Poklon paketi za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    marimana


    meni bilo malo dosadno pa slala mailove kako su predložili na nekom forumu,hipp,afrodita,nestle,teta violeta..svi redom su rekli da nemaju nikakvih paketića za bebe niti "uzoraka". ali bebimilova radosnica me neki dan razveselila..već se vidim kako ju popunjavam..btw,danas prvi lažni trudovi u 35+3,mislila sam da ću umrjet,ja neznam kako ću to.

    Uh, šta je tako gadno? Kako onda pravi tek bole? Drži se, preživjet ćeš nekako, uh…

    Te sam stranice i ja našla na Maminim tajnama, ali ništa od toga… :(

  • sancist

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    bjap


    marimana


    meni bilo malo dosadno pa slala mailove kako su predložili na nekom forumu,hipp,afrodita,nestle,teta violeta..svi redom su rekli da nemaju nikakvih paketića za bebe niti "uzoraka". ali bebimilova radosnica me neki dan razveselila..već se vidim kako ju popunjavam..btw,danas prvi lažni trudovi u 35+3,mislila sam da ću umrjet,ja neznam kako ću to.
    Uh, šta je tako gadno? Kako onda pravi tek bole? Drži se, preživjet ćeš nekako, uh…

    Te sam stranice i ja našla na Maminim tajnama, ali ništa od toga… :(

    Meni nije htjelo prihvatiti podatke za radosnicu,naime termin mi je tek u 6. mjesec pa mi je automatski odbilo podatke za radosnicu :(
  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    marimana


    meni bilo malo dosadno pa slala mailove kako su predložili na nekom forumu,hipp,afrodita,nestle,teta violeta..svi redom su rekli da nemaju nikakvih paketića za bebe niti "uzoraka". ali bebimilova radosnica me neki dan razveselila..već se vidim kako ju popunjavam..btw,danas prvi lažni trudovi u 35+3,mislila sam da ću umrjet,ja neznam kako ću to.

    ne brini, budeš! sve za bebicu!

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Danas mi je stigla Radosnica od Bebimila, prekrasna je, al stvarno! Meni je termin 6.4. tako da sam im poslala mail s upitom mogu li dobiti Radosnicu prije rođenja djeteta (jer postoji u formularu polje gdje se upisuje datum rođenja bebe) i eto, poslali je! 

    Ne znam gdje bi stavila ovaj link, a tiče se i trudnica i mama pa nek administrator premjesti; radi se o besplatnom online časopisu… http://www.maminosunce.hr/online/sunce47.html [maminosunce.hr]

  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    TanjaV.


    Danas mi je stigla Radosnica od Bebimila, prekrasna je, al stvarno! Meni je termin 6.4. tako da sam im poslala mail s upitom mogu li dobiti Radosnicu prije rođenja djeteta (jer postoji u formularu polje gdje se upisuje datum rođenja bebe) i eto, poslali je! 

    Ne znam gdje bi stavila ovaj link, a tiče se i trudnica i mama pa nek administrator premjesti; radi se o besplatnom online časopisu… http://www.maminosunce.hr/online/sunce47.html [maminosunce.hr]

     
    E super je ovaj casopis..HvaLa..! :)

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Meni nije htjelo prihvatiti podatke za radosnicu,naime termin mi je tek u 6. mjesec pa mi je automatski odbilo podatke za radosnicu :(

    tako i meni nije htjelo pa sam im poslala mail da mi ne želi prihvatiti jer još nisam rodila (imaš na toj istoj stranici njihov kontakt)…pa su mi se oni javili i rekli da server ne podržava termin poroda (tj.ne prihvaća ga), ali su mi ipak poslali radosnicu koja je danas došla  i preslatka je 

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    priks



    Meni nije htjelo prihvatiti podatke za radosnicu,naime termin mi je tek u 6. mjesec pa mi je automatski odbilo podatke za radosnicu :(
    tako i meni nije htjelo pa sam im poslala mail da mi ne želi prihvatiti jer još nisam rodila (imaš na toj istoj stranici njihov kontakt)…pa su mi se oni javili i rekli da server ne podržava termin poroda (tj.ne prihvaća ga), ali su mi ipak poslali radosnicu koja je danas došla  i preslatka je 

    Meni je isto termin u šestom mjesecu i odmah mi je prihvatilo podatke za radosnicu, a došla mi je za 10ak dana i stvarno je simpa.. Netko je gore rekao da je slao mailove za hipp, tetu violetu, al da ništa od toga. Ne znam u čemu je caka jer sam ja od afrodite nakon 4-5 dana dobila hrpu uzoraka raznoraznih krema, od hippa sam dobila malu kremicu, žlicu, naljepnicu za auto, čajeve za dojilje i hrpu njihovih brošura i knjižica. Jedino mi još uvijek nema ništa iz Konzuma kao ni novalac visinomjera..

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Chocolate, kako si dobila od Hippa?

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    beag


    Chocolate, kako si dobila od Hippa?

    I mene zanima, jer vidim da daruju samo za blizance i trojke.

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Prijateljica mi je rekla da su nekad prije i oni dijelili dječje spomenare, nešto tipa radosnice. Poslala sam im mail, da bi mi rekli da nemaju više te spomenare, al da će mi poslati mali znak pažnje samo da im napišem koliko mi je dijete staro tj kada mi je termin da znaju šta će poslati, i stvarno za par dana došao mi je paketić. Sve su to sitnice, al se svakako iznenadiš. 
    Pokušavam staviti link ali neće pa neće. Ugl imate na njihovoj stranici kontakt mail pa im pošaljite. Sretno! :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.