Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    MiuMau 
    Sretno sutra ! Javi koliko ih je ostalo, koliko su vratili, koliki ti je endo….i sveee !
    Samo pitanje?? Do kad je nas socijalac na godisnjem? Treba mi poslati Estrofem, da imam kad M dobijem, bas sam dns zvala pa se ne javlja. Tko ga mijenja?

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Pise da je sluzbeno odsutan do 29.6. Zamjena je neki Herman Radoslav, radi suprotnu smjenu od naseg. 
    Isao je muz u ponedjeljak otvorit mi bo, veli da je sestra nesposobna otvorit bo, morala je zvati ovu nasu s go. 
    Trebala sam recept za dvije kutije utrica i antibiotike, al s tim da sam u subotu na vv uzela kutiju utrica i antibiotike jer nije radio dr pa moram gore natrag po novce. I sad muz pita jel moze uzeti kutiju utrica ovdje u ljekarni, a ova druga kutija i antibiotici da ostanu na receptu pa u cetvrtak kad idemo na transfer uzememo novce, da ne mora u sred guzve na drugi kraj zg, jer sam naknap s utricima. Sestra veli mozeee, mozeee. Dode u ljekarnu nemre, nije stavila na odvojene recepte… sreca pa imam jos taman do sutra ujutro, pa cu gore sutra uzet sve… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Pise da je sluzbeno odsutan do 29.6. Zamjena je neki Herman Radoslav, radi suprotnu smjenu od naseg.
    Isao je muz u ponedjeljak otvorit mi bo, veli da je sestra nesposobna otvorit bo, morala je zvati ovu nasu s go.
    Trebala sam recept za dvije kutije utrica i antibiotike, al s tim da sam u subotu na vv uzela kutiju utrica i antibiotike jer nije radio dr pa moram gore natrag po novce. I sad muz pita jel moze uzeti kutiju utrica ovdje u ljekarni, a ova druga kutija i antibiotici da ostanu na receptu pa u cetvrtak kad idemo na transfer uzememo novce, da ne mora u sred guzve na drugi kraj zg, jer sam naknap s utricima. Sestra veli mozeee, mozeee. Dode u ljekarnu nemre, nije stavila na odvojene recepte… sreca pa imam jos taman do sutra ujutro, pa cu gore sutra uzet sve…


    Jojjjj, sto reci???? Znaci Pall se sutra vraca onda??
    Bozeeee, pa nisam mislila da ne znaju bolovanje otvoriti????!!!!!

    [lilypie.com]

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Cure dali mozda znate, ako
    Je na ultrazvuku vidljivo žuto tijelo koliko dana prije toga je bila ovulacija…hvala svima 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Lolypop

    Cure dali mozda znate, ako
    Je na ultrazvuku vidljivo žuto tijelo koliko 

    Ne moze se to znati,  samo se zna da he O bila.

    [lilypie.com]

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno na odgovoru, test za ovulaciju se pokazao pozitivnim 16.dan ciklusa, a sada me smeta to žuto tijelo jako na jednoj strani. Trebam dobit za 6.dana menstruaciju gin tvrdi da je sve to normalno da sacekam pa cemo vidjeti sta ce se dogodit. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Lolypop

    Hvala ti puno na odgovoru, test za ovulaciju se pokazao pozitivnim 16.dan ciklusa, a sada me smeta to žuto tijelo jako na jednoj strani. Trebam dobit za 6.dana menstruaciju gin tvrdi da je sve to normalno da sacekam pa cemo vidjeti sta ce se dogodit.


    Vjerovatno ti je O bila ili 16 dc ili 17 dc najvjerovatnije. M bi trebala dobiti 14 dana nakon O.

    [lilypie.com]

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Nadam se da necu Hehe …mada nemam nikakve simptome trudnoce samo ta bol ako to moze biti ali mislim da je jos uvijek prerano…

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Ja sam sad po prvi put u životu otkad imam menge, a sad mi je 33g osjetila ovulacijsku bol i imala mali krvavi  iscjedak dva dana nakon ovulacije,,to je sigurno sad zbog kiretaže, ja se već uplašila da menga putuje rekoh kako tako rano, i to trajalo dva dana i sad sve u redu… Da li vi kad imate blago ovulacijsko krvarenje? Mislim bila sam na ultrazvuku početkom ovog mjeseca i sve je bilo u redu, ali bas me zbunilo to brljavljenje…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Lolypop

    Nadam se da necu Hehe …mada nemam nikakve simptome trudnoce samo ta bol ako to moze biti ali mislim da je jos uvijek prerano…


    Za ikakve simptome trudnoće je preprerano Sretno i neka vještica ne dođe

    waithing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.