Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anuska146

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    pozdrav cure,ako netko može odgovoriti. Nakon transfera 2 blastice 5tog dana, sad je prošlo 5 dana od transfera i imam bolove od jućer poput onih kad stiže menga, bole me križa, po cicama su mi lagane plave vene i bradavice su mi turbo osjetljive. Lagano mi je muka, al imam apetit i sad me zanima dal bi ovo sve mogli biti rani simptomi da je uspjelo?! Inaće betu idem vaditi za 5 dana.

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    anuska146


    pozdrav cure,ako netko može odgovoriti. Nakon transfera 2 blastice 5tog dana, sad je prošlo 5 dana od transfera i imam bolove od jućer poput onih kad stiže menga, bole me križa, po cicama su mi lagane plave vene i bradavice su mi turbo osjetljive. Lagano mi je muka, al imam apetit i sad me zanima dal bi ovo sve mogli biti rani simptomi da je uspjelo?! Inaće betu idem vaditi za 5 dana.

    odmaraj i probaj se opustiti.cure imaju svakakve simptome ali još je prerano za išta.ja sam vadila betu 14 dan nakon transfera i bila je jedva 12,tek 21.dan je bila viša od 500.ako je,a toplo se nadam da vam je uspjelo dojke vam budu super osjetljive,ali mogu biti i pred mjesečnicu pa to nije neki sigurni simptom.ja držim fige na sve četiri da je uspjelo.svakako javite rezultat….sretno!!!!!!!!!!!!

  • anuska146

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    hvala puno medsr. :) svakako javim

  • Avatar kika2222

    kika2222

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje evo i mene.. U braku smo skoro devet godina, zadnjih pet u potpomognutoj… Par inseminacija, pet stimuliranih, par prirodnih i ništa..bebice nema…ali ne gubimo nadu…
    Anuska ima li novosti??? Sretno nam svima bilo!!

    Trudilica već petu godinu…

  • anuska146

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    beta na 12 dan od transfera 603 !:)) blizanci???!!!

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    anuska146


    beta na 12 dan od transfera 603 !:)) blizanci???!!!

    čestitam,čestitam
    i skačem od sreće.jako mi je drago.sad samo polako i hrabro naprijed.nek budu i blizanci,bude sreća dvostruka….

  • anuska146

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    beta na 12 dan od transfera 603 !:)) blizanci???!!!
    čestitam,čestitam
    i skačem od sreće.jako mi je drago.sad samo polako i hrabro naprijed.nek budu i blizanci,bude sreća dvostruka….

    u ponedjeljak još jedno vađenje, al ovo je ok vrijednost zar ne?

  • anuska146

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    bude, samo puno strpljenja :)

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Anuska146 cestitam

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    anuska146


    beta na 12 dan od transfera 603 !:)) blizanci???!!!
    čestitam,čestitam
    i skačem od sreće.jako mi je drago.sad samo polako i hrabro naprijed.nek budu i blizanci,bude sreća dvostruka….

    u ponedjeljak još jedno vađenje, al ovo je ok vrijednost zar ne?

    Čestitam!! Ne znam želiš li blizance ili ne, ali mislim da za blizance vrijednost bete treba biti puno puno veća, jer frendici je na jedan dan kašnjenja beta bila blizu 6000, i bili su blizanci.. 
    U svakom slučaju sretno!! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.