Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ma odlicno! Bas mi to puno izgleda. Sad opet glupo pitanje jer pobrkam tko je tko pa ne znam jesi dva vratila  embrija jer mi malo blizanacki ta beta djeluje :)

    [lilypie.com]

  • Radost81

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Ma odlicno! Bas mi to puno izgleda. Sad opet glupo pitanje jer pobrkam tko je tko pa ne znam jesi dva vratila embrija jer mi malo blizanacki ta beta djeluje :)


    Iskreno i ja sam zastala od iznosa, slabo se kuzim u vrijednosti, ali znam da sam u sebi molila cijeli dan da bude barem preko 50…kada tamo ovaj iznos. Šokirala se iskreno, 1 embriji je vracen i evo doktor kaze da ponovim za dva dana po njemu je to super vrijednost.

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Radost81

    Kengurica

    Ma odlicno! Bas mi to puno izgleda. Sad opet glupo pitanje jer pobrkam tko je tko pa ne znam jesi dva vratila embrija jer mi malo blizanacki ta beta djeluje :)

    Iskreno i ja sam zastala od iznosa, slabo se kuzim u vrijednosti, ali znam da sam u sebi molila cijeli dan da bude barem preko 50…kada tamo ovaj iznos. Šokirala se iskreno, 1 embriji je vracen i evo doktor kaze da ponovim za dva dana po njemu je to super vrijednost.


    Cestitam draga neka ti bude uredna i skolska trudnoca

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. 
    Nova sam na forumu a i u svemu ovome. U 1.mj smo krenuli u Beta plus kliniku i prezadovoljni smo. Iza sebe imamo jednu neuspjesnu inseminaciju  ali doktorica je optimisticna jer su svi nalazi uredni. Krajem 8.mj idemo u nove pobjede s ponavljanjem postupka. Nadamo se da cemo imat vise srece…

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Cure, citam vas redovno i cestitam svim trudnicama! radost81, tebe se sjecam dok sam ja bila aktivna na forumu i bas sam sretna zbog svake od vas! Ostalim trudilicama saljem pozitivne vibre i da sto prije ugledate svoje velike bete! Inace…moja beta je bila 1297, dvije blastociste. Jedna beba 🤗 tako da vrijednost bete ne znaci puno u brojnom stanju jer je jako individualno! Samo neka sve bude super! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Jeeeee radost81 bravoooo, cestitam😍😘

    [lilypie.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    noisette

    Perla koliko se ja sjećam, došla sam jako brzo na red. Uvijek im možeš poslati mail ili nazvati pa pitati kada je prvi termin. Ovisno kod kojeg doktora ideš, to ti je lista drugačija.. Ja sam kod Romane i kod nje ti je recimo skuplji pregled ali definitivno preporučam doktoricu.


    Noisete jesi već bila u postupku kod njih ili tek ideš?

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Pozdrav svima.
    Nova sam na forumu a i u svemu ovome. U 1.mj smo krenuli u Beta plus kliniku i prezadovoljni smo. Iza sebe imamo jednu neuspjesnu inseminaciju ali doktorica je optimisticna jer su svi nalazi uredni. Krajem 8.mj idemo u nove pobjede s ponavljanjem postupka. Nadamo se da cemo imat vise srece…


    Ei draga,znam kako ti je..ali samo hrabro zelim puno srece i drzim palceve da vam uspije..🤞😘
    Pitanje..vi to nesto dugo cekate na drugi postupak?🤔

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    I ja sam u Beti ženske i mogu reci da su stvarno sve tamo divne. Uvijek možeš pitati ako nešto nisi razumio ako ti se pojavi neko pitanje, nazoveš/pošalješ mail, i jave ti praktički odmah. Ako slučajno nisu sigurne sestre provjere i potvrde s dr. i odmah jave. 
    Na konzultacije sam primljena kroz par dana kad mi je odgovaralo i kad je dr. imal slobodno.
    Laboratorij im je na GO do 15.

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Koja je to razlika kad ideš u privatnu kliniku… Ja svoju doktoricu ne mogu dobiti na tel. ni za živu glavu. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.