Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Kako znate ja Sam radila et 04.12., beta je uredu, sve je po planu, dosli na godisnji I eto Danas Mi se pojavi neki iscjedak, ne vidi se na vesu nego kada se obrisem primijetila Sam kao nesto smedje, kao zadnji Dan menstruacije djeluje.. Sad Sam u panici, u drugoj Sam zemlji, Moj gin ima godisnji ne znam sta da radim, 5tt I 3 Dan Sam I Imam zakazan uz za 07.01.2019.. Pomozite sta da radim? Da Odem ovdje Doktoru Ali bojim se da ne napravi gore jer nije upucen u situaciji.. Joj ne znam sta da radim.. 

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    07.01.2020 nisam se jos navikla da je 2020 uskoro

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • michelle0001

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Buy Passport, ID, Permanent Parking Permit (klaus.weissmuller65@gmail.com) (+ 43 676 800104214)

    WhatsApp …………. +43 676 800104214

    https://realdocuments4sale.com/ [realdocuments4sale.com]
    https://realdocuments4sale.com/buy-real-passport-online/ [realdocuments4sale.com]
    https://realdocuments4sale.com/buy-real-drivers-license-online/ [realdocuments4sale.com]
    https://realdocuments4sale.com/order-counterfeit-online/ [realdocuments4sale.com]
    https://realdocuments4sale.com/buy-resident-permit-online/ [realdocuments4sale.com]

    NB: We do this to help people who are in critical situations and want to travel urgently.

    Apply for real registered Passport, Visa, Buy Driving License, ID CARDS, marriage certificates, diplomas etc. for sell. Passport, citizenship, ID cards, driver license, diplomas, degrees, certificates service available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states and all nationalities Worldwide. We are unique producers of Authentic Passports, Real Genuine Registered and Unregistered Passports and other Citizenship documents. We can guarantee you a new Identity starting from a clean new genuine Birth Certificate, ID card, Driver's License, Passports, Social Security card with SSN, credit files, and credit cards, school diplomas, school degrees all in an entirely new name issued and registered in the government database system. We use high-quality equipment and materials to produce authentic and counterfeit documents. All secret features of real passports are carefully duplicated for our Registered and unregistered documents. We are a unique producer of quality false and Real documents. With us you can Buy passport, driver's licenses, ID cards, stamps, Visa, school Diplomas and other products for a number of countries like: USA, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Italian, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom, etc.

    https://realdocuments4sale.com/buy-real-passport-online/ [realdocuments4sale.com]
    https://realdocuments4sale.com/buy-real-drivers-license-online/ [realdocuments4sale.com]
    https://realdocuments4sale.com/order-counterfeit-online/ [realdocuments4sale.com]
    https://realdocuments4sale.com/buy-resident-permit-online/ [realdocuments4sale.com]

    Buy Passports | Buy passport online
    Buy real and fake ID card | Get a `real ID card online

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Nadalice probaj kontaktirati svog dr. Mirovanje i lijevi bok, utrice vaginalno nastaviti a u slucaju krvarenja popiti jer si mozes prenijeti neku infekciju.  
    Za dva dana bi mogla cuti srceko i bilo bi dobro da odes ali negdje privatno tj sa boljim uzvom. 
    Popiti magnezij za opustanje maternice. Nadam se da ce biti sve ok, mozda je neki hematom ili sirenjenje dolje. . 💖

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Meto

    Nadalice probaj kontaktirati svog dr. Mirovanje i lijevi bok, utrice vaginalno nastaviti a u slucaju krvarenja popiti jer si mozes prenijeti neku infekciju.
    Za dva dana bi mogla cuti srceko i bilo bi dobro da odes ali negdje privatno tj sa boljim uzvom.
    Popiti magnezij za opustanje maternice. Nadam se da ce biti sve ok, mozda je neki hematom ili sirenjenje dolje. . 💖


    Meto dobro kaze. Moguce da je neki hematomcic pa je pustilo kap dvije krvi. U principu nije panika dok nije svjeza krv, veliki ugrusci i dok ne boli. Ali ako imas gdje odi napravi UZV, ne toliko sto mislim da je nuzno ako je samo smedarenje na papiru, nego da si na cisto sto je pa da se smiris. Drzi se <3

