Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Nikita upravo takvim osobama uspjeva i zavidim im ljubomorna sam jer ja sebi nikako ne mogu posložiti kockice da budem takva, i oba puta sam si rekla e sad idem bez brige i pameti pa šta bude i opet nema šanse, opet proučavam izucavam analiziram i zapitkujem se, ma katastrofa to je osobina koju mrzim na sebi!!! Ima li kakva knjiga iz koje se to uči 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Hrabric uvjerena sam da je ovaj pokušaj tvoj, nemoj nas razočarati !!!!!!

  • youandme

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cijeli moj život nikad nisam vidio ništa što bi tako brzo djelovalo kao čarolija Dr.Agbazara. Nakon što sam kontaktirao Dr.Agbazaru, počeo sam vjerovati u izreku da svaki novčić ima dvije strane. Kad me je ljubavnik ostavio, zaklela se da mi se više nikada neće vratiti, ali hvala Bogu što mi je pomoću Dr.Agbazare u roku od 48 sati vratila svog ljubavnika i također želim da drugi ljudi koji su slomljeni srca kontaktiraju Dr. Agbazara kroz ove detalje ispod koje su putem e-pošte: (  a g b a z a r a @ g m a i l . c o m  ) ili putem Whatsapp na (  + 2 3 4 8 1 0 4 1 0 2 6 6 2  ) onda možete vidjeti čudesa Dr.Agbazara

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Hrabrice i ja sam isto uvjerena… simptomi su ti bas žešći… 🤞🤞🤞🤞
    Nasty hvala ti… skinula sam knjigu odmah… E saaad, ja imam problem sama sa sobom zelim li prestat pusit il ne… 😂 jedan dio mene zvonca PRESTANIIIII, a drugi vice ma ne budi luda 😂 

  • youandme

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cijeli moj život nikad nisam vidio ništa što bi tako brzo djelovalo kao čarolija Dr.Agbazara. Nakon što sam kontaktirao Dr.Agbazaru, počeo sam vjerovati u izreku da svaki novčić ima dvije strane. Kad me je ljubavnik ostavio, zaklela se da mi se više nikada neće vratiti, ali hvala Bogu što mi je pomoću Dr.Agbazare u roku od 48 sati vratila svog ljubavnika i također želim da drugi ljudi koji su slomljeni srca kontaktiraju Dr. Agbazara kroz ove detalje ispod koje su putem e-pošte: (  a g b a z a r a @ g m a i l . c o m  ) ili putem Whatsapp na (  + 2 3 4 8 1 0 4 1 0 2 6 6 2  ) onda možete vidjeti čudesa Dr.Agbazara

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hrabrice - izgleda da smo uzbuđene gotovo kao i ti, glede tvog testa.
    Zapravo je tako sa svakom ženicom ovdje. Po sto puta dnevno otvaram temu kad znam da netko treba javiti rezultate. 
    Hrabrice - zaboravila sam te pitati, prije nego što su pustili embrije do 5. dana jesu li ih ocjenjivali od 1 do 5 ili su ti samo rekli koliko je stanica? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hrabrice - izgleda da smo uzbuđene gotovo kao i ti, glede tvog testa.
    Zapravo je tako sa svakom ženicom ovdje. Po sto puta dnevno otvaram temu kad znam da netko treba javiti rezultate.
    Hrabrice - zaboravila sam te pitati, prije nego što su pustili embrije do 5. dana jesu li ih ocjenjivali od 1 do 5 ili su ti samo rekli koliko je stanica?


    Rekli su mi samo da je jedna blastica odlicna i jedna morula da je mrvu slabija.. Ma mene sad brine ta jedna zilica 😂😂😂  ne znam jel to normalno 🤔

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Curke koje ulazite u postupak ili čekate betu - sreeetno!!!
    Ja se dogovorila s dr, idemo u lipnju na IVF
    Rekla mi je da su kvotu za svibanj popunili..tako da sad malo pauza i onda idemo dalje u nove pobjede

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Karla89

    Curke koje ulazite u postupak ili čekate betu - sreeetno!!!
    Ja se dogovorila s dr, idemo u lipnju na IVF
    Rekla mi je da su kvotu za svibanj popunili..tako da sad malo pauza i onda idemo dalje u nove pobjede


    Super,sretno i uzivaj u pauzi pa u nove pobjede🙏😎

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nada i Blacky.. samo krenete čitati laganini bez nekih očekivanja pomalo bez žurbe. Bit će to super sigurna sam.. Sretno cure! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.