Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Radost81

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    du1988

    Radost81jesi bila jucer na dogovoru?? Didi28nek ti proleti vrijeme do bete 😊


    Jesam no evo ovaj ciklus unatoc estrofremu, endometriji zakazao. 10 dan ciklusa samo 5mm. Nastavljam i dalje s terapijom, pa cemo vidjeti u utorak hocemo ici na FET u ovom ciklusu. Drage cure uživajte mi u svojim čekanjima, ma koliko ona bila teška ili radosna. Sve u životu ima svoje razloge, previse puta nama neshvatljive i nazalos ponekada i bolne al to je sve život. Draga Srećica@ stoga glavu gore!!! Raduj se ovim dvima blastocitama sto te cekaju . Sretnoooo svima😘🤗

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Gonal

    Grizli

    Gonal izgleda da cemo skupa ovaj ciklus prolaziti. Ja isto imam danas folikulometriju s time da je meni 7dc, i u prirodnom sam. Sretno ti.

    Grizli u kojoj si bolnici? Mozda si negdje i napisala al nas je puno pa sam priboravila☺
    Sretno i tebi🤞


    Kbc Rijeka. A puno nas je ovjde ko ce sv popratiti i zapamtit.

    [tickerfactory.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Wonderland19

    Pravi baby boom je tu kod nas! Nedam se da cemo nastavit u istom tonu 😊
    Ja sam isto u vinogradskoj! Prosli 5 inseminacija, djelomicno i mojom krivnjom jer nisam odmah htjela ic na listu za ivf! Jednostavno me bilo strah cijelog tog procesa! Evo me nakon god dana se tek pikam!
    I sa 4om smo dobili pozitivnu betu, 2 tjedna se nije dala al onda sam prokrvarila… tu smo morali malo preskocit ciklus a onda je bio savjet da probamo sa jos jednom inseminacijom…
    Nemoj bit luda kao ja! Hrabro naprijed! 😊

    A joj,baš mi je žao 😔 A ja ne bi toliko…Meni su vec dvije previše 😁 Kolika je sad lista čekanja gore?


    Mislim da ti sada narucuju za 9 mj.. ali zato sto su godisnji.. mene su krajem treceg narucili za 6 mj.. ali eto ipak sam se pocela pikati sad krajem 5-og… 
    Didi  i ostale cure 🤞🤞🤞 sretno u iscekivanju
    Gonal i Grizli i ostale curke (ispricavam se pal sam se pogubila skroz vise neznam tko sta ceka) sretno s folikumetrijom i da se dalje odvija sve super 🤞🤞🤞
    Ja sutra idem na uzv i nadam se da cu dobiti stopericu jer su u petak bili na 13 mm… a danas mi je 9 dan pikanja a 10dc tako da mislim da je to to… imam uzasno pojacanu sluz… jucer mi je tolika kolicina iscurila da kada sam osjetila sam mislila da sam procurila… 😥😥😥

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Gonal, Grizli i Babylove curke drzim fige..sretnoo

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Srećica@

    Srećica@

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Beba

    Srećica@

    Drage cure.
    Mene nije bilo neko vrijeme u komentarima ali vas pratim. Imam 1 neuspjesan ivf iza sebe,sada se spremamo na vraćanje 2 blastociste za nekih tjedan dana.
    Moram priznati da sam cijelo vrijeme prije transfera napeta i nekako blago depresivna iako znam da to ne valja ali jednostavno imam dojam da ja nisam te sreće da cu imati bebu,bar ne tako lako.
    Ono što me muči je sactosalpinx na jednom jajovodu,nije velik ali citam posvuda da kao šteti,ali moj doktor za kojeg smatram da je vrhunski stručnjak,je odlucio da idemo probati ovaj puta pa ako ne uspije onda na laparo. Eto zbog toga sam malo onako…
    Oprostite na dugačkom pisanju nadam se da vas nisam udavila puno.

    Draga,ne možeš utjecati nikako na te probleme sa jajovodima,tako da pokušaj ovaj put kako ti dr kaže, a ako ne uspije onda na laparo. Ja se isto često borim s takvim mislima,da nikad neću vidjet te famozne 2 crtice,a onda kažem samoj sebi-Pa šta ako ih ne vidiš,živjet ćeš isti kao i do sad. Postoje i gore stvari s kojima se ljudi bore,najvažnije je da smo dali sve od sebe.Pokušaj u ovaj Fet ući rasterećenje,ionako nemaš šta izgubiti,a nagrada je velika👶


    Hvala ti puno,baš si lijepo ovo rekla. Treba se covjek malo zamisliti i rasteretiti se svega.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ajme cure vi cete znat mozda… Bila na folikulometriji i folikul je vec 15mm, a 7 dc mi je, inace mi ciklusi budu 26-28 dana. Nije li to preveliko? Sutra moram vaditi estradiol i progesteron i opet ici na folikulometriju pa da ce mi rec sto dalje. Jel ima uopce smisla se nadat da ce ista biti od ovog ciklusa ili? Jel imala koja folikul tih dimenzija tako rano? 😏

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ajme cure vi cete znat mozda… Bila na folikulometriji i folikul je vec 15mm, a 7 dc mi je, inace mi ciklusi budu 26-28 dana. Nije li to preveliko? Sutra moram vaditi estradiol i progesteron i opet ici na folikulometriju pa da ce mi rec sto dalje. Jel ima uopce smisla se nadat da ce ista biti od ovog ciklusa ili? Jel imala koja folikul tih dimenzija tako rano? 😏

    Ne možeš na to utjecat,ne brini,možda je o jednostavno ranije,vidjet će oni sutra i možda već bude za punkciju kroz koji dan,ja imam duže cikluse tako da tako velik folikul imam poslije 15.dc,nismo sve iste.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Gonal

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ajme cure vi cete znat mozda… Bila na folikulometriji i folikul je vec 15mm, a 7 dc mi je, inace mi ciklusi budu 26-28 dana. Nije li to preveliko? Sutra moram vaditi estradiol i progesteron i opet ici na folikulometriju pa da ce mi rec sto dalje. Jel ima uopce smisla se nadat da ce ista biti od ovog ciklusa ili? Jel imala koja folikul tih dimenzija tako rano? 😏


    Meni je danas jedan folikul 13 mm a dan smo razlike. Nije preveliko, pratit ce folikulometrijom i vjv ces dobit stopericu pred postupak da ne pukne. Meni su isto ciklusi 28-30 dana.
    Samo opusteno draga😘😘

    https://lb1f.lilypie.com/VzS3p1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aha ok, to mi je zvucalo nekako preogromno i prerano. Iako sam prije 3 mjeseca O imala vec 7dc a ciklus je trajao samk 18 dana al to je bila posljedica duphastona, a sad to ne uzimam pa mi je bilo cudno. Hvala na info curke, nadam se da biti nesto od ovoga folikula. Samo me iznenadilo to da moram ici vaditi krv.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ako ideš u Ri svakako uzmi prioritetni ticket da ne čekaš,to je normalno da te pošalje vaditi,ne brini😃

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.