Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Mrva, jesi radila s jutarnjim urinom? Zao mi je draga 😔
    Nadam se da ipak nije kraj.
    Cure, kako sad računamo trudnoću; kao i bilo koju drugu?
    Ako je zadnja M bila 18.06. Prema FF kalendaru danas je 4+5.


    Mrva držim 🤞 da se kroz koji dan pokaže crtica! 😘 
    Lilypie pa mi smo totalno iste! 😁 I  meni zadnja m 18.6. 
    Kad ti imaš prvi pregled? Pošto su tu cure pisale da se već u 6+nešto može vidjeti srce da kuca, ja sam mislila iza 1.8. otići privatno u ZD..kad smo tamo cijeli godišnji..  

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Naručila me 31.07. iako sam ja rekla da ne zurim 😂
    I mi smo u okolici Zadra 😉

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Karla89, jedina razlika je sto su moje mrvice malo mladje, dvodnevne 😎😁

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hm pokusavam unjet sliku al nece. Ja koristim app Pregnancy week by week me je super, isto imas sve navedeno. Ikona su dvije male nogice bijele na zelenom. Na engleskom je i super mi je. Imam i drugu Expecting ta je na hrvatskom ima isto dosta toga zanimljivog, al mene budni jer ona racuna tjedan unaprijed. Meni sad recimo pise da sam usla u 14 tt. Jako mi je zanimljivo procitat kad udjem u novi tjedan sto se koji tjedan razvija, koja je velicina bebe, tezina, sto kod mene se dogadja. Ima i za kasnije pratiti pokrete, trudnoce i ostalo.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Ja neznam kako se stavlja ikonica😬, ug. opisat cu kako izgleda. Pregnancy Tracker ljubicasta ikona u njoj roza srce a u srcu beba😄

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Vi koje ste vraćale blastice, kad ste neke simptome uočile? Meni nije nista, osluškujem i malo mi je u petak bilo neko zatezanje no ne znam jesu crijeva ili želudac ili nešto treće.. Lh trakica mi se čini da je danas malo tamnija, 5dnt. Isto je rađen icsi pa vidim da pišete da je onda sve sporije.
    Marta sretno i tebi u iščekivanju 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ovako meni je dr mpo koji mi vodi trudnocu rekao da mi je najlakse gledati po mengu termin jer se na termin ionako rodi 4% djece, ali mi je sestra rekla da je u MPO dan punkcije puna dva tjedna trudnoce. I to mi se i poklapa s ovim linkom, a po UZV je beba uvijek cak i od toga malo veca tako da mo nije kao po mengi beba nikad:
    http://www.yourivfjourney.com/baby-calculators-for-pregnancy/ivf-and-fet-due-date-calculator/ [yourivfjourney.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Što se tiče aplikacija, ja imam ovu od prve trudnoće i super mi je

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Neće ni meni sliku staviti, zove se Pregnancy +

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Hvala curke, ja poskidala sve aplikacije koje ste navele pa cu vidjet koja ce me se najvise dojmit🤗🥰😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.