Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Du jel prokucalo srce??!!

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Grizli bit ce to sve dobro  ionako ces odma nakon aspiracije dobit utrogestan koji pospjesuje takoder i zadebljavanje a i kupi si ananas pa ga papaj on je isto dobar za to i sretnooo 🤗

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    _lily_0

    Du jel prokucalo srce??!!


    Nije jos, ali obje doktorice koje su gledale vele da je jos rano! Bitno je da se vidi zumanjcana i to je dobar znak! Sto se ploda tice, ne opterecujem se jer znam da se on individualno pokaze, nekom ranije, nekom kasnije! Vise me uzdrmalo to krvarenje, ali sad sam se smirila i vidim da se to cesce dogadja nego sto sam mislila!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Rayna

    Vadila sam betu i 0 je. Sljedeci ciklus ponovno u postupak.
    sad sam bila na inseminaciji… Cure, sta da ocekujem od postupaka na vuku? Ponovno inseminacija ili ivf? Molim vas ako je netko bio isto tamo i tako i ako zna kakav je postupak dalje. Ja ne zelim vise na inseminaciju


    Zao mi je ali gavu gore i u nove pobjede.. ja sam ti u petrovoj nemam iskustva sa vukom mozda se neko javi ko ima, ja osobno sam odma nakon prve insominacije isla na ivf al to vjerojatno ovisi i o dijagnozama 
    U svakom slucaju sretno 

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    du1988

    _lily_0

    Du jel prokucalo srce??!!

    Nije jos, ali obje doktorice koje su gledale vele da je jos rano! Bitno je da se vidi zumanjcana i to je dobar znak! Sto se ploda tice, ne opterecujem se jer znam da se on individualno pokaze, nekom ranije, nekom kasnije! Vise me uzdrmalo to krvarenje, ali sad sam se smirila i vidim da se to cesce dogadja nego sto sam mislila!

    Naravno, a to oko krvarenja je kolko sam cula i uvjerila se jakoj bliskoj osobi ista stvar pocetak krvarenja hematomi svasta nesto al kako i sama kazem i ja se sva zaprepastim jer naravno nije mi to prirodno … ali bit ce to sve dobro izborit ce se nase bebice ja mislim da cu u petak umrjet od straha 🙈🙈 al jbg sve je to prirodno 
    Ma samo da nis ne vidis na gacicama bilo bi lakse ovako podsvjest radi sto na sat bar kod mene svaki put kad ustanem naravno kako od tablete po malo curka ja odma provirujem da vidim jel sve ok… 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Curke evo samo da prijavim.. bila danas.. folikulici lijepo rastu.. sutra moram opet pa ce odluciti dali ce sutra ili u srijedu stoperica…
    Koliko dana od punkcije inace najcesce rade transfer?

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    _lily_0

    du1988

    _lily_0

    Du jel prokucalo srce??!!

    Nije jos, ali obje doktorice koje su gledale vele da je jos rano! Bitno je da se vidi zumanjcana i to je dobar znak! Sto se ploda tice, ne opterecujem se jer znam da se on individualno pokaze, nekom ranije, nekom kasnije! Vise me uzdrmalo to krvarenje, ali sad sam se smirila i vidim da se to cesce dogadja nego sto sam mislila!
    Naravno, a to oko krvarenja je kolko sam cula i uvjerila se jakoj bliskoj osobi ista stvar pocetak krvarenja hematomi svasta nesto al kako i sama kazem i ja se sva zaprepastim jer naravno nije mi to prirodno … ali bit ce to sve dobro izborit ce se nase bebice ja mislim da cu u petak umrjet od straha 🙈🙈 al jbg sve je to prirodno
    Ma samo da nis ne vidis na gacicama bilo bi lakse ovako podsvjest radi sto na sat bar kod mene svaki put kad ustanem naravno kako od tablete po malo curka ja odma provirujem da vidim jel sve ok…


    Ja sam se drzala onoga kako si ti napisala da su ti rekli da je sukrvica normalna, al kod mene bas svjeza krv i zato sam i otisla na hitnu! Hematom nisu vidjeli.  Ali evo sad sam bas stavljala utrogestan i nema vise, samo smeckasto-ostaci krvarenja i nek tako i ostane! Do sljedeceg uzv nema mrdanja, a da nije relacija krevet-wc  😂 i ja vjerujem u nase bebice, obavezno javi u petak kako je proslo! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Babylove

    Curke evo samo da prijavim.. bila danas.. folikulici lijepo rastu.. sutra moram opet pa ce odluciti dali ce sutra ili u srijedu stoperica…
    Koliko dana od punkcije inace najcesce rade transfer?


    Super, najcesce ide 2 ili 5 dan  meni je uvijek isao 5 dan jer sam imala po 6/8 jajnih stanica i onda idu na 5 dan da izdvoje koji ce doc u stadio blastociste 

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Babylove

    Curke evo samo da prijavim.. bila danas.. folikulici lijepo rastu.. sutra moram opet pa ce odluciti dali ce sutra ili u srijedu stoperica…
    Koliko dana od punkcije inace najcesce rade transfer?


    Ovisi o broju jajnih stanica i kako se dijele…ako ih je vise i dobro se dijele, ceka se peti dan, a ako ne, onda treci dan (aspiracija se broji kao nulti dan)!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    du1988

    _lily_0

    du1988

    _lily_0

    Du jel prokucalo srce??!!

    Nije jos, ali obje doktorice koje su gledale vele da je jos rano! Bitno je da se vidi zumanjcana i to je dobar znak! Sto se ploda tice, ne opterecujem se jer znam da se on individualno pokaze, nekom ranije, nekom kasnije! Vise me uzdrmalo to krvarenje, ali sad sam se smirila i vidim da se to cesce dogadja nego sto sam mislila!
    Naravno, a to oko krvarenja je kolko sam cula i uvjerila se jakoj bliskoj osobi ista stvar pocetak krvarenja hematomi svasta nesto al kako i sama kazem i ja se sva zaprepastim jer naravno nije mi to prirodno … ali bit ce to sve dobro izborit ce se nase bebice ja mislim da cu u petak umrjet od straha 🙈🙈 al jbg sve je to prirodno
    Ma samo da nis ne vidis na gacicama bilo bi lakse ovako podsvjest radi sto na sat bar kod mene svaki put kad ustanem naravno kako od tablete po malo curka ja odma provirujem da vidim jel sve ok…

    Ja sam se drzala onoga kako si ti napisala da su ti rekli da je sukrvica normalna, al kod mene bas svjeza krv i zato sam i otisla na hitnu! Hematom nisu vidjeli. Ali evo sad sam bas stavljala utrogestan i nema vise, samo smeckasto-ostaci krvarenja i nek tako i ostane! Do sljedeceg uzv nema mrdanja, a da nije relacija krevet-wc 😂 i ja vjerujem u nase bebice, obavezno javi u petak kako je proslo!


    Naravno ma ja sad sa svima pricam i oko mene je jako puno zena koja je imalo bar neko malo krvarenje na pocetku, samo miruj ja isto samo lezim eventualno se malo spustim u dvoriste na sat vremena popit kavu ali vecinom gledam da odmaram… naravno javit cu sve Ivy nam se nis ne javlja nadam se da uziva i da je sve kod nje dobro…. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.