iskljucivo naglaseno nakon FET-a da bez odnosa do daljnjeg, a s obzirom na moja krvaruckanja, smeđarenja i cmoljenja nije mi ni padalo na pamet, ni meni ni mužu🙊🙈🙉
    Iako je se sve navedeno prestalo, jos uvijek nista od odnosa🤭

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Meni su rekli u zadnjoj klinici da je samo bitno da se pikas u isto vrijeme svaki dan ili unutar sat-dva razlike. 

    [lilypie.com]

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Joj cure, ako sam ja prezivjela ovu noc sve cu. Imala sam tako snazne bolove u trbuhu, kao pred mengu ali visestruko gore, cak sam se znojila od bolova. Bila sam uvjerena da je dosla vjestica, al zasad jos nista. Danas 13dt.

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Drage moje žene, evo ja 7dnt, sva ona moja pusta strpljivost do bete naglo opada. Simptoma baš i nemam, malo me zateže trbuh, ali bockam se fragminom pa neznam više sama jeli od toga. Jutros sam se pola sata mislila oću pišnut, pa na kraju od straha nisam. Vađenje bete me spada u nedilju, labovi mi ne rade, do ponediljka ne mogu čekati, što mislite jel rano da u petak izvadim betu? To bi bio 11dnt blastice

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.