Porod u bolnici Sv. Duh

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    pčelica


    Ja bi ima zvonila svakih 10 minuta dok na kraju ne bi uzele dijete. Jer stvarno si malo previše dozvoljavaju i smatraju da smo tamo svi debili koji se njih boje i slušat ćemo svaku riječ koju izgovore. Treba nekad i njima pokazati zube, one i jesu tamo radi nas i ja znam da ih je u zadnje vrijeme premalo s obzirom koliko je žena na odjelu ali ni to na kraju nije naš problem. Dokle god se mi prema njima ponašamo civilizirano i one bi nama trebale pružiti isto.

    Tako je! Slazem se u potpunosti. Ako se ja mogu civilizirano ponasat koliko god mi je tesko onda mogu i one. Jer realno kaj rade??? Ne mijenjaju posteljinu, nemaju njegu bolesnika, nemaju terapije….halo? Pa o cemu pricamo? Ja radim na intenzivnoj i nekad u 12h ne stignem otic jednom na wc!! Ko me pita? I moram biti nasmijana prema svima i ljubazna. Tako da iako su mi kolegice i iako ih nema dovoljno nemaju kaj okretat s ocima!!!!

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Super tema.i.mi trebamo.na sv duh 5.listopada    ahhh cure moje danas je očito svima tesko biti čovjek.nije sad vezano za ovu temu, ali kad mi je mama bila teško bolesna najviše sam patila jer nije dobila prikladnu skrb.a bili smo u svim zagrebačkim bolnicama.cini mi se da moj pas ima boljeg doktora od nas! Kad bi ljudi bili malo ljubazniji u tim situacijama svima bi bilo lakše.nažalost nekad bas moras biti bezobrazan i tražiti prava koja zaslužuješ.ja nemam bas nikakvih očekivanja sto se poroda tiče.nadam se samo da ce svi obaviti svoj dio posla i to je to, uključujući i mene naravno

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Bubica ja sam za koji dan u radjaoni pa ti javim

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Nas dvije bumo skupa Lidija 

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Moze !!

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Moze pcelica
    Bar nam nebu dosadno u predradjaoni

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Točno to…

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Bigica i bubica11, naši su termini blizu :) možda se sretnemo :)
    Ja sam jučer bila u TA, iskreno, izmorilo me. Inače sam med.sestra, radim na Rebru. Znam da zdravstvenim djelatnicima nije lako, i kako ima svakakvih sestara i doktora, ima i svakakvih pacijenata. 
    Dakle, muž me vozio, imao je vremena biti sa mnom do 10 h kada je morao produžiti dalje. Na triple testu u Petrovoj sam vidjela da muževi mogu sa trudnicama na ultrazvuk, što moj ginekolog nije htio ni čuti, pa sam htjela da muž bude jučer prisutan i vidi našeg sina :) 
    Došli smo u 7.30 h, bili naručeni u 8 h. Odmah sam ušla kod sestre koja mi je izmjerila tlak i težinu i uzela povijest bolesti. Rečeno je da čekam ultrazvuk i pregled. Dio s kojim nisam baš zadovoljna je redosljed prozivanja na uzv, iako ne znam teoretski u koliko je sati tko naručen, no meni se čini bez nekog reda. Kod dr na pregled sam prozvana relativno brzo (oko 8.50 h), a na uzv sam čekala još sat vremena. Naravno da sam se unervozila jer sam htjela da muž ide sa mnom dok je tamo, no nisam htjela ništa reći jer je jedna trudnica sat i po prije napravila scenu. Bila je protestirala i vikala na sestru iz uzv ambulante jer je navodno naručena u 7 h, a u 8 h je još čekala. Sestra je zvala šefa i trudnica je uskoro sve obavila, no mislim da je time i nama ostalima zapečatila sudbinu. 
    Uglavnom, stigao je muž na uzv sa mnom jer su me zvali u 9.50 h, no iskustvo je bilo pomalo razočaravajuće jer nemaju 4D uzv kao moj ginekolog te se nije nešto posebno vidjelo, a i dr koja je radila uzv nije bila pričljiva. 
    Nažalost je moj sin još uvijek na zadak i ako se ne okrene do slijedeće kontrole koja je za 3 tjedna, raspravljat ćemo šta dalje.
    Eto, to je moje prvo iskustvo sa sv.duha kao pacijenta, inače sam tamo prošle godine bila na praksi u sklopu svoje visoke zdravstvene, no to je bilo iz sasvim drugog kuta. Ipak, da ponovno biram, ponovno bih izabrala isto.

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Nata Mala


     Dio s kojim nisam baš zadovoljna je redosljed prozivanja na uzv, iako ne znam teoretski u koliko je sati tko naručen, no meni se čini bez nekog reda. 

    U principu ti oni i na UZV i u TA prozivaju po redu kak je ko došao. Uopće nema veze kad si naručen. To sam zadnji puta skužila kad sam tamo bila, kad dođeš kod sestre i daš joj uputnicu ona uopće ne gleda kad si naručen nego jednostavno u svoju bilježnicu tvoje ime zabilježi pod slijedećim rednim brojem. Ja sam bila naručena u 8 ali nisam uspijela doći puno prije i bila sam 9. Tako da u biti ako hoćeš što prije doći na red dođi u 7. Prije dva tjedna kad sam bila sam došla u pola 8 i već je bilo 10 trudnica u čekaoni. 
  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Svašta, pa zato se ta trudnica i posvađala sa sestrom, pa joj je ona starija plava sestra iz uzv ambulante rekla da ne može biti naručena u 7 h, iako je ova tvrdila da jest tad naručena i da je u TA došla prva, a isprozivali su hrpu trudnica prije nje. E sad, ja ne znam.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.