Plan poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Eh cure moje citam vase postove i evo ja iz mog iskustva mogu rec da za taj plan poroda nisam ni cula do sad pa da vam kazem doktori su jos i dobri ali babice uf meni su bile ok ali drugim mama ocaj koje su se derale od bolova pa bi im babica dosla rec ah dok ste radile niste plakale ni vikale a sad se tu derete kako vas nije sram,a dok su druge mame koje su bile sa muzevima super prosle,tako da sam ja definitivno odlucila da cu samo molit boga da mi sto prije porod prode pa opet cu stskat zube umjesto da se derem jer mi idemo u njihove ruke.Bolje paze na vas kad je netko sa vama nego kad si sama ja sam zadnji put provela 13 sati u radaoni a od toga tri ili cetri puta su me dosli vidjet a kad je netko sa tobom onda te stalno obilaze.

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Cure koje ste već isprintale plan ooroda i koje tek to mislite napraviti, može jedan mali savjet? Skratite ovaj plan poroda, nemojte ga nositi na tri lista papira, dovoljno vam je par rečenica što želite a što ne želite. Budite sigurne da se nikome neće dati čitati kad toga ima puno, neka vam lijepo sve stane na jedan list, tako da bude pregledno. I ne zaboravite napisati da želite ve najbolje i za sebe i za dijete i da želite da se pridržavaju vašeg plana poroda dok god niste ni vi ni vaše dijete ugroženi, a nedaj Bože nečega da se prepuštate u njihove ruke jer ipak oni znaju što je najbolje za vas, ali da u tom slučaju želite da vas obavijeste o svakom postupku.. I naravno zahvalite im se na razumijevanju.. U biti cijeli taj plan napišite u nekom prijateljskom tonu.

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    chocolate ova ideja je super i slažem se da im se sigurno nebude dalo čitat sve te silne stranice tak da ću po onom obrascu si popunit a u bolnicu ponijet na jednom A4 isprintano šta točno želim i naravno zahvalit se svima koji mi budu pomogli porodit našeg anđela…jer ipak lijepa riječ puno znači 

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    5ra


    piper


    5ra i mene hvata panika kad pomislim na svo to isfrustrirano osoblje…al nekako negubim nadu da će nam sve proć kak treba i zato neodustajem od svog plana poroda jer ipak želim da se moje želje poštuju i smatram da bi to tak i trebalo bit…a budući da će MM biti samnom na porodu znam da će se on potrudit da se to sve ispoštuje inače bude napravio lom tamo dok ja nedobijem što me volja
    Piper inače sam u svemu veliki optimist i sve volim gledat pozitivno i tjeram druge da budu takvi al sad sam jednostavno izgubljena i neznam što da radim s tim planom poroda…
    Sigurna sam da je tebi veliki plus što ti je muž u pratnji i da se zauzme za tebe. Moj neće biti samnom,on to nemože a ja ga ne želim nagovarati jer sam probala i vidim da mu je teško što neće ispuniti moju želju a bori se sam sa sobom. Rekla je meni moja mama (ona nas je rodila šestero): "ti si mamina kćer i riješila budeš ti to sad pa sad bez velike muke i hrabro"  …

    probaj zamolit nekog drugog…sestra,frendica,kuma,mama…bilo tko da ide s tobom (naravno ako želiš nekog osim muža pokraj sebe) jer mislim da će ti biti lakše podnijeti to sve ako je neko poznato lice pokraj tebe

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    piper


    chocolate ova ideja je super i slažem se da im se sigurno nebude dalo čitat sve te silne stranice tak da ću po onom obrascu si popunit a u bolnicu ponijet na jednom A4 isprintano šta točno želim i naravno zahvalit se svima koji mi budu pomogli porodit našeg anđela…jer ipak lijepa riječ puno znači 

    Mislim da što jednostavnije to bolje, bitno da se vidi što želite. Ne zaboravite se potpisati na kraju, mislim da bi bilo dobro i da potpis pratnje bude.. I za svaki slučaj imaj bar 2-3 kopije spremne.. 
    Ja da pišem plan poroda mislim da bi ga odnijela i javnom bilježniku da mi ga ovjeri.. Al dobro, to sam ipak ja.. 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure…evo isprintala sam si i ja…. neznam koliko cu imati hrabrosti to predati bas kao i vi,ali razmislit cu ozbiljno o tome…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    NE SE BOJATI! :)
    Predajte svoj plan poroda sa svojim papirima bez grižnje savjesti i pitanja da li ja to smijem, to jr VAŠE PRAVO! Kao što imate pravo izabrati liječnika koji će vas liječiti tako imate pravo sudjelovati u svom porodu i odbiti ono što ne želite (ukoliko je sve u redu). Već sam prije pisala da sam ja donijela svoj plan još 2010 u Vinogradsku i skoro je cijeli ispoštovan. Sada sam ga isto napisala no malo drugačije, jer znam što mi se nije sviđalo na prvom porodu. I sve je na jednom listu papira i potpis je tamo od mene i muža. Prijateljski ton i lijepe riječi i vjerujem da će biti sve u redu i vaše želje ispoštovane. Najgore što možete napraviti za sebe je šutjeti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.