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    PinkFairydust

    Meto

    Nadalice probaj kontaktirati svog dr. Mirovanje i lijevi bok, utrice vaginalno nastaviti a u slucaju krvarenja popiti jer si mozes prenijeti neku infekciju.
    Za dva dana bi mogla cuti srceko i bilo bi dobro da odes ali negdje privatno tj sa boljim uzvom.
    Popiti magnezij za opustanje maternice. Nadam se da ce biti sve ok, mozda je neki hematom ili sirenjenje dolje. . 💖

    Meto dobro kaze. Moguce da je neki hematomcic pa je pustilo kap dvije krvi. U principu nije panika dok nije svjeza krv, veliki ugrusci i dok ne boli. Ali ako imas gdje odi napravi UZV, ne toliko sto mislim da je nuzno ako je samo smedarenje na papiru, nego da si na cisto sto je pa da se smiris. Drzi se &lt;3


    Hvala vam cure, Evo lezim na lijevoj boku, juce Sam sjedila Puno I u kinu me kao nesto presjece u stomaku I uhvati me Panika, grcevi slicni menstrualnim.. Ja u wc, I vidim to Na papiru, kako Sam pod hormonima Odma me Suze krenu, jedva se smirila, nije me vise bolio stomak, jutros nema nista na papiru.. Ne znam, pisala Sam svom gin cekam odg. U panici Sam trenutno, nadam se da ce sve biti ok

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Juce Sam jedva stavila utrice, ono bila Sam Malo gruba jer nisam mogla leci nego Sam bila u wcu kod jednih pa da me niko ne skonta, Mislim Si nesto da se nisam gdje ogrebala IL sta

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Nadalica

    Juce Sam jedva stavila utrice, ono bila Sam Malo gruba jer nisam mogla leci nego Sam bila u wcu kod jednih pa da me niko ne skonta, Mislim Si nesto da se nisam gdje ogrebala IL sta


    Hej kako si sa li ti je bolje, nikako nemoj sjediti već lagano šetaj zbog cirkulacije i lezi, i meni se to desilo isto ljetos e u drugoj državi… em strah 🙈 točno te kužim. Meni je tad moj dr rekao u koliko se pojača da povećam utriće. U koliko budu jači grčevi onda nije dobro… Nadam se da će biti sve ok čuvaj se 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Nadalica

    PinkFairydust

    Meto

    Nadalice probaj kontaktirati svog dr. Mirovanje i lijevi bok, utrice vaginalno nastaviti a u slucaju krvarenja popiti jer si mozes prenijeti neku infekciju.
    Za dva dana bi mogla cuti srceko i bilo bi dobro da odes ali negdje privatno tj sa boljim uzvom.
    Popiti magnezij za opustanje maternice. Nadam se da ce biti sve ok, mozda je neki hematom ili sirenjenje dolje. . 💖

    Meto dobro kaze. Moguce da je neki hematomcic pa je pustilo kap dvije krvi. U principu nije panika dok nije svjeza krv, veliki ugrusci i dok ne boli. Ali ako imas gdje odi napravi UZV, ne toliko sto mislim da je nuzno ako je samo smedarenje na papiru, nego da si na cisto sto je pa da se smiris. Drzi se &amp;lt;3

    Hvala vam cure, Evo lezim na lijevoj boku, juce Sam sjedila Puno I u kinu me kao nesto presjece u stomaku I uhvati me Panika, grcevi slicni menstrualnim.. Ja u wc, I vidim to Na papiru, kako Sam pod hormonima Odma me Suze krenu, jedva se smirila, nije me vise bolio stomak, jutros nema nista na papiru.. Ne znam, pisala Sam svom gin cekam odg. U panici Sam trenutno, nadam se da ce sve biti ok

     Reci ce ti gin dal da povecas utrice, ja sam iz krive grane pa se ne bih petljala. Al za sad mi ne zvuci strasno. Miruj, uzmi terapiju kako ti ginic kaze i fakat, mozda ne bi bilo lose uzv napraviti cisto zbog mira. Vjerujem da je sve ok. Javi sto se dogada, sve smo uz tebe :grli:

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    U 11:15 Imam Termin za uz, Danas nema nista, stalk je, ja bar mislim, posle uz moram se javiti u Austriji kod svog gin I on ce mi reci sta I kako.. Imam napade placa I bit ce sta Bude ne sikiraj se, naizmjenicno, zasto uvijek Mora komplikovano, znam ja da smo Mi Jake AL ne Mora nas svako stanje zadesiti, neka nas bre obidje nesto 

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.